Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Reise View Post
    Prosle godine si odustao, ove godine si se prijavio i nisi odigrao nijedno kolo i sad se opet prijavljujes?
    Kad vec oces da igras budi aktivan, a ne da odustajes u pocetku i da ti saljemo poruke da te molimo da igras.
    Kao prvo prosle godine nisam ja odustao nego je Aca odustao i nije igrao, nismo prosli u play off.
    Ove godine prva dva, tri kola sam bio odsutan iz razloga sto nisam ni bio u drzavi.
    Kao trece ako ti treba opravdanje zamolicu mamu da mi napise. Nisam bio dobar
    Glupost.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Kao prvo prosle godine nisam ja odustao nego je Aca odustao i nije igrao, nismo prosli u play off.
      Ove godine prva dva, tri kola sam bio odsutan iz razloga sto nisam ni bio u drzavi.
      Kao trece ako ti treba opravdanje zamolicu mamu da mi napise. Nisam bio dobar
      Glupost.
      Ok, daces mi broj tvoje majke.
      sigpic

      Comment


      • Jel krecemo sve iz pocetka?Ili ostaju rezultati iz prva dva kola?

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Ok, daces mi broj tvoje majke.
          Evo saljem ti odmah na PM ;)
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by trigger View Post
            Jel krecemo sve iz pocetka?Ili ostaju rezultati iz prva dva kola?
            Ispocetka
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Obavestenje

              Ispunjen je kvorum od 14 timova , ako se prijavi 15. igracemo 30 kola , svako sa svakime po 2 puta , ako ne onda 28 kola. Tipovace se vikendom na lige petice , kvalifikacije za SP kada nema utakmica kao i na Ligu Sampiona.


              E sada sto se tice PO-a , s obzirom da nema 20 timova kao prosle sezone nego dosta manje , da li ste za to da umesto 8 timova u PO ide 6 timova s time da bi 1. i 2. tim direktno isli u polu finale a 3-6 i 4-5 bi se borili za drugo polu finale , po meni je to mnogo realnije jer ovako ce ici vise od pola timova u PO , necu nista da donosim na svoju ruku , pa da eto cujem vasa misljenja
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post

                E sada sto se tice PO-a , s obzirom da nema 20 timova kao prosle sezone nego dosta manje , da li ste za to da umesto 8 timova u PO ide 6 timova s time da bi 1. i 2. tim direktno isli u polu finale a 3-6 i 4-5 bi se borili za drugo polu finale , po meni je to mnogo realnije jer ovako ce ici vise od pola timova u PO , necu nista da donosim na svoju ruku , pa da eto cujem vasa misljenja
                To je to.

                polu finale ?

                "polufinale"

                Comment


                • Agree,tako je najbolje....

                  1. i 2. tim igraju izmedju sebe polufinale ili cekaju pobednike tipa 1. vs pobednik 4-5 i 2. vs pobednik 3-6? ;)
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Rosso uvek stavljam polu-finale nekako mi preglednije nego polufinale ali poenta je bitna

                    @Zola , da tako sam i mislio da bude
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Miko dobra ti je ideja za PO.mislim da prvi i drugi moraju biti nagradjeni sto su posle toliko kola ostali konstantni i zavrsili na tim pozicijama. s tim sto nisi odgovorio konkretno zoli - jel ide jedno polufinale 1vs2 i 3ili6vs 4ili5 ili ide 1. vs 3ili6 i 2.vs 4ili5? ova druga varijanta je logicnija.

                      nemam nista protiv novajlija ali se slazem da takvima ne treba dozvoliti da igraju jer smo se bezbroj puta opekli o iste. vrlo lako se desi da odustanu jer ne shvataju koliko je truda neko ulozio i koliko zeznu ceo ritam takmicenja za ostale ucesnike kad odustanu.

                      Indigo nisi u pravu. ako je sve istina sto je reise napisao,onda moras shvatiti kako to izgleda u nasim ocima. isto tako i ja sam 2 puta gubio saigraca ali sam se potrudio da nadjem novog - em sto je zanimljivije em sto nisam zeleo da sticem bodove putem dupliranja poena a isto tako nisam zeleo da odustanem zbog drugih

                      kad smo kod dupliranja poena, Miko kakvo je tu stanje?
                      Last edited by prskaj; 18-09-12, 19:47.
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Pa 1 vs 4/5 i 2 vs 3/6 tako je logicno valjda

                        Sto se dupliranja tice ako mislis kad neko ne tipuje ja sam mislio da se 2 puta ako neko ne tipuje dupliraju poeni njegovom saigracu a vec od 3. puta da se racuna samo onome ko je tipovao ili da odmah krenemo da se racuna samo onome ko tipuje ?
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • I ja sam se danas prijavio da igram ovo. Ne znam za ostale, ali ja obecavam da cu biti aktivan i da cu da tipujem
                          sigpic

                          Comment


                          • Meni se licno ne svidja, vise mi se svidjala varijanta za PO koja je bila prihvacena od strane Reise-a.Cetvrtfinala da traju dva vikenda.Moze svako imati pravo na jedan los vikend.Reise ispravi me ako gresim.

                            Voleo bih da se drugi isto izjasne po tom pitanju.

                            Comment


                            • Da, htio sam da traju 2 vikenda, pa ko vise uzme. Takodje sam htio da isprobam i na 2 pobjede, imali smo vremena, ali sad ne vjerujem da je to moguce. Uglavnom sam htio da se plej of malo oduzi i da bude sto zanimljivije.
                              sigpic

                              Comment


                              • Moci cemo to da odradimo+ubacimo reprezentacije, mozda cak i veliko finale traje tri vikenda posto je duga sezona.

                                Najbolje da svako predlozi koji sistem za plejof, pa neka svi izglasamo.

                                Comment

                                Working...
                                X