Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rosso cekamo vas u finalu,nemoj da odustajete... Ipak su Miko i Niksa priredili "iznenadjenje" protiv vec unapred poznatih "sampiona",no dobro,i da su prosli isto bi ih cekalo ;)
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Posle titule najboljeg prognozera EP u Kosarci , lepo bi i H2H dosla
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Ispadose nam sampioni ali sljedeci put oni uzimaju sigurno.

        Rekli su da ce se ove sezone prosetat PO i ispadose brzo , al vracaju se oni sljedece sezone jaci nego ikad.

        Cestitke Partizan Ohrid
        hvala

        ko su sledeci ?
        FORZA MILAN!!

        Comment


        • Prvo rekli uzmaju ligu,pa kada su pukli, uzmamo PO,pa pukli,i sada dogodine uzmaju i ponovo pukli xD
          Kao sto rece Rosso mi smo vec odradili svoje,a sada sta bude,mada mozda i ne budemo igrali nemamo vremena,ne znamo hocemo stici xD
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Pa kad sam dobio ban i time upropastio formu. Nije to nista slucajno

            Comment


            • Kompleks,vazda trazi izgovor,losi ste i tacka.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by Mandusic View Post
                Kompleks,vazda trazi izgovor,losi ste i tacka.
                Samo nisam mogao sebi da dozvolim da igram protiv velikog vodje

                Comment


                • Nema ovde Toleta da se namesta..
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ponovo nema parova i ponovo sam ja negativac jer to govorim ;)
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Ponovo nema parova i ponovo sam ja negativac jer to govorim ;)
                      Mumi i Krle su mi sad poslali tipove, imali su fore do 15 i 30 i ja nisam mogao nikako da izbacim parove, njihova stvar oce li u ponedeljak ili u subotu u 15 i 29 da izbace tipove.
                      Previse si nestrpljiv, oladi malo, ko da igraju svi protiv tebe pa si ti jedini da gubitku.
                      sigpic

                      Comment


                      • Miko stvarno si postao malo dosadan sa tim. Izbacice covek kad bude imao vremena.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Na kraju dva najbolja tima iz regularnog dijela u finale.
                          Imate li kakvu zelju za parove?
                          sigpic

                          Comment


                          • Kakav mec sa Bekrijama odigrasmo,prvi dan smo gubili rece mi Rosso,a ja mu kazem mozemo uzeti,ako pogodimo koji tacan rezultat,pogodili cetri u nedelju,i jos par bodova,i preokret,pravo polufinale,jedan gol odlucio.
                            Stavi parove koje hoces uobicajene za vikend.

                            Jos jedna pobjeda i titula XD
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Mi rutinski pobedili... Finale kakvo sam prizeljkivao
                              Sto se mene tice stavi sta hoces,ali po mene je bolje sto vise italijana
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Vodjo, nedeljnim tipovanjem si pokazao zašto si Veliki!

                                Poput fenixa...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X