Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baby driver sto mu i naslov kaze vozi od pocetka do kraja. Laganica film da prođe vreme, prilicno zabavan. Ko ocekuje neki utisak i nesto vise od filma, neku pricu i sl. bice razočaran. Pa slican je hot fuzz ostavio utisak onomad, samo sto je više vukao na komediju, ali da me neko pita o radnji sad nema sanse da bih se setio.
    Sto se tiče Dunkirka scenografija jeste ono najbolje u filmu a ja od filma ocekujem pre svega dobru pricu, pa onda izvedbu, pa onda muzika, umetnost, i tek na kraju fotografija, scenografija.. Mada postujem ako neko trazi i ispreturan redosled ili ceo paket.

    Comment


    • Jedna od najjacih scena nase kinematografije trenutno na RTS-u
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • A to je?

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment



        • EDIT:Premocna scena.
          A sasvim slucajno naletim na nju i sada moram odgledati film do kraja. Nisam ga gledao 100 godina.


          EDIT: Kakav film, kakve scene, sve bolja od bolje. Kako su Lausevic i Ristovski odigrali ovo
          Last edited by Mr. Wolf; 24-09-17, 01:06.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Dosta su mi jaci i Shaun of the Dead i Hot Fuzz od Baby Driver.Ne verujem da cu da pogledam BD jos koji put, dok za ova prva dva je samo pitanje vremena kada cu ih pustiti ponovo.

            Comment


            • Shaun of the Dead najjace od Wrighta Moracu uskoro opet da ga gledam.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Shot Caller - dobar film, dobra gluma, produkcija, kinematografija u celosti.
                Ne volim bas cestu smenu retrospekcije i vracanja u sadasnjost, ali je u ovom filmu to bas smisleno uradjeno.
                Drzao mi je paznju sve vreme. 8/10

                Comment


                • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Spider-Man: Homecoming 1080p WEB-DL.DD5.1.H264 - FGT (1920*800, 4 426 kb/s)

                    Baby Driver (2017) 1080p BRRip 6CH x264 - MkvCage
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Gledao sam "It" juce sa klincem. Dobar je ali je onaj stari ostavio na mene mnogo jaci utisak, verovatno zato sto sam bio mnogo mladji kad sam ga prvi put gledao Nego ono sto me interesuje, na kraju filma je pisalo "Chapter one", jel to znaci da ce biti i nastavka?

                      I jos nesto
                      Spoiler
                      Sta se na kraju desilo sa onom decom sto su "Plutala"? Ako sam dobro razumeo It nije moglo da ubije Beverly zato sto ga se nije plasila pa se probudila iz transa posle poljupca ali ostala deca su mrtva?
                      This is the beginning of your day
                      Life is more intricate than it seems
                      Always be yourself along the way
                      Living through the spirit of your dreams

                      https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                      Comment


                      • Originally posted by Knipex® View Post
                        Gledao sam "It" juce sa klincem. Dobar je ali je onaj stari ostavio na mene mnogo jaci utisak, verovatno zato sto sam bio mnogo mladji kad sam ga prvi put gledao Nego ono sto me interesuje, na kraju filma je pisalo "Chapter one", jel to znaci da ce biti i nastavka?

                        I jos nesto
                        Spoiler
                        Sta se na kraju desilo sa onom decom sto su "Plutala"? Ako sam dobro razumeo It nije moglo da ubije Beverly zato sto ga se nije plasila pa se probudila iz transa posle poljupca ali ostala deca su mrtva?
                        Pa ima i drugi dio. Kad se kao matori vrate u grad da ga dovrse

                        Comment


                        • Cekaj malo, vec je izasao?

                          Edit:
                          Povuklo me ovo pa sam izguglao sad

                          It Chapter 2 release date: When it's coming back?

                          Not 27 years from now, fortunately, but right now no date is locked in.

                          Muschietti told Variety: "We'll probably have a script for the second part in January [2018]. Ideally, we would start prep in March," which would suggest a release date of 2019 or very possibly late 2018 if they're quick.

                          As Barbara Muschietti points out, they're both keen to get on with it before the kids get too old.

                          "The hope is we'll find the best way soon, because it's also important for Andy to get flashbacks with the kids, who are growing very fast. They are an important component in the next film."
                          Last edited by Knipex; 26-09-17, 12:02.
                          This is the beginning of your day
                          Life is more intricate than it seems
                          Always be yourself along the way
                          Living through the spirit of your dreams

                          https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                          Comment


                          • Ma kakvi. Tek za dvije godine.

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Pa ima i drugi dio. Kad se kao matori vrate u grad da ga dovrse
                              Nema još uvek, ali će biti verovatno sledeće godine...

                              @Knipex i meni je stari bio jači kada sam ga gledao kao klinac, ali ako ga sada pogledaš videćeš da i nije nešto posebno

                              Comment


                              • Meni je stari IT bas los, pogotovo druga polovina. Jedino sto je Curry bolji klovn. Mozda bi mi ostavio jaci utisak da sam ga gledao devedesetih.
                                Novi mi je onako, mislim da nisu bas uboli atmosferu, previse su forsirali onu dramaticnu muziku, bas je bila iritantna, i previseje bilo jump scare-ova. Bas nimalo suptilno.

                                Tesko je IT adaptirati kako treba, jedino da naprave seriju na foru Stranger Things. Bolje je ta serija skinula atmosferu knjige nego ova dva filma


                                Inace smo dobili termin za chapter 2, septembar 2019.
                                Last edited by s_hyperion; 27-09-17, 18:25.

                                Comment

                                Working...
                                X