Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l to ona sto se kladila protiv Najveceg u Super Bowlu ? Ako ako, tako joj i treba
    sigpic

    Comment


    • Jep, to je ta

      Da Aki, picka je polni organ, pizda je karakterna osobina.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Svašta ću da čujem i pročitam, al da je Marion nekom muškarcu mrska... to nisam mislila da ću ikada.
        Preoštar si Aki, kao po običaju i prestani da koristiš polne organe u postovima.
        Ne volim je od Inceptiona.

        Manipulativnu facu ima. Al ima plave oci, ono sto ja obozavam, ali ostatak lica joj samo vristi nevolje.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Pazi, moja naj.. naj.. najomiljenija scena ...često mi padne na pamet... kako gađa tačno tamo gde treba! VRH!

          Last edited by miloolja; 18-02-17, 12:32.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Ne volim je od Inceptiona.

            Manipulativnu facu ima. Al ima plave oci, ono sto ja obozavam, ali ostatak lica joj samo vristi nevolje.


            Nemoj da me vuces za jezik!!



            I nemoj da je uzimas u usta, spremio sam Ruskinje plave za tebe
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Strasan film i jos strasnija gluma Serbedzije. Taj covjek je sposoban da iznese nestvarne stvari.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post


                Nemoj da me vuces za jezik!!



                I nemoj da je uzimas u usta, spremio sam Ruskinje plave za tebe
                Bojana namesti im ove vinjačiće..napili se dabogda
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Bojana namesti im ove vinjačiće..napili se dabogda
                  Ako namesti, obe imate Cookies..

                  Da ne kazem Vinjak..

                  Gledao Jastoga, koliko debilno poremeceno dobar i odvratan film istovremeno snbdjabdyhavfa
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Najjace od svega sto su manipulativne zene najzabavnije zene na planeti, posebno ako znas da te pokusava manipulisati, pa ti nju manipulises nazad. Nenormalno nesto, ali za neki duzi zivot s njima, jok, mentalno iscrpljujuce, a zene multi task-eri, mogu 20 stvari od jednom radit i ne umore se mentalno.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • moram ponovo da ih uploadujem, daj te link ka njima
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Gledao Jastoga, koliko debilno poremeceno dobar i odvratan film istovremeno snbdjabdyhavfa
                        Meni taj film nedje lici na Andersonove filmove, a pogledao sam ga ima i godinu dana. Zanimljivo u svakom slucaju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Najjace od svega sto su manipulativne zene najzabavnije zene na planeti, posebno ako znas da te pokusava manipulisati, pa ti nju manipulises nazad. Nenormalno nesto, ali za neki duzi zivot s njima, jok, mentalno iscrpljujuce, a zene multi task-eri, mogu 20 stvari od jednom radit i ne umore se mentalno.
                          Jel ima nešto na tvom blogu o tome, bilo bi mi baš zanimljivo ili Doni ima isključivi primat?

                          Meni je Jastog bio zanimljiv. Pisao Nikola pre gašenja prošle verzije, slažem se sa njegovom ocenom i gledanjem na film.
                          Last edited by miloolja; 18-02-17, 12:38.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            moram ponovo da ih uploadujem, daj te link ka njima
                            Ne mogu da se setim da li sam ti ih slao u PM ili sam ih kacio na forum..
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Naletim danas na jedan meme i pored toga sto sam se dozirao uobicajenim stvarima vikendom, jedno sat i vise vremena sam potrosio na gledanje scena iz Mad Max-a.Moracu taj film ponovo da pogledam u najboljem mogucem kvalitetu, drugacije ne mogu.Ovih dana idem da gledam Trainspotting 2, tako da bi valjalo pogledati keca u sledeca 2-3 dana.



                              WHAT A DAY!WHAT A LOVELY DAY!

                              P.S.Marion Kotijar je Boginja. Nikako da se nakanim da pogledam njen film zbog kojeg je dobila Oskara, ostale njene bitne filmove sam pogledao.

                              P.P.S.l1m4r je na najbolji moguci nacin opisao Jastoga.

                              Comment


                              • Fury Road sam gledao vec cetiri puta od pocetka do kraja i kad god naletim na njega na HBOu obavezno ga gledam do kraja, kakav spektakl.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X