Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni ovaj Rajtov film slabiji od Shaun of the Dead i Hot Fuzz, i sada kada je proslo nekoliko nedelje nemam nista bolji utisak o filmu dok bih ova dva mogao u svako doba dana. Film najvise cupaju muzika i kadrovi.

    Slabija druga sezona Stranger Things, manje sokantna pre svega a i nisam nesto preterano fan akcionog horora. Vise sam voleo kada je bilo upleteno vise misterije i sto smo dobijali vremenom odgovore na pitanja u prvoj sezoni. Pao mi je malo tempo u drugoj. Prva mi je bas bila da se skenjam. Dobra je i druga da se razumemo, ali ocekivao sam vise.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Whore of the Rings dvojka...
      Meni je kec mnogo bolji.

      Akcija je daleko kvalitetnija fludnija, bez nepotrebnih dijaloga. Da ne pricam da je glavni glumac u I delu bas kidao, nosio je svoju ulogu barem 2 koplja iznad.

      Sve u svemu jedna sveobuhvatna impotentnost cele ekipe.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Soriska ako sam ti pokvario uzitak, ali nije bas da sam ga prepricao. To bi videla i da si trailer pogledala.
        Ama nisi...videh samo prvi deo prve recenice..pa sam ukapirala da je to ovaj i skrolovala ...tako da nisam saznala nista skoro o ovom remek delu

        Retko ti ja gledam trejlere, ono bas...kazi preporucujem ili ne...to mi je dovoljno...ne ti mislim, nego uopsteno, ljudi sa cijim se ukusima gadjam, tvoj jos uvek ne znam ..ali to ne znaci da ne treba da preporucujes....jedino volim naravno da znam kog je zanra i vec te uopstene stvari...ciji je film i to, jos ako je vanholivudski... extra .


        Originally posted by zdravkelja View Post
        Hot Fuzz, i to je kul, simpatican omaz buddy cop filmovima Bejbiju samo nemoj previse ozbiljno da pridjes i ocekujes ne znam kakvu dubinu. Poenta je u muzici i celokupnom stilu filma.
        Da, da Hot Fuzz




        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Gifted, jako dobar i prijatan film.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Za sad bas tanki filmovi ove godine. Kontam da ce biti najgora konkurencija za oskar svih vremena...
            Osim Dunkirka jos nista nije izaslo da valja.
            Mother ne vidim u kojoj kategoriji neće biti nominovan. Lorensova svakako uzima oskara, za ostalo, ako bude sreće.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Ja nakon guranja crnackog lobija u ovoj godini sam izgubio interesovanje za pracenje Oskara. Praticu samo sajt dvdsreleasedate i sta bude kada izlazilo.

              J*** im pas mater i jebo ih Moonlight. Tacno je falilo da ubace jos par ogavnih elemenata drugih uticajnih lobija, pa da mi postane najodvratniji film svih vremena.

              Izasao i Mother na torentima, pogledace se za vikend. Utisci variraju od wow do meh.

              Pogledao pre nekoliko sati Dunkirk, bas mi je ono poprilicno tanak film. Mislim Nolan je do sada imao odredjena iznenadjenja u filmovima, nesto po cemu cu ga pamtiti. Gledao i prosle nedelje Interstellar, pa sam krenuo i taj film malo vise da cenim iako sam imao pozitivne utiske. Ovde takvih momenata nema, tipican ratni film koji se po nicemu ne izdvaja od ostalih. Bas kao sto je slucaj i sa Hacksaw Ridge. Brzo cu da ga zaboravim kroz par godina. Nemam nista protiv tiga sto Nolan sara po zanrovima, jer da se drzi dobitne formule ljudi bi mu za to najvise prigovarali. Napomenuo sam jos pre godinu-dve da tesko da ce tu bilo sta film da donese revolucionarno. Mogu u svakom trenutku da skinem i pogledam Apocalypse Now i Full Metal Jacket koji se izdvajaju u tom zanru. Mozda cak i Schindler List iako je to rat iz drugog ugla gde glavni akcenat nije na rovovima. Svaki (anti)ratni film nakon toga me ostavlja skoro pa ravnodusnim. Mozda malo preterujem, ima jos par ali ovi su mi prvi pali na pamet. Pogledam ga, sa akcione strane film ispuni standard ali ne moze da postavi novi plafon jer je sve manje-vise vidjeno. Mada otprilike cim sam cuo da ima novi film, nisam uopste imao visoka ocekivanja niti me je poneo hajp. Dobio sam bas ono sto sam ocekivao. Mozda je samo bilo malo bolje zbog audio i vizuelne komponente da sam ga pogledao u bioskopu, ali nesto ne zalim puno zbog toga.

              Comment


              • Sto je ovo na forumu,sve neki skinhedsi,neonacisti,kju-kluks-klanovi.Sto je sa vama ljudi 21 vijek je ....Sta vam smetaju crnci,cus crnacki lobi.Mora se i njima neki Oskar poklonit,a Moonlight jeste sranje po onome sto sam cuo nisam gledao.

                Comment


                • Moonlight je zasluzeno uzeo oskara

                  Comment


                  • @Ricma,
                    Kako Hacksaw Ridge tipican ratni film?
                    Istinita prica o momku koji je uradio nezamislive stvari zbog svoje vere u Boga i ispravnosti u ono sto cini.
                    Bas se akcenat ne stavlja na rat i na bitnost tog rata, odnos USA i Japana se vrlo malo pominje.
                    Fokus je na ljudskom bicu, neznanju o onome sto cini i unistavanju svog zivota zbog sopstvenih iluzija, a sa druge strane pratimo coveka koji je siguran u svoja uverenja koja mu daju ogromnu snagu kako bi izvrsio najplemenitija dela na tom ratistu. Rat je samo okolnost koja je dovela do ovakvih reakcija.

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Mother ne vidim u kojoj kategoriji neće biti nominovan. Lorensova svakako uzima oskara, za ostalo, ako bude sreće.
                      E taj film mi se bas gleda, zvuci fenomenalno...al nema jos nigde da se skine

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Istinita prica o momku koji je uradio nezamislive stvari zbog svoje vere u Boga i ispravnosti u ono sto cini.
                        Fokus je na ljudskom bicu, neznanju o onome sto cini i unistavanju svog zivota zbog sopstvenih iluzija, a sa druge strane pratimo coveka koji je siguran u svoja uverenja koja mu daju ogromnu snagu kako bi izvrsio najplemenitija dela na tom ratistu.
                        I dobio Medalju časti bez ispaljenog metka.



                        Originally posted by Ljuba90 View Post
                        al nema jos nigde da se skine
                        Oš da te prebijem sad, jel oš?

                        Mother! 2017 1080p WEBRip 1.6 GB - iExTV
                        Last edited by Tarantula®; 07-12-17, 09:19.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Najbolji ratni film je Inglourious Basterds, ova tema me podsetila kakav je Christoph Waltz doktor.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            @Ricma,
                            Kako Hacksaw Ridge tipican ratni film?
                            Istinita prica o momku koji je uradio nezamislive stvari zbog svoje vere u Boga i ispravnosti u ono sto cini.
                            Bas se akcenat ne stavlja na rat i na bitnost tog rata, odnos USA i Japana se vrlo malo pominje.
                            Fokus je na ljudskom bicu, neznanju o onome sto cini i unistavanju svog zivota zbog sopstvenih iluzija, a sa druge strane pratimo coveka koji je siguran u svoja uverenja koja mu daju ogromnu snagu kako bi izvrsio najplemenitija dela na tom ratistu. Rat je samo okolnost koja je dovela do ovakvih reakcija.
                            Mogli bi se sloziti samo one scene kako kao Kantona nogom bombu sutira i slicno su suvisne.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Mogli bi se sloziti samo one scene kako kao Kantona nogom bombu sutira i slicno su suvisne.
                              Uf da, zaboravio sam na to. Bezveze skroz, ne znam gde im pade napamet da to ubace

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                E taj film mi se bas gleda, zvuci fenomenalno...al nema jos nigde da se skine
                                Šteta što nisi pogledao u bioskopu, u punoj je meri bioskopski film.

                                I gleda se bez dece, u jednom cugu, koncentrisano.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X