Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema dupliranja cini mi se da sam rekao negde

    Inace s kime je stefan12 u timu , meni receno da on ne igra
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Pa vidis da si stavio Nespo-a umjesto njega.

      EDIT: Decko se nije javljao, sta da mu kazemo sad. I p4p1 je rekao da se izgubio i da ga nema. To nije nasa krivica.
      Last edited by Reise; 21-09-12, 20:00.
      sigpic

      Comment


      • Nzm to je tvoj posao Ja nisam u toku sto se toga tice , ajde da vidimo ako neko ne tipuje ovo kolo da ga ubacimo da igra a imam osecaj da neko nece tipovati xD
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Posto ovih novih nema a napravili smo gresku sa stefanom , stefan i patcev nek igraju zajedno
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Posto ovih novih nema a napravili smo gresku sa stefanom , stefan i patcev nek igraju zajedno
            Originally posted by Rossonero View Post
            Ajde da vidimo cemu ce ovo voditi...

            Tek se registrirao napisao par postova i odluci da igra ligu...
            Ovo je za nove...

            Comment


            • Jel moze da moj rezultat iz prvog kola da se broji sad u ovom timu sa Pacevom.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Kojeg 1.kola , igra se iz pocetka , ovo je 1.kolo Dogovorite se na pp oko imena tima pa napisite ovde
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • A dje su moji tipovi ? Tipovao sam juce ?

                  Comment


                  • Nije niko od vas dvojice tipovao ili bar nije u odredjenoj temi bilo tako da vas nisam uopste racunao
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Uh bre, ja sam mislio da je ovo takmicenje bilo propalo, nisam ni gledao vise podforum, malopre mi je ukazano da nije. Izvinjavam se Nespo-u, nisam ni znao ko mi je dodeljen Od sledeceg kola krecemo sa pobedama

                      Comment


                      • Imam predlog...

                        Umesto...


                        Norwich - Liverpool
                        Real Sociedad - Athletic Bilbao
                        Bologna - Catania

                        staviti....

                        Man Utd. - Tottenhem
                        Sevilja - Barcelona
                        Inter - Fiorentina

                        Mislim,nemam nista protiv tekmi,nego mislim da su nekako ove ispod zanimljivije za tipovanje
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Nije niko od vas dvojice tipovao ili bar nije u odredjenoj temi bilo tako da vas nisam uopste racunao

                          http://www.sportklub.info/forum/thre...rtKlub/page190
                          U ovoj temi gde su i ostali tipovali.

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Imam predlog...

                            Umesto...


                            Norwich - Liverpool
                            Real Sociedad - Athletic Bilbao
                            Bologna - Catania

                            staviti....

                            Man Utd. - Tottenhem
                            Sevilja - Barcelona
                            Inter - Fiorentina

                            Mislim,nemam nista protiv tekmi,nego mislim da su nekako ove ispod zanimljivije za tipovanje
                            Takodje.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by AltGr View Post
                              http://www.sportklub.info/forum/thre...rtKlub/page190
                              U ovoj temi gde su i ostali tipovali.
                              TO je fudbalska liga , ja vodim H2H ligu


                              Neka ostane ovako , pa nije fora da budu svi lagani mecevi , 90% vas ce igrati na Barsu i slicno , gledao sam i zanimljive i neizvesne meceve , recimo u Subotu su bukvalno sve atraktivni mecevi
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Valjda se derbiji stavljaju Miko, a ne ovi krsevi od meceva.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X