Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ima Yifi mozda za poslednja dva? Ispod toga ne idem
    Nema, ali dobri su scr, izasao i Fences
    sigpic

    Comment


    • Gdje sam vrijeme gubio.

      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Za vikend opet slave, pa do tada se valja iskoristiti.

        Fantastic Beasts and Where to Find Them ---> http://extratorrent.cc/torrent/54061....AAC-ETRG.html

        Arrival ---> http://extratorrent.cc/torrent/54071....Hive-CM8.html

        Moonlight ---> http://extratorrent.cc/torrent/54060....Hive-CM8.html

        Hacksaw Ridge ---> http://extratorrent.cc/torrent/54094....Hive-CM8.html

        Fences ---> http://extratorrent.cc/torrent/54094....Hive-CM8.html

        La La Land---> http://extratorrent.cc/torrent/54057....Hive-CM8.html
        Last edited by Tarantula®; 17-01-17, 16:58.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Mislim da cu veceras onaj Zid sa Metom Dejmonom da pogledam.
          Ili mozda pogledam onaj Arrival.
          Last edited by Sandugp; 17-01-17, 17:10.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Imao sam veća očekivanja od zida, međutim poprilično sam razočaran. Imali su ok ideju ali izgleda da nisu znali kako da završe
            Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

            Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

            Comment


            • Valjali ovo cemu, msm kvalitet snimka, DVDScr ?

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Valjali ovo cemu, msm kvalitet snimka, DVDScr ?
                Skriner je verzija koja se salje u promotivne svrhe, dobar kvalitet
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Sinoć odgledao First Arrival , film me je oduvao , ne pamtim da sam skoro gledao neki film a da nisam treptao .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ovaj iz 2016?
                    Sa Abotom i Kostelom?
                    Znaci sinoc sam ga i ja gledao. Opasan. Zanimljivi tvistovi, strasan mamojeb postaje doktorka lingvista.
                    Kada si ga gledao? Ja od osam do deset uvece .
                    Zaboravio sam da dodam, strasno tuzan film. Ne bi mogao da zivim njen zivot i znam sta ona zna ni za sta na svetu. Ostavlja ogroman utisak.
                    Last edited by Sandugp; 18-01-17, 07:08.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Tako nešto oko 10 sati ne znam tačno , kao što sam rekao oduvao me film skroz valjda će biti neki nastavak u budućnosti
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangara View Post
                        Tako nešto oko 10 sati ne znam tačno , kao što sam rekao oduvao me film skroz valjda će biti neki nastavak u budućnosti
                        Sada mi na pm posalji broj telefona da "javim" sebi od juce pa da te okrenem i isspojlujem ti film
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Ima Martin fetis na takve kadrove. Od tehnika snimanja po meni najbolju stvar radi sa tracking shots-ovima. Ipak je king of tracking shots

                            Ovako nesto:

                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Sada mi na pm posalji broj telefona da "javim" sebi od juce pa da te okrenem i isspojlujem ti film
                              Dušane da nisi imao dodirnih tačaka sa nekim stvorenjima poput oktopusa skoro ? Ako jesi treba mi treba mi tačan rezultat za Sasuolo-Ćezena večeras
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                                Dušane da nisi imao dodirnih tačaka sa nekim stvorenjima poput oktopusa skoro ? Ako jesi treba mi treba mi tačan rezultat za Sasuolo-Ćezena večeras
                                Ali zaboravljas da prvo moram da naucim njihov jezik ... pa tek onda mogu da igram tu igru. A to je bogami malo zajebanija stvar . Potrudicu se, zbog tebe.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X