Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo od ovog gospodina

    Comment


    • Ma Pirati su odavno izgubili svrhu, gledam ih eto cisto zato sto sam kao klinac zgotivio mnogo Depa u ovoj ulozi, a i da vidim kako ce privesti kraju. Odavno je izgubio svoj smek.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Gledao Telohranitelj placenog ubice.. Akcija i samo akcija, uz usputno bacanje fora i fazona. Sve mi je to nekako usiljeno, prazno, mehanicki, bez duse, povrsno, bez pravog dijaloga, price.. Akcija radi akcije. Ako vam je bas dosadno ili vam je doslo da pustite mozak na pasu, onda moze da posluzi.. Ima poznatih glumaca.
        Seven sisters je vec druga prica, solidan film, svideo mi se i drzao pažnju do kraja. Ko voli taj zanr verovatno ce mu film biti pravo osvezenje iako je sama tema vec obradjivana (a koja nije?).
        Spanski El bar je obecavao, ali mi je nekako od pocetka isao silaznom linijom sve do kraja. Bilo je mnogih wtf i why momenata. Dao bih mu, ipak, prelaznu ocenu.
        Ali jedan drugi, opet spanski, me oduševio..
        http://m.imdb.com/title/tt4771896/?ref_=m_tt_rec_tti
        The fury of a patient man
        Bas dobar. Odličan. Legao mi je, gluma vrhunska.
        Last edited by Krvavo koleno; 06-09-17, 20:09.

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Ma Pirati su odavno izgubili svrhu, gledam ih eto cisto zato sto sam kao klinac zgotivio mnogo Depa u ovoj ulozi, a i da vidim kako ce privesti kraju. Odavno je izgubio svoj smek.
          Ako nista drugo, ostaje uzivanje gledati ga kao kapetana Sparowa, fenomenalna gluma i eto da se ispostuje prica do kraja.

          Comment


          • Ma i njega je cini mi se po ovom poslednjem delu sve to smorilo. Ali fransiza jeste zabavna (jbg, Dizni je to), iako sad vec isprana. Meni su prvi i cetvrti deo najbolji - drugi i treci su prilicno mracni.

            Edit: Zdravkelja, ko je doticni? Nemoguce da ja ne znam ili n'umem da provalim
            Last edited by Carcosa; 06-09-17, 22:44.
            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Potrosih dva sata na Pirate, nije da nisam znao da cu ih baciti, ali ovo je sada bas smece. Moguce da nece biti vise nastavaka. Sudeci po kraju, ni ne treba da ih bude.
                Last edited by Mr. Wolf; 07-09-17, 23:38.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Potrosih dva sata na Pirate, nije da nisam znao da cu ih baciti, ali ovo je sada bas smece. Moguce da nece biti vise nastavaka. Sudeci po kraju, ni ne treba vise da ih bude.
                  Mega sranje,neko treba da odgovara za ono,cist kriminal od filma.

                  Comment


                  • Odgledao Headhunters, bas sam pozitivno iznenadjen, nisam ocekivao ovakav film.
                    Last edited by Scouser; 07-09-17, 23:41.

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Oooo Sneško i Hari Hule..extra!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • I jos Fasbender
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Odgledah prekjuce Death Note. Zabavan filmic za gledanje sa klincima Na tu neku tinejdz grupaciju gledaoca i cilja. Ako je neko gledao japansku anime seriju neka se ne nervira. Ima dosta razlika. Kraj filma daje nagovestaj da ce biti nastavka sto su moji klinci sa odusevljenjem konstatovali.
                          This is the beginning of your day
                          Life is more intricate than it seems
                          Always be yourself along the way
                          Living through the spirit of your dreams

                          https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                          Comment


                          • Hah, odgledao sam i ja Death Note pre neki dan, meni je uz Mumiju ubedljivo najgori film ove godine, ma gori i od Mumije. I to ako ne poredim sa animeom, ako poredim, film je za jednu laganu nulu

                            Wonder Woman je ispao ok, pogotovo kad uporedim sa prethodnim filmovima. Gal i ostatak ekipe su simpaticni. Jedino sto su specijalni efekti prilicno losi s obzirom koliki budzet imaju. I kraj je sav zbrzan i zbrkan.

                            Originally posted by Carcosa View Post
                            Edit: Zdravkelja, ko je doticni? Nemoguce da ja ne znam ili n'umem da provalim
                            Marko Kraljevic

                            To ti je interna grupa sa HDT-a, KRaLiMaRKo, cupaju snimak direktno sa BluRaya i ne rade nikakvu kompresiju. Jedino sto su fajlovi u proseku 20-30 gigabajta

                            Comment


                            • Originally posted by Knipex® View Post
                              Odgledah prekjuce Death Note. Zabavan filmic za gledanje sa klincima Na tu neku tinejdz grupaciju gledaoca i cilja. Ako je neko gledao japansku anime seriju neka se ne nervira. Ima dosta razlika. Kraj filma daje nagovestaj da ce biti nastavka sto su moji klinci sa odusevljenjem konstatovali.
                              Gledao sam anime jedno 7 puta. To i Naruta. Naruta sam morao do kraja da odgledam jef sam počeo davno da čitam gledam, a Death Note bih mogao i sad lagano.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                I jos Fasbender
                                To je tek..

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X