Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imaš Uroše http://www.sportklub.info/forum/show...51#post1767851
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Tek sad primecujem da je Franco preskocen za nominaciju. Kostalo ga ovo u poslednjih par nedelja sto je pocelo da se pise nakon Globusa.
      Last edited by Mr. Wolf; 24-01-18, 16:52.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment




      • Comment


        • Primjeti se razlika između full hd i 4K

          Comment


          • Mother! kakvo sranje. A za Lawrence
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Svideli su mi se GOTG vol.2 i Thor Ragnarock.. Sta ide sledece od Marvela, cini mi se novi Osvetnici i Black Panther da su najavljeni za ovu godinu?

              Comment


              • Koliko je jak glumac Jake Gyllenhaal
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Koliko je jak glumac Jake Gyllenhaal
                  Meni je njegova sestra bolja glumica.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    Primjeti se razlika između full hd i 4K

                    Torpedo, koji ovo addon koristis, ako se sme znati?
                    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                    Comment


                    • Originally posted by Carcosa View Post
                      Torpedo, koji ovo addon koristis, ako se sme znati?
                      Quasar a može i na Elementum

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        Quasar a može i na Elementum
                        Hvala! Zeza me Kvazar ovih dana, ne pronalazi linkove, ne znam sta mu je. Neptune Rising nije los, ne znam dal si probao.
                        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                        Comment


                        • Originally posted by Carcosa View Post
                          Hvala! Zeza me Kvazar ovih dana, ne pronalazi linkove, ne znam sta mu je. Neptune Rising nije los, ne znam dal si probao.
                          Nisam, meni je ovo idealno. Obavezno u trakere dodaj ru traker.

                          Comment


                          • institut za onkologiju

                            Nebojša Glogovac teško bolestan, hitno primljen u bolnicu
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • http://www.imdb.com/title/tt4555426/

                              Briljantni Geri Oldman, odlican film, vjerovatno nije bas za svakoga posto je dosta spor ali ne vidim kako neko moze uzeti Oskara pored ovakvog sabijanja Oldmana. Jedna od najboljih uloga ikad sigurno, fantasticno.

                              http://www.imdb.com/title/tt5027774/

                              Ovo mi je za sad favorit sto se najboljeg filma tice. Fenomenalne emocije MekDormand, Harelsona i Rokvela. Svi znaju koliko obozavan Vudija i Sema i da su za mene uzasno potcijenjeni, nadam se da ce jedan od njih dvojice uzeti Oskara za najboljeg sporednog glumca ali su im uloge bas sporedne, posebno Vudijeva. Iskreno ocekivao sam Vudija da ce biti nominovan i za Glass Castle, jer je tu jos bolji posao odradio. Frensis je nevjerovatnu emociju donijela, od bijesa preko tuge do beznadja, na njenom licu sve moze da se procita. Film me podsjeca na Wind River, mislim da je i njemu bilo mjesto ovdje, ljudsko stradanje jednostavno.

                              http://www.imdb.com/title/tt5580390/

                              Svidio mi se, odlicna gluma prije svega jednog od mojih omiljenih likova, Senona. Covjek je zesci psihopata, rodjen je da glumi psihopate Sali je nijema i to je fenomenalno iznijela, sve isto moze i na njenom licu da se procita, ne prica, a jasno ti je sta zeli da kaze, fenomenalna je. Mora se pomenuti i Ricard Dzenskins koji ne lici na sebe, ocekivano dobar posao od njega. E sad sto se filma tice ovo definitivno nije za svakoga. Neka ljepotica i zvijer, sa dosta muzike, cak i vuce na mjuzikl u pojedinim momentima, milo mi je i sto jedan iskusni Del Toro kopira u pojedinim stvarima Sazala,treba uciti od najboljeg, ali moglo je mozda malo suptilnije.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jel to iz bioskopa ili ima dobar snimak?
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X