Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baki pravite se da je triler.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Mother!

      Udara ko maljem u čelo. Gledati u bioskopu isljučivo.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Gledati u bioskopu isljučivo.
        Ne, ne i ne.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Mother!

          Udara ko maljem u čelo. Gledati u bioskopu isljučivo.
          Kako da protumacim ovaj izraz?

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Kako da protumacim ovaj izraz?
            Metaforički sam se izrazio, mene je bukvalno oduvalo, završih predstavu u suzama.

            Ničem sličnom nisam prisustvovao u životu.

            Teško ga je i okarakterisati kao film, radi se o (sada već) vrsti proživljenog životnog iskustva. Ili će te potpuno obuzeti, ili ne. Nema sredine.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Metaforički sam se izrazio, mene je bukvalno oduvalo, završih predstavu u suzama.

              Ničem sličnom nisam prisustvovao u životu.

              Teško ga je i okarakterisati kao film, radi se o (sada već) vrsti proživljenog životnog iskustva. Ili će te potpuno obuzeti, ili ne. Nema sredine.
              Aronofski? Stvarno?
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Aronofski? Stvarno?
                Bogami stvarno.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Bogami stvarno.
                  Sta je to Aronofski uradio ovoga puta a da nije neki pretenciozni haos, nadmenost i nabijanje na nos svima da sve sto on radi je najfinija umetnost
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Idi pogledaj, nema drugog načina da ti opišem.

                    I jedna naizgled nebitna napomena - ko se odvaži na odlazak u bioskop, neka uzme mesto bliže platnu, kako bi se udaljio od dece i kokičara i izbegao dekoncentrisanje.
                    Last edited by Laki21; 04-10-17, 12:44.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • 2001: A space odyssey je jedini preostali film od koga imam ogromna očekivanja uz Citizen Kane i North by Northwest. Sve najbolje filmove sam odgledao tokom posledniih 7-8 godina, ostala su ova tri. U prvom ću naći 1001 stvar koja će mi zapasti za oko to sam siguran, druga dva oklevam godinama ali ih ostavljam na još neki period, odgledaću ih do kraja 2017.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        2001: A space odyssey je jedini preostali film od koga imam ogromna očekivanja uz Citizen Kane i North by Northwest. Sve najbolje filmove sam odgledao tokom posledniih 7-8 godina, ostala su ova tri. U prvom ću naći 1001 stvar koja će mi zapasti za oko to sam siguran, druga dva oklevam godinama ali ih ostavljam na još neki period, odgledaću ih do kraja 2017.
                        Po kom kriterijumu?
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Jel gledao neko ove nove Marvels Inhumans, kakvi su?
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • I ja njuškam šta večeras gledati jel ko gledao, privlači me zbog Woody Harrelsona...
                            http://www.imdb.com/title/tt3450958/?ref_=nv_sr_6

                            Comment


                            • Tarkovski: Ne mogu gledati ljude koji pokazuju svoje osjećaje

                              Uz to ide i:

                              Spoiler
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Po kom kriterijumu?
                                Po mom subjektivnom. A taj subjektivni kriterijum kaže pogledaj ocene, pogledaj žanr, malo se raspitam o utiscima i ako ima i malo razloga da nekome film bude nejasan ulazi u moju kolekciju must watch. A Citizen Kane i North by Northwest su realno klasici.

                                Dobri moj Bici.

                                Comment

                                Working...
                                X