Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ^
    Sto ? Daj neke utiske.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Je l' gledao neko Skyfall ???
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Gandalf View Post
        Je l' gledao neko Skyfall ???
        Gledao ja. Dobar kao film, los kao Bond film. Vredi pogledati uprkos tome.
        sigpic

        Comment


        • Imam jedno pitanje za sve:

          Kakav je, po vasem misljenju, Danijel Krejg kao Bond. I koji vam je najbolji/omiljeni glumac koji je igrao Bonda ?
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Danijel Krejg je najgori Bond ikada.
            Najbolji je bio Son Koneri.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Omiljeni kao Bond mi je Pirs Brosnan. A sto se tice Danijela Krejga, pa realno veoma je los kao Bond ali ne svojom krivicom. Promenili su se filmovi, Skyfall mi je mozda najbolji film od svih ali sto kaze Rondo - kao film, ali ne kao Bond film. Svi Bond filmovi su bili neka vrsta parodije i skup raznih klisea. Ovih zadnjih par se trude da se "ociste" od te reputacije, da budu ozbiljni, s tim sto hoce opet da budu povezani sa Bondom a ne da budu samo neki jeftini akcioni filmovi bez smeka, sto je jako tesko
              Last edited by prskaj; 06-01-13, 21:42.
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Prskaj je sve rekao. Craig je ok, on svoj deo odradjuje, medjutim njegova uloga se razlikuje od uloge njegovih prethodnika. I meni je Pierce Brosnan omiljeni, nekako ima taj smek i njegov Bond je najveci smeker od svih.

                Najbolji - Sir Sean Connery.
                Last edited by Rondo9; 06-01-13, 21:45.
                sigpic

                Comment


                • Napokon odgledah Walk The Line. Odlican film!

                  Joaquin Phoenix and Reese Witherspoon performed all of the songs themselves, without being dubbed. They also learned to play their instruments (guitar and auto-harp, respectively) from scratch.
                  Sta reci vise

                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    Omiljeni kao Bond mi je Pirs Brosnan. A sto se tice Danijela Krejga, pa realno veoma je los kao Bond ali ne svojom krivicom. Promenili su se filmovi, Skyfall mi je mozda najbolji film od svih ali sto kaze Rondo - kao film, ali ne kao Bond film. Svi Bond filmovi su bili neka vrsta parodije i skup raznih klisea. Ovih zadnjih par se trude da se "ociste" od te reputacije, da budu ozbiljni, s tim sto hoce opet da budu povezani sa Bondom a ne da budu samo neki jeftini akcioni filmovi bez smeka, sto je jako tesko

                    Pored Mura i Konerija da ti je on omiljeni, blesfami.
                    Danijel i Pirs su mi isti, malo mi je bolji Pirs, ali kao glumac svakako mi je bolji Danijel.
                    Mur mi je najbolji Bond!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Gandalf View Post
                      ^
                      Sto ? Daj neke utiske.
                      Ocekivao sam zaista dosta sobzirom da sam procitao knjigu Dejvida Micela...sve je nekako zbijeno i konfuzno i zaista mi je bilo tesko da ostanem fokusiran na sam film. Sobzirom na dosta jaku glumacku ekipu ocekivao sam rasturanje, a dobio jedan solidan film, koji sam zaboravio vec nakon gledanja.

                      Meni je ovo jedno od najvecih razocarenja. Ostaje mi da odgledam Linkolna (skinuo sam vec), Life of Pi (ne mogu naci dobar snimak jos uvek, mada oni koji su ga gledali imaju samo reci hvale) Djanga i Zero Dark Thirty (to ce valjda uskoro) i da zavrsim sa ovim vaznijim filmovima iz 2012.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post

                        Pored Mura i Konerija da ti je on omiljeni, blesfami.
                        Danijel i Pirs su mi isti, malo mi je bolji Pirs, ali kao glumac svakako mi je bolji Danijel.
                        Mur mi je najbolji Bond!
                        BlesafTi Sta cu on je prvi Bond kojeg sam gledao, jedan od prvih filmova uopste koje sam gledao u bioskopu i on mi je prva asocijacija na Bonda. Slazem se da je najbolji Bond moj miljenik Sean, a da je najbolje predstavio Bonda kao parodiju Rodzer Mur
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          BlesafTi Sta cu on je prvi Bond kojeg sam gledao, jedan od prvih filmova uopste koje sam gledao u bioskopu i on mi je prva asocijacija na Bonda. Slazem se da je najbolji Bond moj miljenik Sean, a da je najbolje predstavio Bonda kao parodiju Rodzer Mur
                          Takodje i meni, zbog toga mi je jedan od omiljenijih Bondova. Medjutim, skoro sam odgledao kolekciju Bond filmova koje sam skinuo. Ipak, prvi pik mi je Šon Koneri.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • by the way

                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Uf ala sam se spremio za veceras, Django, Lincoln, Skyfall, Cloud Atlas, The Perks Of Being A Wallflower i tu je treca sezona Boardwalk Empire-a!

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Uf ala sam se spremio za veceras, Django, Lincoln, Skyfall, Cloud Atlas, The Perks Of Being A Wallflower i tu je treca sezona Boardwalk Empire-a!
                                Ti si gori od mene Pa jel ima vec Django dobar snimak?
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X