Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Jesmo li imali to u video zapisu?
    A i to sto kazes, trenutno i da izbace klip kako tyrion lanister resava sudoku ja bih se popalio
    Originally posted by Vladan View Post
    Sjecas se nekad kakav je program imao Pink, sjajni filmovi, Prijatelji i Simpsonovi, nije bilo tog kanala koji mu je mogao parirati.
    Ja se secam da sam bio navucen gore nego na drogu. Cekam ceo dan mocne rendzere i simpsonove. Reklame, 15 min simpsonova, reklame od 25 min, odjavna spica simpsonova. Drzali su me na uzici i bio sam srecan
    Originally posted by Vladan View Post
    A veceras posle LS film koji obozavam

    http://www.imdb.com/title/tt0110322/
    uh mogao bih i ja da ga odgledam, odavna nisam.

    Btw sinoc napokon odgledao Tropa de elite Sjajan film, sad shvatam zasto su se svi svojevremeno navukli na onu glupu pesmu

    Sledeci je Cidade de Deus
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Sjecam se druga smjena u srednjoj i ne idemo na zadnji cas da bi stigli da odgledamo Prijatelje i Simpsonove. A onda evociranje utisaka sjutra dan
      A jesu bili dosadni sa onim reklamnim blokovima, bruka

      Ma bio je za koplje bolji kanal od svih drugih, bruka je u sta se pretvorio, ali evo sad bar svaku noc ima strasnih filmova, jos reprize u ranim jutarnjim satima sto mi isto odgovara, Skakac me uspavao jutros

      Davno sam gledao Tropa de Elite, odlican je to film.
      sigpic

      Comment


      • Odgledah po drugi put TDKR... genijalan kao i kod prvog gledanja! I odmah posle toga sam gledao Lawless, gde glumi Hardy. Covek je i dalje mrcina, prosto izaziva strah svojom pojavom. Preporuke za film u svakom slucaju.

        Comment


        • Looking for Eric

          Dobar film, jos pogotovo ako ste navijac United-a.

          End of Watch

          Iznenadjujuce dobar film, zapravo odlican! Malo me je ona kamera nervirala u pocetku ali se covek navikne.

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Extra filmic. Hvala Rosso
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Imali ko neki SF prepruka?

              Comment


              • Ako oces seriju gledaj Battlestar Galacticu, odlicna je.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by apacrow View Post
                  Odgledao Lincoln (2012) .

                  Ima malo praznog hoda, sto je normalno za Spielberga i dva i po sata,
                  ali Daniel Day-Lewis razbio ulogu. Svaku godine cim najavi da ce raditi
                  film treba mu odmah dati Oskara za najbolju ulogu. Briljantno.
                  Ovi slijepci iz Cineplexx-a ga nece prikazivati... Moracu da cekam dvd rip
                  Citao sam neke review-se i svi su odusevljeni kako je Daniel iznio ulogu Tacno se znalo da ce da razbije cim je bilo potvrdjeno da je dobio ulogu.Mogli su vec toga dana da mu posalju Oskara na kucnu adresu

                  Comment


                  • Ja zaboravio da se pohvalim da sam pre par dana gledao "My left foot" sa DDL-om.

                    Covek je objasnio neke stvari

                    Comment


                    • Originally posted by FC Nadal View Post
                      Imali ko neki SF prepruka?
                      Looper

                      Comment


                      • Nisam...skinuo sam ga pre neki dan i pitanje je trenutka kada cu ga odgledati

                        Comment


                        • Ja sam se za veceras lepo spremio... Pored novih epizoda Homeland-a i Walking Dead-a, u izboru imam i klasike koje nisam gledao. Tu su 12 Angry Men, Raging Bull, pa onda nesto novije kao In Bruges, The White Ribbon, Safety Not Guaranteed, i na kraju dokumentarac Indie Game.

                          Jos imam gomilu koju sam ubacio u bookmark-ove koje planiram da gledam.

                          Comment


                          • "Million dollar baby"

                            Clint

                            Morgan

                            Swank

                            Comment


                            • Tek sad gledao?

                              Comment


                              • Originally posted by majabl View Post
                                Tek sad gledao?
                                Sramota me

                                Comment

                                Working...
                                X