Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ne mrzi nekoga neka baci par preporuka za filmove iz 2014, nisam ih pregledao 2-3

    Comment





    • Comment


      • Je l' neko gledao ovo cudo ?
        Last edited by Mr. Wolf; 07-07-14, 20:36.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • И званично је легенда. Један од највећих!

          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment




          • Na 6:15 kad ga pita kakav si mi ti filozof a Bora : kad god sam mogao da sedim nisam stajao ,kad god sam mogao da lezim nisam sedeo ..
            Legendo
            GIFSoup

            Comment


            • На данашњи дан 1926. године родио се један од највећих српских и европских глумаца свих времена.



              ПАВЛЕ „ПАЈА“ ВУИСИЋ (Београд, 10. јул 1926 — Београд, 1. октобар 1988) је био познати српски глумац. Студирао је право и све до почетка педесетих огледао се у новинарству (Радио Београд). Непуну сезону глумио је у Панчевачком позоришту, истовремено је статирао на филму Чудотворни мач (1950) Воје Нановића и безуспешно покушао да се упише на Академију. Филмску каријеру отпочиње 1955. епизодном улогом у филму „Шолаја“ Воје Нановића. Убрзо након те улоге добија главну улогу у Нановићевом филму „Три корака у празно“ (1958). За ту улогу добија Златну арену на фестивалу у Пули. Сарађивао је са бројним редитељима, а иако није имао формално глумачко образовање, био је глумац широког дијапазона и глумио је у разне улоге. Без сумње, најпознатији је по улози у ТВ серији "Камионџије" из 1972. године, где је глумио заједно са комичарем и великим српским глумцем Миодрагом Петровићем Чкаљом. Награда за животно дело која се додељује глумцима на Филмском фестивалу у Нишу носи његово име. Познати глумац Орсон Велс једном приликом је изјавио у интервјуу за телевизију РТЗ да Павла Вуисића сматра најбољим глумцем на свету.
              Иначе, појавио се и његов тестамент:

              Тестамент Павла Вуисића, рођеног од мајке Радмиле и оца Миша, који дана првог новембра 1982. године, при чистој свести и здравога ума саставља ову поруку. Мирјани, жени ми, све што имам за случај да одапнем, остављам, с тим да разумно распрода или отуђи имовину моју, односно своју, а ако не буде у стању да имовином располаже, да то само суд може урадити. Мирјана, ако после мене остане, има да ме сахрани са свим адетима и честима цркве православне, са шест попова да се пред мојим телом виде и чују.

              Сахранити ме има у гробницу нашу, говор посмртни или слично да се чуо није. Ових шест попова, које за инат хоћу, да се оно што се око гроба ради, раде и ћуте.

              Нека у себи певају. Пошто мислим мрети, што бих и онако све ово писао, још да вас замолим да ми нико никакав говора ,нити једне речи не проговори, јер ћу се у гробу преврнути и не само преврнути, већ и устати из гроба да га ноћу морим и да му, њему и свима, колико их је на свету, јебем матер.
              Каква легенда!
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment




              • Мајсторски.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Terry Gilliam & Christoph Waltz... me like

                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • http://www.imdb.com/title/tt3089778/?ref_=nv_sr_1

                    Ljudi, nadjite mi normalan torrent za ovaj film. Znaci bez prevoda koji ne moze da se makne

                    Comment


                    • Probaj ovaj:

                      https://thepiratebay.se/torrent/1041...p_x264_AAC-JYK

                      ili cekaj 5 minuta da vidim da li je bez hard-suba.

                      EDIT: OK je. Bez hard-suba.
                      Last edited by Mr. Wolf; 12-07-14, 19:29.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Noah

                        Meh. Mislim ono.... solidna verzija bajke, efekti, muzika i sve to. Rasel, ocekivano, izdominirao. Film sam gledao samo da bih ispostovao Emu i Rasela. Od filma sam dobio ono sto sam i ocekivao, vidi se da je Aronofski ubacivao i neke svoje ideje/shvatanja u film, ali zbog same tematike verovatno nije smeo da preteruje sa tim. Sve u svemu, Noah je prosecan i nepotreban film, ali moze da prodje ako niste raspolozeni za nesto drugo.

                        S druge strane, ako uzmemo da je sve ovo istina (ili se na kraju ispostavi da jeste ), malo je cudan osecaj kada pomislis da...
                        Spoiler
                        ...smo nastali iz incesta


                        6/10



                        Transcendence

                        Sta radi Johnny sebi Da hoce vise da batali ova sranja i da bolje bira uloge. Stvarno je steta na sta traci svoj talenat. Tuga.

                        0/10
                        Last edited by Mr. Wolf; 12-07-14, 22:39.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Koji bre talenat? Johnny Depp je uvek Johnny Depp, on ne glumi

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Koji bre talenat? Johnny Depp je uvek Johnny Depp, on ne glumi
                              Ne zezaj Ljubo, dobar je Johnny
                              A kad ti bogotac Marlon Brando kaze da si jedan od najtalentovanijih glumaca svoje generacije, to ima tezinu.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Koji bre talenat? George Clooney je uvek George Clooney, on ne glumi
                                Fixed

                                Talenat i Dzoni Dep ne idu jedno s drugim vec vise od jedne decenije.

                                Comment

                                Working...
                                X