Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako zanemarimo one silne Oceanse koji je još njegov ostavio utisak i da li je, na tebe ofc?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ako zanemarimo one silne Oceanse koji je još njegov ostavio utisak i da li je, na tebe ofc?
      Nisam ja neki njegov fan iskreno, onako poprilicno mi je nedorecen, takodje malo mi je cudno u najmanju ruku to njegovo saltanje sa indi na Holivud i tako u krug. Nisam siguran ni da on sam zna sta zeli, da li da bude komercijalni reditelj ili autor, a po meni fejluje u obe stvari.

      Sex, lazi...mu je bas odlican film, onako za skretanje paznje na sebe, nagovestaj neceg veceg i boljeg...koje nazalost nije doslo kasnije.

      Traffic, Limey, Side Effects su mi se doapali vise od ostatka, eto tako recimo da odgovorim .
      sigpic

      Comment


      • Aaa pa gledao si sigurno Erin Brockovich, samo ne voliš glumicu..
        Side Effect i Limey nisam gledala, znam da sam još neke, ali ništa tako upečatljivo kao Sex, laži...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ja za domace filmove i serije cekam da se slegne prasina i ako valja pogledacu kroz par godina, retko sta mi se svidja a ne moze se reci da nam je kinematografija losa iako uglavnom losiji filmovi dobiju vise paznje nego sto treba.Tako da cu ovu nasu novu seriju da preskocim, pa ako stvarno bude vredna paznje pogledace se.Uostalom znate koliko (ne) citam domace medije tako da generalno ne moze da me ponese hajp.Sada recimo ne bih pogledao Masinovodju, ali mozda to uradim kasnije.Jednostavno sada mislim da nista ne propustam, kao i sa vecinom nasih novijih filmova.

          Jedan od retkih izuzetaka je Klopka, to bukvalno sam hteo da pogledam od kada je film izasao u bioskope i to sam tek uradio prosle godine.

          Originally posted by p4p1 View Post

          Moram i ja da bacim pogled na BSG, ali kako kad dan traje 24h
          Još kad je ovakav vikend, gde se po ceo dan ide od utakmice do utakmice, a ja volim i da redovno obnavljam gradivo. A milion dobrih serija ima, a kad već gledaš nekoliko.. nateraše me da odgledam Narcosa, pa zbog Pabla nisam još Tonija završio (ali sam zadnja sezona ). Pa youtube/surf, pa igrice, pa socijalizacija, ooooo.. dajte neki zaustavljač vremena.
          Doziras minutazu kao Kouc Pop. U jednom periodu neke stvari vise forsiras, a u drugom drugim stvarima posvetis vise paznje.Ja od kada sam sport smanjio na minimum imam vremena za sve.Za filmove, serije, igre(mada kada se na njih fokusiram onda to znaci manje neta), socijalizaciju i od nedavno sam krenuo da citam knjige.Zapravo primetio sam da forume u poslednjih nekoliko dana slabije obilazim kada sam ponovo krenuo da picim igre.Stavise, upao sam u raspravu i konverzaciju na messengeru pa ne mogu da se posvetim Saboteuru.

          Comment


          • Naletio malo prije na Tropic Thunder posle 100 godina. Pa kako je sabio Tom Cruise... potpuno sam zaboravio na ovu fantasticnu ulogu

            Sent from my Samsung GALAXY S5.

            Comment


            • Misliš Days of Thunder?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment






              • Mislio je bas na Tropic Thunder.

                Gledam malo bioskopske premijere i moram reci da zavidim Hrvatima.Sledeceg meseca prikazuju tri filma koja bih pogledao, jedan od njih je Arrival od Vilneva dok je drugi film sa Dzilehalom i Ejmi Adams.U decembru je kod njih premijera La La Landa.Bas gledam Cineplexx, nema ni traga o tim filmovima.Recimo Dr Strange kod nas pocinje dve nedelje kasnije u odnosu na njih, mada to mi je sada nebitno.

                Comment


                • Kakava rekacija Mariću ok vidim naravno da je mislio na TT, samo pominje Kruza, pa me to zbunilo, jer ovo nisam gledala, naravno.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post




                    Mislio je bas na Tropic Thunder.

                    To je to. Ova dva videa sto si okacio sumiraju sve Kakav majstor jbt.

                    @Olja

                    Nisam gledao Days of Thunder, a nesto mi se cini i da nikad necu





                    Sent from my Samsung GALAXY S5.

                    Comment


                    • A Robert Dauni Mladji braco, kako je tek on sabio. I najlegendarnije dvije recenica ikad iz svih filmova za mene

                      You went full retard, man. Never go full retard.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        To je to. Ova dva videa sto si okacio sumiraju sve Kakav majstor jbt.

                        @Olja

                        Nisam gledao Days of Thunder, a nesto mi se cini i da nikad necu

                        Sent from my Samsung GALAXY S5.
                        Pogodio se grom i Kruz, nisam ja kriva, a gledala sam ga kada sam bila mala
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Odgledah Prisoners/ po drugi put, nakon 2 godine. Izuzetno tesko je gledati ga po dva puta, fantastican film
                          Last edited by Ser Gagi; 27-10-16, 14:37.

                          Comment


                          • Jedan od boljih filmova u poslednje vreme koje sam pogledao. Toliko mi je legao dobro da mi je proslo kao serija od 20 minuta.
                            http://www.imdb.com/title/tt2937696/?ref_=wl_li_tt

                            Comment


                            • Gledao skoro, odlican. Laganica, mada ja sam imao osjecaj kao da gledam seriju i ocekivao narednih dana novu epizodu
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Gledao skoro, odlican. Laganica, mada ja sam imao osjecaj kao da gledam seriju i ocekivao narednih dana novu epizodu
                                Spoiler
                                Bas to, takav kraj bio da sam se malo ostao iznenadjen da je to kraj.

                                Comment

                                Working...
                                X