Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam Rosso brate , to fakat nema smisla ..

    Ali , mislim da ne trebamo prekidati ligu zbog par ljudi koji ne tipuju , samo pronaci nove koji ce tipovati i lijepo nastaviti s ligom ..

    Steta bi bila da se prekine sad , nakon toliko truda kojeg su neki clanovi ulozili ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Ako Reise ima zelje i zivaca da nastavi voditi ligu, valjda se moze i to sa tipovanjem sredit da upadnu neki novi igraci.

      Bilo bi zalosno da sve propadne radi par ljudi , barem radi ovih sto su ulozili toliko truda za ligu.

      Jbg nekima je izgleda ipak tesko odvojit jebenu minutu slobodnog vremena pa odigrati ligu

      Comment


      • bas bi bio smor da se prekine sad. ali moraju pod hitno da se regulisu te ekipe ako nisu tipovali ni jednom. prosle godine je tako dosta ekipa skupilo dosta laganih bodova, a onda se ti forumasi pojave na par kola i tako ostete druge ekipe.
        moj predlog je da se krene ispocetka ionako ce se igrati manje kola kad njih izbacimo, a ako necete to onda barem sada da ih izbacimo pa tako da nastavimo - ko je skupio bodove skupio je al da se to prekine
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Timovi koji ne igraju iskljuciti ih iz takmicenja,i nastaviti dalje,pogledaju da vidim ko igra,a ko ne igra i to srediti.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Ja se izvinjavam sto nisam tipovao jedno kolo,hteo sam da se odviknem od foruma(al ne ide ) i nemoj da vam padne napamet da ukinete ovo sad kad smo se ja i Reise uigrali

            Comment


            • Nece imati ko da tipuje iz tima Zuckasti Chivas, pa bi tu valjalo naci zamene.Ako ne uspemo preostaje nam da ih iskljucimo.

              Timovi kod kojih tipuje samo jedan, da se dogovore sa svojim saigracem ako on ''navodno'' ne moze, da taj jedan tipuje za obojicu.
              A timovi kod kojih ne tipuju obojica, sa njima treba ozbiljno razgovarati.

              Reise ti znas ko spada u koju kategoriju.

              Comment


              • Meni je kompjuter pokvaren, a kad cu ga popravljat pojma nemam jer mi bas ne treba zato sto radim i treniram. Jedino da neko preuzme dok popravim ovo cudo ili da se nacekate, to bas i nije veliki problem. Problem je sto nema ljudi da igra ligu. Zuckasti Chivas su specifican tim jer je mvp banovan a od S-Nasha ni traga, i glasa. Tim2 i Red Star Brothers uopste ne postuju, a milanche i stefan12 ne igraju.
                sigpic

                Comment


                • Posto niko nista ne preduzima ja cu pitati par njih da se prikljuce, a neka LFC i p4p1 nadju nekog drugog.

                  Comment


                  • Valjda cemo se skupit do sledece nedelje, pa ponovo da pocnemo h2h ligu. Poslacu ja svima poruke kad budemo pocinjeali ionako.
                    Sto se tice fudbalske, nek je ove nedelje na pauzu, nju nema potrebe da prekidamo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ipak ja necu moc da vodim, izvinjavam se stvarno, nemam vremena.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jel ovo znaci da nema kola ove nedelje?
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Originally posted by Liverpool FC View Post
                          Jel ovo znaci da nema kola ove nedelje?
                          Da. postavicu parove u ponedeljak za sledece kolo za fudbalsku ligu,a videcemo sta cemo za h2h
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Ko hoce da ovo vodi neka se javi meni na privatnu?
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Miko vodi H2h ligu.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • S obzirom da ima samo 12 timova , prijave su prosirene do srede vece , valjda ce prijaviti jos 2 tima da imamo bar 14 pa krecemo ispocetka od subote i nedelje... U zavisnosti od broja timova bice odredjen ciklus trajanja
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X