Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje ne
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Jedino ako se Bice-u to vise ne radi, inace nemam pojma zbog cega bi se nesto menjalo kada je do sada bilo sasvim dobro tj odlicno...
      Last edited by milanche; 23-04-11, 10:51.

      Comment


      • Dakle ostajem ja da vodim ligu,ja sam postavio anketu da bih video jeste li zadovoljni mojim vodjenjem ako niste da Dule vodi jer je najspretniji za to..
        Sad sam dosao kuci posle 3-4 dana i tabela stize za 10-20 minuta dok sve sredim i to ;)
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Video sam anketu tek malopre i drago mi je sto bice ima poverenje u mene, i da sam pobedio u ovoj anketi ne bih vodio ovo, ipak bice radi svoj posao odlicno.

          Comment


          • Sredjena je tabela,ne bas preterano dobro kolo ali najbolje je odigrao Rossonero imao je 7 bodova.
            Sve smo blizi kraju a Dale i dalje vodirazlika je 5.5 bodovai moze da se stigne lako...Tako da punom parom
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by dusan1610 View Post
              Video sam anketu tek malopre i drago mi je sto bice ima poverenje u mene, i da sam pobedio u ovoj anketi ne bih vodio ovo, ipak bice radi svoj posao odlicno.

              Kako ne bi vodio kad si trazio da vodis ligu???
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Nije trazio on je samo ono rekao kako bi bilo a ja sam to pogresno shvatio pa sam mislio da je mozda bolje da vodi ligu umesto mene ;)

                Inace imam jedno iznenadjenje za sve koji su igrali H2H ligu,za oko 30 minuta ce biti spremno ali smao jedan dobija nagradu(Dule znas o cemu se radi sigurno )
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Bice znam

                  Comment


                  • Nisam znao da ima ovoliko,ali trudim se da ide brzo
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • E ovako,posto se H2H liga zavrsila i imamo pobednike red bi bio da izaberemo MVP-a H2H lige tj. onog koji je imao najvise bodova u regularnom delu,ja sma izracunao e sad ako sam nekog zakinuo izvinjavam se,ali neki su i kasnije krenuli tako da imaju manje bodova,ono dupliranom nisam racunao samo onoliko koliko su imali,pa evo prvi MVP prve H2H lige SK je Krle,cestitke Krle a evo i poretka:


                      1.Krle 78
                      2.Joe Cole 70
                      3.dule 69
                      3.Black Mamba69
                      4.Dale 67
                      5.Dex Dexter 66
                      6.milanche 65
                      7.deki94 64
                      8.Flash 63
                      8.Rossonero 63
                      9.D-Wade 62
                      10.LFC 59
                      11.S-Nash 58
                      11.dacha 58
                      11.LBJmvpFOR.. 58
                      12.bice 57
                      12.Vladan 57
                      12.Vule_89 57
                      13.Dejan Juve 54
                      14.gigas 53
                      15.kalovac 52
                      16.manda 51
                      17.AK47 48
                      18.troickifans 35
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ohoho

                        Prijatno sam iznenadjen, Krle a.k.a. D-Rose

                        Red je da nešto kažem;)

                        Zahvaljujem se organizatoru ovog takmičenja na odlično uradjenom poslu u vezi ove lige, na fer i konkretnom računanju bodova, naravno zahvaljujem se i ostalim igračima koji su mi bili dodatni motiv da pružam što bolje partije, da imam što bolje rezultate, i uspeo sam u tome, hvala ljudi, bez vaše pomoći ne bih bio sada bolji od vas

                        Mom kolegi iz tima dugujem kakvu-takvu zahvalnost mada on po ostvarenim rezultatima (tek 12. ) nije još u mom rangu ali borio se do samog kraja, RESPECT

                        Nadam se da ću posle ove nagrade dobiti još veći ugovor u Mladim Pastuvima ili ću morati da potražim novu sredinu, sve je otvoreno za narednu sezonu

                        Do naredne sezone koja će nadam se biti još uzbudljivija i bolja, pozdravlja vas vaš MVP
                        Last edited by Il Capitano; 25-04-11, 20:33.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Kakav govor,pravog MVP-a,meni ej cudno samo kako je JC drugi,verovatno sam ja nesto pogresio
                          Hvala Krle,a ocekujem sledece sezone jos vise timova i dosta uzbudjenja,pa cu valjda nesto smisliti
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • I meni je to cudno,on drugi,a zna se da sam ja vukao ekipu celu sezonu na svojim plecima
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Kakav govor,pravog MVP-a,meni ej cudno samo kako je JC drugi,verovatno sam ja nesto pogresio
                              Hvala Krle,a ocekujem sledece sezone jos vise timova i dosta uzbudjenja,pa cu valjda nesto smisliti
                              Zahvaljujem

                              Smisli bice jos nesto, ubaci neke novine kako bi privoleo nove clanove da ucestvuju... Imam poverenja u tebe
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Cestitke MVP-U ( Krle )

                                Cestitke bice-u na odlicnom vodjenju lige... ;)


                                Pa i nisam los djelim 8 mjesto sa Flashom ( s tim da sam se ja kasnije prikljucio )
                                Last edited by Rossonero; 25-04-11, 20:44.

                                Comment

                                Working...
                                X