Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Perfet strangers preporuci takav jedan filmofil expert kao sto je Arnel.S i ja ...segrt doduse...(nisam videla da je kod njega na spisku, inace se ne bih ponavljala)...a bice se zahvaljuje drugima...cccc...

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ne diraj čoveka.

      Krenuo u zadnje vreme da gledam filmove što su mi na watchlisti nekih 5 godina, da ih otkačim. Ali obično se ispostavi da postoji dobar razlog zašto ih toliko odlažem.
      Npr. ovaj Warrior mi je baš smehotresan. Čekao sam da se na turniru pojavi Van Damme, taman kao za njega da je pravljen. Baš nisam očekivao takvu monstruoznu gomilu odvratnih klišea. Mada eto drugarici s kojom sam gledao je odličan, motivacioni kaže. Doduše ona je trenirala taj MMA i loži se na isti, pa aj i da shvatim nekako. Ja bih ga ugasio u nekom trenutku.

      S druge strane očekivao sam da bi Hidden Figures mogao da ima neke scene, ali ako ih je i bilo meni nisu zasmetale i baš mi je fino legao
      Ako smo već kod te motivacije, ovaj bi me mnogo lakše motivisao, kad bi nešto bilo u stanju da me motiviše za bilo šta. Bolje da kažem da je inspirišući onda


      I sad opet da nastavim s ovima što skupljaju prašinu na watchlisti, počeo Еnter the Void da skidam, ali u međuvremenu pročitah kakvih bih se sve scena nagledao u filmu i rekoh neka ipak, gledaću ga u nekom drugom životu

      Tako da je izbor pao na ovo, da probam lični animozitet prema Watsonovoj da ostavim po strani na 2h

      Comment


      • Sta ostali misle o "The Lobster"? Meni je previse bila uvrnuta, bizarna, cudna, prica i atmosfera, čak i bolesna, nisam mogao da pogledam film iz jednog cuga. Mada Kolin je vrhunski izneo ulogu.
        Last edited by mark !t zer0; 08-01-18, 22:22.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Perfet strangers preporuci takav jedan filmofil expert kao sto je Arnel.S i ja ...segrt doduse...(nisam videla da je kod njega na spisku, inace se ne bih ponavljala)...a bice se zahvaljuje drugima...cccc...

          tt
          Pa oni su mi odgovorili kada sam pitao kakav je, a od vas sam video film, ne zameraj.
          Odgledao film upravo, koliko je samo realno odradjeno, svaka cast.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Carcosa View Post
            Ljubo, burazeru, izvini sto te pitam, ali da nije tvoja zena slucajno moja zena, i obrnuto? Isti slucaj u mojoj kuci! Ne mogu praznici da prodju bez Harija, pa to ti je Sad ozbiljno, pratim predloge kolega, i dodajem ti film "Split". Film bas onako, za bolovanje
            Sve su one iste
            Gledao Split, hvala.

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Sta ostali misle o "The Lobster"? Meni je previse bila uvrnuta, bizarna, cudna, prica i atmosfera, čak i bolesna, nisam mogao da pogledam film iz jednog cuga. Mada Kolin je vrhunski izneo ulogu.
              Meni se svideo, zanimljiv i neobican. Steta samo sto kvalitet iz prvog dela filma ne uspeva da se prenese u drugi deo, bas se oseti pad.
              Kolin je odlican.

              Nikako da se nakanim da pogledam The Killing of the Sacred Deer od istog reditelja. Kolin opet glumi.
              Last edited by Mr. Wolf; 08-01-18, 22:44.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Jel gledao neko Brawl in Cell block 99 ?

                Comment


                • Jesam, odlican. Brutalan na momente, ali to sto donosi donosi savrseno. Potpuno jedan drugaciji Vins Von, preporuka.
                  sigpic

                  Comment


                  • Wind river zakiva.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Kako li se ne sete tog zlostavljanja dok se dešavalo, nego tek kada karijere odu do kurca...
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Kako se ne sete da zlostavljanje osude onda kada se desi, nego kada pukne afera i ceo svet krene o tome da bruji, i decenijama kasnije?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Sigurni ste da su to komentari koji treba da se daju na sve ovo?
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Pun mi k svega ovoga sto se desava muskarcima u Holivudu. Kad su sirile noge da bi dobile ulogu, tad to nije bio problem, a danas je to jelte seksualno zlostavljanje. Pre bih ja sve te zene strpao u zatvor na kontu prostitucije. Vidis ova Noble se zali sto nije dobila to sto joj je obecano u zamenu za seks. Evo pustam suzu.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Mislim da je ona najmanje bitna. Meni je akcenat na Opri recimo, koja je po meni neviđeni manipulator, da ne kažem lažov i "uhvaćena" mnogo puta. A na kraju za koju se šuška da će da se kandiduje možda za predsednicu.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X