Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne lezi nikako Povratnik...
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Ja sam mozda malo pristrasan jer mi je Leo omiljeni glumac a i Hardy je pri vrhu... Zato mi je film bolji nego sto zapravo jeste... Inace mi je vrlo dobar mada su mogli malo da ga skrate, ali kao sto mi je devojka rekla nakon gledanja, da je tebe napao medved oporavio bi se za 15 minuta?

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Izasao solidan horor Southbound http://www.imdb.com/title/tt4935334/?ref_=nv_sr_1
        ima u HDrip samo nema jos nigde prevod
        GIFSoup

        Comment


        • 15 februara nas je napustio jedan veliki glumac najpoznatiji kao Eric Lassard u franšizi Police Academy.
          R.I.P. George Gaynes (1917 - 2016)

          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • I ja sam danas pročitao , RIP legendo .
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • dajte neku kvalitetnu limunadicu tipa italian job ili oceans eleven
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • The Bank Job
                Shooter
                2Guns
                Revolover

                Verovatno si sve gledao...

                The Taking of Pelham 1 2 3
                Sahe House..
                Layer Cake
                Lucky Number Slevin
                Law Abiding Citizen
                Last edited by l1m4r; 17-02-16, 22:31.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Deadpool

                  Nije los ali nije ni odlican, neka bude sredina. Moze da se pogleda jednom, eventualno dva puta. Imaju dobre fore u filmu.

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • Verovatno su najbolje fore ispucali u trejleru za koji sam bio primoran da gledam u bioskopu.Da sam mladji nekoliko godina, pogledao bih ga do sada u bioskopu.Nisam im ja ciljna publika, mada mozda ga pogledam kad-tad.

                    Comment


                    • Pa jel realno da Johnny Depp nije dobio nominacije za Oscar i BAFTA, samo ajde da kažem manje nagrade Satellite, Critics' Choice Movie i Screen Actors Guild?
                      Film isto tako dobar.

                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Veceras laganica..

                        Two for the Money

                        Comment


                        • The Lobster jedan od najcudnijih filmova koje sam gledao. Vuce na The Royal Tenenbaums i The Grand Budapest Hotel ali je depresivniji, mracniji. Nije za svakoga, ali me bas zanima sta drugi misle, jer mi se svidio.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            The Lobster jedan od najcudnijih filmova koje sam gledao. Vuce na The Royal Tenenbaums i The Grand Budapest Hotel ali je depresivniji, mracniji. Nije za svakoga, ali me bas zanima sta drugi misle, jer mi se svidio.
                            Ja sam ga pogledao pre neki dan ,isto pod nekim vrlo cudnim utiskom trebace mi vremena da shvatim jeb.te sta je ovo bilo
                            GIFSoup

                            Comment


                            • Dedpul, mnogo dobar. Fore su na mjestu. Ne bih bas preporucio mladjim generacijama koji nece shvatiti fore iz '90-ih, a mnogo su dobre. <----- Nije spoiler valjda?
                              9/10 ocjena.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sto mi dobro pade The Night Before, top komedija.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X