Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljude moze li meni neko malo jasnije objasniti kako se racunaju bodovi za H2H ... Ne kontam nikako , kladimo se na rezultat meca koji ce doci ili ? Sad ako pogodim rezultat 3:1 koliko bodova dobijam ?
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Miko , ako pogodis tacan rezultat dobijes 2 boda , a ako pogodis tacan ishod , a promasis rezultat dobijes 1 bod . ;)
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • E tako mi reci , ja se jadan smorih trazeci bodovanje , otisao u pravila , lepo pise za ligu a tamo nekih 7 pravila niti jedno ne pise ... I sad se pogodjeno nase sabere i dobiju se poeni Hvala Dale
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Ljude moze li meni neko malo jasnije objasniti kako se racunaju bodovi za H2H ... Ne kontam nikako , kladimo se na rezultat meca koji ce doci ili ? Sad ako pogodim rezultat 3:1 koliko bodova dobijam ?
          Prosle sezone je ovako bilo,a verujem da je i sada:
          Ako pogodis tacan rezultat dobijas 2 boda,a ako pogodis pobednika ili neresen rezultat onda dobijas 1 bod.

          Primer:
          Ti si igrao utakmicu Arsenal - Udinese 2:0
          Da je Arsenal pobedio 2:0 ti bi dobio 2 boda.
          A kako je Arsenal pobedio 1:0 ti dobijas 1 bod jer si pogodio pobednika.

          Kontas?

          EDIT:

          Dale najbrzi.Bezveze smo ispisali sve ovo ja i Dule.
          Last edited by Black Mamba 24; 17-08-11, 01:00.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Ljude moze li meni neko malo jasnije objasniti kako se racunaju bodovi za H2H ... Ne kontam nikako , kladimo se na rezultat meca koji ce doci ili ? Sad ako pogodim rezultat 3:1 koliko bodova dobijam ?
            Otipujes rezultat primer:

            Partizan-Novi Pazar 3:0

            A pravi rezultat bude: Partizan-Novi Pazar 5:0 - dobijas 1 poen

            A da si kojim slucajem otipovao - Partizan-Novi Pazar 5:0 i pravi rezultat je Partizan-Novi Pazar 5:0 - dobijas 2 poena

            Dakle da ga ne komplikujem mnogo, ako pogotis pravi rezultat dobijas 2 poena, a ako pogodis samo pobednika ili neresen rezultat dobijas 1 poen.

            Comment


            • OK,ok skontao sam , nisam samo mogao naci gde pise za 2 i 1 jer nisam ranije igrao , ma pobedjujemo ja i Koska , nema price

              EDIT : A cek je li obojica postavljamo nase parove pa se nasi bodovi saberu ili samo jedan ?
              Last edited by Mr.M; 17-08-11, 01:01.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Miko,obojica postavljate parove pa se bodovi sabiraju.
                Last edited by Black Mamba 24; 17-08-11, 02:09.
                sigpic

                Comment


                • Ajde tipujte svi u ligi cim izadju parovi,nemojte da vas bice ganja da tipujete,kada se vikend priblizi Mada je ovo probno kolo,ali od sledeceg svi.I napomenite timskog da tipuje.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Za sada je tipovalo 14 od 40 ljudi,katastrofa
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Dobro sreda je tek ima vremena.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Polako. Treba "obraditi" 10 parova.

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Originally posted by Branislav View Post
                          Polako. Treba "obraditi" 10 parova.
                          To nije nikakvo znani ni osecaj,vec suva statistika,a od toga nema 'leba.
                          Ja sam ono odigrao za minut,a bicu u vrhu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            To nije nikakvo znani ni osecaj,vec suva statistika,a od toga nema 'leba.
                            Ja sam ono odigrao za minut,a bicu u vrhu.
                            To cemo tek da vidimo!
                            Moj kolega LBJmvp i ja do tancina analiziramo svaki mec, matematicki precizno! I reci njemu da od statistike nema nista!

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • http://www.mondo.rs/s214973/Sport/Sp...u_strajku.html

                              Nema Spanaca

                              Comment


                              • Dobro,nece se racunati ti mecevi,i to je to ;)
                                Mada je ovo probno kolo
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X