Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad evo pogledao Interstellar i mogu reci da se niko nece pokajati ako ode u kino i pogleda ga...ali ponovo je nekako previse htio Nolan
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Sad evo pogledao Interstellar i mogu reci da se niko nece pokajati ako ode u kino i pogleda ga...ali ponovo je nekako previse htio Nolan
      Cuo sam da ga svi zivi hvale u pm. Videcemo, nisam jos stigao pogledati, ali sigurno hocu...
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ja te zovem, al ne cujes ti

        kako sofercina sastavlja letjelice u svemiru

        Comment


        • Hans Zimmer - Interstellar (OST) (2014)

          Thank me later.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • http://www.imdb.com/title/tt0822847/?ref_=nv_sr_1
            Opis filma u jednoj recenici: Nikolaj Davidenko juri postapokalpiticnim svetom i ubija neke gmazove koji bi trebali da predstavljaju vampire ....

            Bacio sam sat i po, ali ajde ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post

              Jedna od najjacih scena u kinematografiji koje sam ja gledao (slusao). Vec je 5 dana ne prestano slusam i svaki put sam odusevljen.
              Last edited by Scouser; 16-11-14, 19:42.

              Comment


              • Mene opasno smaraju Nolan i Zimmer. Najbolje da cu to skidati i slusati, ja to i ne primecujem u filmu, sve mi isto.
                Ja sam vise za:

                Spoiler


                Jeste ovo totalno drugaciji tip filma, ali jebes ga, muzika 0 poena...
                Last edited by Black Mamba 24; 16-11-14, 20:28.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Mene opasno smaraju Nolan i Zimmer. Najbolje da cu to skidati i slusati, ja to i ne primecujem u filmu, sve mi isto.
                  Nemas ti pojma.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Nemas ti pojma.
                    Majke ti pustis sebi playlistu kuci i slusas?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Majke ti pustis sebi playlistu kuci i slusas?
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Majke ti pustis sebi playlistu kuci i slusas?
                        Klasicni Fresmen,procitao negdje da je predobro i normalno i njemu se svidja

                        Ali stvarno i ja sam primijetio kad je napeto nekakvu muziku koja odgovara situaciji i jos nisam je prije cuo,nije lose uradjeno necu da lazem
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • @Akron Hammer



                          Ne pravi samo dobru muziku za filmove samo Hans Zimmer.Klaus Badelt(Gladiator), Terence Blanchard(Inside Man), John Debney(Sin City), Henry Mancini(Big Lebowski), Peter Gabriel(Gangs of New York), Clint Mansell(The Moon), Ennio Morricone(Django Unchained), James Horner(Beatiful Mind), Howard Stone(LotR) i Angelo Badalamenti(bilo koji Lincov film) su isto dobri.Samo Zimmer se pojavljuje s vremena na vreme u filmu koji obelezi godinu tako da njegov soundtrack ne moze da prodje nezapazeno.Ne znam ja sva imena, uglavnom na yt povremeno ukucam random soundtrack.Poneki put cim zavrsim sa filmom da odmah preslusam ceo soundtrack.Imam slusalice nesto vise od godinu dana, a u medjuvremenu sam skoro sve filmove sem LotR gledao/ponovo gledao.Izostrio sam culo sluha od kada sam kupio slusalica, pa mi retko koji dobar soundtrack promakne.

                          Zavrsio i ja sa prvom polovinom cetvrte sezone Suits, sta ja znam solidna serija.Bas kao sto sam ocekivao nije toliko dobra kao sto je hvaljena.Manje-vise je preuzela dosta stvari od drugih, likovi i radnje se ponavljaju i nema tu nesto novog sta serija da ponudi, ali zbog toga sto je napeto mi drzi paznju.Cetvrta i druga sezona su mi odlicne, prva mozda malo zaostaje za njima, dok mi je treca odron zbog ovih smaraca Britanaca.Sto se mene tice ovo je bolji tandem advokata.

                          Last edited by Ricma; 17-11-14, 05:38. Reason: lapsus

                          Comment


                          • Sir Daniel Day-Lewis

                            Spoiler




                            kakav oc.

                            Comment


                            • Boyhood

                              Odlican film, scenario i rezija na vrhunskom nivou.Mislio sam iz prva da se film snimao 13 godina, sada vidim na wiki da je 11 sto je opet fascinantan podatak.O budzetu da ne pricam.Pre poceka filma snizite ocekivanja i zamislite kako biste se secali vi vaseg detinjstva, kada ta secanja identifikujete sa filmom nema sanse da vam se nece svideti.Meni bas i jeste smetalo sto je pocetak bas bio iseckan i sto je bilo preskakanja, a sto su neke sekcije posle mozda bile i predugacke.Kada sam ja shvatio da je takav slucaj i kod mene, poceo sam da uzivam ko covek u drugoj polovini filma.Veoma inovativna ideja, mada cini mi se da je mozda realizacija da bude bolja.Kako je poceo film, ocekivao sam da posto se snimao vise godina da ce biti vise stvari koje su obelezile taj period i da ce to da mi udari nostalgiju ali je bilo malo tih momenata.Samo ih je bilo u pocetku sto je namamilo osmeh na mom licu i to je bilo to.Mislim da je od ovoga napravljena mini-serija da bi to bio pun pogodak, jer bi dosta vise dogadjaja bilo obuhvaceno i dobili bismo kompletniju sliku.

                              8/10

                              P.S.Prevod za sada ima samo na prijevodi-online, samo je fora u tome sto samo registrovani clanovi mogu da ga skinu.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                P.S.Prevod za sada ima samo na prijevodi-online, samo je fora u tome sto samo registrovani clanovi mogu da ga skinu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X