Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zone kanali postali CBS, titl samo hrvatski, isto kao sto je bio i slucaj sa Zone. I nema najava da ce biti srpskog.

    Evo sto ide za sad











    Ide i Shogun i Matlock. Ipak bolje od Universala. Universal je i jedini kanal koji je gori od prethodnika. Ipak mi je Hallmark bio bolji.
    sigpic

    Comment


    • Dajte link za film Thunderstruck,ali da radi.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Originally posted by stefan12 View Post
        Dajte link za film Thunderstruck,ali da radi.

        http://www.torrentreactor.net/torren...Rip-XviD-ViP3R
        sigpic

        Comment


        • Ko moze...a nije pogledao,definitivno neka gleda pink2 veceras u 10...;)
          American Beauty....classic iz 99e...extra film!

          http://www.imdb.com/title/tt0169547/


          Spoiler
          Last edited by z0La; 04-12-12, 15:51.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Heartbreak daj link za dvdrip

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Heartbreak daj link za dvdrip
              Trzni centar "Usce"

              U bioskopu gledao brate
              sigpic

              Comment


              • Ne svidja mi se taj link

                Comment


                • Ljubo, ne skidaj one dvdrip-ove, ja skinula 2 laznjaka.
                  Onda mi je Apa dao ovaj link, ja sam mogla gledati.
                  https://thepiratebay.se/torrent/7750...D_LiNE_-_RiSES

                  Doduse, davno sam skidala, pretpostavljam da sad imaju i pravi dvdrip-ovi, ali ja ne bih rizikovala.

                  Comment


                  • Nikad do sad nisam skinuo laznjak

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      Ljubo, ne skidaj one dvdrip-ove, ja skinula 2 laznjaka.
                      Onda mi je Apa dao ovaj link, ja sam mogla gledati.
                      https://thepiratebay.se/torrent/7750...D_LiNE_-_RiSES

                      Doduse, davno sam skidala, pretpostavljam da sad imaju i pravi dvdrip-ovi, ali ja ne bih rizikovala.
                      Mala preporuka u vezi sa torentima, mada moguce da vec to praktikujes. Preleti komentare na torent, vidi ocene. Ima gomila fake torenata, kao i onih (kada su filmovi u pitanju) da su DVDRip, BRRip, divx i statijaznam, a ustvari su raspali bioskopski CAM snimci...

                      Pridruzujem se Ljubi za nikad...

                      Comment


                      • Meni komentari nista ne pomazu, barem ne na piratebay-u. Ima gomila idiota i desavalo mi se milion puta da skinem nesto sto ima dosta negativnih komentara a savrseno radi. Samo pratim one mrtvacke glave i retko kad omanem.
                        Btw sinoc po ko zna koji put odgledao Kuma. Mislim da bi trebalo zakonom urediti da se taj film gleda na barem svake 2 godine
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • 'bem li ga, mene slusaju za sada i PB i Isohunt (90% torenata skidam odatle) i KickAss (povremeno). Ako jurim Rip-ove, u nedostatku Axxo-a, obicno trazim nesto sto je radio tim Jay & Silent Bob, IMAGiNE ili MAXSPEED. Ako se iko lazno predstavi, instant nekolicina strana popljuvavanja... Za sada radi bez greske...


                          Ocekuje se povratak velikog Demonoid-a!!!

                          Comment


                          • Perfektan film Uostalom 35 nagrada i silne nominacije dovoljno govore!!!

                            http://www.imdb.com/title/tt1255953/
                            sigpic

                            Comment


                            • Nikad mi se nije desilo da skinem laznjak, tacno se na torrentz vidi je li ok ili nije, svi oni koji imaju strik su ok, mada se to vidi i po komentarima i po fajlu kad se udje na njih preko torrentza, ubjedljivo najbolji sajt, za to i sluzi

                              Arga cu morat' gledat' samo zbog Brajana, ali Aflek glavna uloga, a u pm ako je doslo do toga da se on naziva glumcem
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam imala period kad sam svaki drugi, ma skoro svaki laznjak skinula.
                                Ali evo, u posljednje vrijeme su svi dobri.

                                Vladane, definitivno se isplati gledati Argo, Aflek mi nije los bio uopste, mnogo bolje od ocekivanog. Meni je jedino smetalo ono otezanje pred kraj, limunada elementi, sve u posljednji sekund, ostalo mi je bas dobro...

                                Comment

                                Working...
                                X