Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Po mom subjektivnom. A taj subjektivni kriterijum kaže pogledaj ocene, pogledaj žanr, malo se raspitam o utiscima i ako ima i malo razloga da nekome film bude nejasan ulazi u moju kolekciju must watch. A Citizen Kane i North by Northwest su realno klasici.

    Dobri moj Bici.
    Pazi malo je bezobrazno i istovremeno budalasto reci da si pogledao "sve najbolje filmove". Jos ako se uzme u obzir da si ih gurnuo medju najbolje, pre nego sto si ih uopste i pogledao, to postaje vickasto. Evo Arnel je u pravo vreme postavio clanak o Tarkovskom, sta si od njega pogledao? Breson, Bunjuel, Felini?
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Mislio sam po ocenama. Evo javno se izvinjavam. Sad jos pocni kao moj brat sa pricom da su mi samo ocene i tudje misljenje o filmu bitne. Ali istakao sam ja najbolje po subjektivnim i kriterijumima sirokih narodnih masa, ne po strucnim bicijevsko umetnickim. Pogledacu.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Mislio sam po ocenama. Evo javno se izvinjavam. Sad jos pocni kao moj brat sa pricom da su mi samo ocene i tudje misljenje o filmu bitne. Ali istakao sam ja najbolje po subjektivnim i kriterijumima sirokih narodnih masa, ne po strucnim bicijevsko umetnickim. Pogledacu.
        Eto, tako je mnogo bolje Doci ce dan kada ce Bici zavrsiti svoj sajt za preporuku filmovima, pa necete morati da se patite sa izborom. Te umetnicke, pogledas po jedan, dovoljno je, cisto da vidis neki potpuno drugaciji pristup stvaranja filma. Tarkovski je silovanje atensn spana, ni meni ne leze njegovi filmovi, al mi je zanimljivo da ih izucavam.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Eto, tako je mnogo bolje Doci ce dan kada ce Bici zavrsiti svoj sajt za preporuku filmovima, pa necete morati da se patite sa izborom. Te umetnicke, pogledas po jedan, dovoljno je, cisto da vidis neki potpuno drugaciji pristup stvaranja filma. Tarkovski je silovanje atensn spana, ni meni ne leze njegovi filmovi, al mi je zanimljivo da ih izucavam.
          Za boldovano kao lični stav ok, moj stav je da nije ni blizu toga.

          Comment


          • Sutra uvece ocekujte utiske o novom Blejd Raneru.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Clash View Post
              Za boldovano kao lični stav ok, moj stav je da nije ni blizu toga.
              Jasno, za sebe sam i rekao.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Rece mi drugar da su izbaceni neki filmici vezani za novog Blejd Ranera. Ne bih da guglujem (posto se bojim spojlera ), pa je l moze neko da mi kaze nesto vise o tome, konkretno sta su i da li su "obavezni" za gledanje filma ?

                Erice, samo se raspisi i stavljaj sve u spojler
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Eto, tako je mnogo bolje Doci ce dan kada ce Bici zavrsiti svoj sajt za preporuku filmovima, pa necete morati da se patite sa izborom. Te umetnicke, pogledas po jedan, dovoljno je, cisto da vidis neki potpuno drugaciji pristup stvaranja filma. Tarkovski je silovanje atensn spana, ni meni ne leze njegovi filmovi, al mi je zanimljivo da ih izucavam.
                  Ni Solaris, ni Ivanovo detinjstvo, ni Andrej Ruboljov, ni Nostalgija?
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Rondo9 View Post
                    Rece mi drugar da su izbaceni neki filmici vezani za novog Blejd Ranera. Ne bih da guglujem (posto se bojim spojlera ), pa je l moze neko da mi kaze nesto vise o tome, konkretno sta su i da li su "obavezni" za gledanje filma ?

                    Erice, samo se raspisi i stavljaj sve u spojler
                    Tri kratka filma o periodu posle prvog BR i pre drugog


                    https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=UgsS3nhRRzQ
                    https://www.youtube.com/watch?v=aZ9Os8cP_gg
                    https://www.youtube.com/watch?v=rrZk9sSgRyQ

                    Comment


                    • Gledaj slobodno, to je i izaslo da bi se gledali pre ovog nastavka.
                      Ja cu verovatno sledece nedelje da gledam, da prodje malo ta inicijalna guzva, mrzim da gledam film u punom bioskopu.

                      Comment


                      • Pa sto ovde?

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Kad prije.

                          The Dark Tower (2017) 1080p BrRip x264 - RARBG
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • pa ko ce da doceka decembar
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Upravo su u vestima Radio Beograda 1 saopstili da je nocas premjerno emitovan trejler za Star Wars na poluvremenu NFL utakmice
                                "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                                Comment

                                Working...
                                X