Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rezultati 22. kola:


    Partizan Ohrid-A&D 16-0
    F1 Experti-BEKRIJE 10-19
    Black&White-Dos Chiquitos 11-20 - budjenje velikana
    VDOP-United Alliance 14-15
    LFC Bros-M&R 14-16
    hiv pozitiva-Old School 10-19
    Wade-Ironicni sokolovi 15-18
    Awon Wada worshipers-Tobdzije sa Enfilda 14-14
    Mean Team-Bosna Force 8-17
    El Pistolero-Seoski Djikosi 16-0

    @Dale jos 16.
    sigpic

    Comment


    • Jos jedna pobjeda,i na +5 smo,sve je toplije,a kod Lebrona sve veci minus.


      @Reise
      Da li cemo stici sve da odigramo i jos tri kola PO,malo pogledaj,pa ubacivaj i LS i LE,i ova medju kola,ako ne moze da se stigne.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • United Alliance objasnio

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          @Reise
          Da li cemo stici sve da odigramo i jos tri kola PO,malo pogledaj,pa ubacivaj i LS i LE,i ova medju kola,ako ne moze da se stigne.
          Nema sanse da stignemo samo sa ligama, bar 3 kola LS i LE moram ubacit, kontaktiracu sve kad bude vrijeme za to.

          Tabela je gotova.
          sigpic

          Comment


          • Ma da,malo pogledaj,ima i ovih medju kola,evo sutra i prekosutra igraju englezi i italijani,pa mozes kada se otipuje u do subote,da odmah u nedelju izbacis parove da se tipuje za utorak i srjedu da stignemo,neki sledeci put,i za LS i LE tako.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • sta ja da radim za fudbalsku ligu? jel se piche samo kola pa ko na kraju bude prvi ili...? postavio sam parove ;)
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Ne bi trebalo za fudbalsku da bude plej of, tako da mozes redovno parove za subotu i nedelju postovljat.
                sigpic

                Comment


                • BEKRIJE ponovo ubjedljive. Kakav povratak forme! Idemo i na to 2. mjesto uskoro...

                  P.S. Prva 3 mjesta drze ekipe ciji su nazivi iskljucivo velikim slovima.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Evo meni prvog poraza.. al nema veze, glavu gore
                    cestitam pobjednicima, Old Schoolu

                    Comment


                    • Originally posted by Fanta View Post
                      Evo meni prvog poraza.. al nema veze, glavu gore
                      cestitam pobjednicima, Old Schoolu
                      jbga ti si do jaja gadjao, a ja sam bio ocajan al opet pitanje koliko bi ja uticao jer su freshman i drazen sjajno gadjali...cestitke...nema stajanja guramo do play offa
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Obavjestenje:
                        Sjutra i preksjutra ce se odigrati 23. kolo h2h lige.
                        Malo je ishitrena odluka, ali sta da se radi.
                        U 20:45 pocinje prvi mec u utorak tako da mislim da ima vremena da se posutuje i zavrsi sve. Svi cete biti obavijesteni sa privatnom porukom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          jbga ti si do jaja gadjao, a ja sam bio ocajan al opet pitanje koliko bi ja uticao jer su freshman i drazen sjajno gadjali...cestitke...nema stajanja guramo do play offa
                          ma nema veze, idemo do kraja
                          ja sam opet prvi ispunio, i nadam se pobjedi u ovom kolu

                          Comment


                          • Reise nezadovoljan sam zbog jedne stvari, stavio si 6 Engleza a 4 Italijana...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Gotovo je sada,i neka je stavio,ako su zanimljivije i jace utakmice.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Gotovo je sada,i neka je stavio,ako su zanimljivije i jace utakmice.
                                Sanderlend-Norič je zanimljivije od Kaljari-Roma?
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X