Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    verovatno najemotivniji Nolanov film.
    Emotivniji od Mementa?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Erik Dekard View Post
      Emotivniji od Mementa?
      Pod utiskom sam trenutnim, a Memento sam gledao pre 100 godina, pa se skoro ni ne secam. Morao bih da osvezim pamcenje.

      I da, p4p1 spomenuo soundtrack, koji sam zaboravio pohvaliti, jednostavno Hans Zimmer is out of this world.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • ***

        Poštovani ljubitelji sedme umetnosti,
        pošto mnogi od vas nisu posetili ovu temu ,
        što je možda i razumljivo, s obzirom koliko je autor iste mozgao i smišljao...
        i na kraju odlučio kako bi sve to trebalo da izgleda,
        izvolite nam se pridružiti.

        Igramo se....a ovo su pravila

        ***
        Last edited by miloolja; 11-11-14, 22:28.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Pod utiskom sam trenutnim, a Memento sam gledao pre 100 godina, pa se skoro ni ne secam. Morao bih da osvezim pamcenje.
          Jasno za utisak, mozda bolje da sutra pisemo o ovome .

          Meni je Interstelar bio dobar (da kazem ok), ali me nije oduvao kao Memento, Dark Knight i Inception. Cini mi se da je Nolan u blagom padu, ali ako su mu "slabiji" filmovi ovakvog kvaliteta nije ni cudo sto mi je najomiljeniji komercijani reditelj trenutno .
          sigpic

          Comment


          • Ma ni meni nije najbolji Nolanov film, ali je odlican, i dokaz da Nolan ne ume da napravi los film. U kombinaciji sa Zimmerom, ne moze da omane njegov film, pa makar ti i ja glumili u njemu.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Davno odgledano, ako je neko citao a nije znao da ima i film

              http://www.imdb.com/title/tt0450158/?ref_=tt_rec_tt
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Odgledao Guardians of the Galaxy.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik Dekard View Post
                  Odgledao Guardians of the Galaxy.
                  Bravo
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Nije nista posebno film, otud i takav komentar.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jackie Brown, Moon, Bug, Sin city, The Mist, .... a jedno mesto samo joooj
                      Resevoir dogs, Rear window, Body snatchers, Vertigo, Dobar, Los,ZAo, Klint, Omar, John Wayne, Kirk..... fuck it
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Dekard View Post
                        Odgledao Guardians of the Galaxy.


                        Izbija odusevljenje iz tebe
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma dobro, necu da hejtujem. Sve je to ok, za pred spavanje, ali stvarno ne izlazi iz proseka i klisea. Takodje mi se nije dopalo sto su pokusavali stalno da nametnu humor, dosta scena deluje vestacki zbog toga. Na kraju, da sam tinejdzer i da nisam gledao Star Wars verovatno bih bio odusevljen filmom.
                          Last edited by ExEric; 13-11-14, 19:34.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Gone Girl

                              Od cega prvo da pocnem, ni jedan Ben Aflek ne moze da upropasti ovakav film.Stavise mislim da mu je Fincher nasao pravu ulogu, naravno film je obelezila Rozamund Pajk tj njen lik Ejmi.Jos jedan Fincerov triler koji nece da bude zaboravljen, meni barem sigurno u top3 njegova filma.U odnosu na neke ranije filmove, primetio sam da ovde pokusava da prekrije predvidljivost(nekom mozda spojlerujem pa bolje da preskoci ostatak) tako sto daje neki trag zbog kojeg gledalac prestaje da misli o toj opciji.Onaj ko je pogledao film zna o cemu pricam, nije nista toliko sokantno ali opet ima elemenat iznenadjenja.Moje raspolozenje tokom filma se menjalo neke scene su smesne, druge jezive i tako u krug.Malo mi je nejasno koja je glavna pouka filma, da je misljenje javnosti najbitnije?Sam kraj je meni malo popravio utisak o filmu, ostavio je bas jak pecat.Jezivo dobar soundtrack, zbog toga sam bio ceo film napet i standardno mracna atmosfera.Sto se mene tice prava je steta sto ovaj film izlazi u istoj godini kad i Boyhood kao i druga ostvarenja zbog kog ce najverovatnije da ostane bez Oskara, ali ce sigurno da dobije par nominacija.

                              Ljubo, kada pogledas film procitaj ovaj spojler.

                              Spoiler
                              Uopste mi nije zao sudbine Bena Afleka, zasluzio je da mu se to desi bas zato sto je on u pitanju.

                              Comment


                              • http://citymagazine.rs/clanak/gde-su...tephena-kinga/
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X