Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imate li vi posao, decu, roditelje?
    Da dzedzite do tri ujutru i cekate epizodu, pa onda jos dok se epizoda odgleda... Pre pet zaspati necete...
    Ma ajte molim vas....
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Kad sam vec dosao na dve epizode do kraja, iako sam u fazonu da me sad boli uvo kako ce da zavrse, bilo mi bez veze da citam. Ti?
      Nisam naravno iako su 2-3 dosle do mene, mada je pitanje da li su prave, u smislu da li se neko zezao, jer u moru ovih pisanja i citanja vise se i ne secam sta tacno. Doduse da on ubja nju, napisano je samo ovde ko zna koliko puta, tako da verujem da je to jedna od info sa one strane.
      No, nebitno ionako ocekujem sve, ali i nista i iskreno uopste nisam zainteresovana da bdijem tu noc, za razliku od prosle, kada sam se ocigledno i zajeb...

      Vidim da su informacije curele i ranijih sezona, srecom bila sam toga postedjena, jest to glupo mnogo, za nekog mozda i stresno, srecom jos malo samo, izdrzite.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nista to ne citam. Cim vidim da su neki takozvani leakovi i slicno ignorisem.
        Najbolje je tako.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ja sam u proslim sezonama citao ta sranja i smorio se. Jos gore kad su izasle serije pre, pa sam odgledao cini mi se 4-5 epizoda odjednom a cekao godinu dana+ spojleri koji su bili tacni hehe. Rekoh ovaj put NE. Dve godine sam cekao, tako da cu da uzivam ovaj put u neizvesnosti
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Sta kazes Losmi, Cersei Lannister drzi rec. Sto nije onda poslala vojsku na sever da pomogne?

            Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Jos dve epizode, pa dugo cekanje na knjige i svaki dan molitva da matori pozivi i da ne zasere.
            Pre neki dan citam, izvor blizak GRRM-u kaze da je imao skoro gotovu knjigu jos 2015., ali kaze da nije ispunjavala standarde koje je postavio sa prethodnih pet pa je sve pobacao i poceo ponovo. Jao ako je istina

            Comment


            • Sersei digla u vazduh pola grada, a smilovala se na svog brata kojeg mrzi i jos pre ovog susreta dala zadatak Bronu da ga ubije

              Originally posted by zdravkelja View Post
              Pre neki dan citam, izvor blizak GRRM-u kaze da je imao skoro gotovu knjigu jos 2015., ali kaze da nije ispunjavala standarde koje je postavio sa prethodnih pet pa je sve pobacao i poceo ponovo. Jao ako je istina
              Pod velikim je pritiskom matori.
              Last edited by Mr. Wolf; 11-05-19, 14:40.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment




              • sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Sersei digla u vazduh pola grada, a smilovala se na svog brata kojeg mrzi i jos pre ovog susreta dala zadatak Bronu da ga ubije



                  Pod velikim je pritiskom matori.
                  Jbt ala pojma nemate.
                  Digla u vazduh nije pola grada, ali ajde da progledam kroz prste na to preuvelicavanje. Zvanicno ona to nije uradila. Takodje je tajno poslala Brona da likvidira ovu dvojicu.
                  Javno ne sme tako nesto da uradi, jer koliko god mrzi stanovnietvo prestonice ipak ne sme sebi da dopusti totalnu anarhiju u istoj. A nista joj ne garantuje da smaknuce rodjenog brata jos tokom pregovora ne bi izazvalo revolt i pobunu unutar samog grada ili Crvene Tvrdjave. Jer ne zaboravite, ne voli ona njih, ali je vole ni oni nju.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Dobro bre Sandu, naravno da preterujem za pola grada, zna se na sta mislim Nije mi jasno kako je tad nisu zamrzeli i krenuli u pobunu kad su videli da je ludaca, dosta ljudi poginulo
                    Ona je to naredila, nema tu sta nije zvanicno ona.
                    Last edited by Mr. Wolf; 11-05-19, 15:04.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Zvanicno je doslo do incidenta sa zalihama divlje vatre koje su kao slucajno bile bas pod Septom.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ne mogu da zamislim revolt gradjana ili bilo koga zbog Tiriona kojem ionako nisu zahvalni sto im je dupe spasio od Stanisa (sto je i sam Tirion rekao), koji misle da je ubio njihovog kralja, a svog sestrica, koji je izdao svoju porodicu... Da, bas bi se potresli
                        Mada, na kraju krajeva, ti pregovori stvarno nisu neka velika zamerka, moze da bude da Sersei postuje pregovore i to je to. Ionako je posluzilo samo da se Deneris odvede skroz u ludillo.


                        ----------------------------------------------------

                        Tirion: "Znam da nisi monstrum"
                        Svi ostali:
                        Last edited by Mr. Wolf; 11-05-19, 15:16.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment




                        • Burn them all!
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment




                          • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • sloboda ili ništa

                              Comment


                              • [emoji173]

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X