Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Koliko kasnite iza nas lebroni,nisamu toku,jel osam bodova?
    Posle obezbedjenog plej ofa igramo samo jake utakmice, male nas ne zanimaju, deremo samo vas

    Comment


    • Dobro,to razumjem,ali koji ste na tabeli i koliko kasnite?
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Ipak tipovao Nebojsa moja greska

        @Mandusicu sto je fora da tipuje samo 1 od njih da im se dupliraju bodovi.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Posle obezbedjenog plej ofa igramo samo jake utakmice, male nas ne zanimaju, deremo samo vas
          Dobro derete , al ste ipak ispod nas.

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Dobro,to razumjem,ali koji ste na tabeli i koliko kasnite?
            Kad se zavrsi kolo reci cu ti

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Kad se zavrsi kolo reci cu ti
              Konacno nesto pametno sa tvoje strane,a sledeci puta kada budemo igrali,opmenucu vas da odigrate na vrijeme,posto ste mi puno zaboravni,znam posao,nocna nba,ali tu sam da vam pomognem i brinem o vama,zamisli koja bi steta bila da i ti nisi postao,pojeo bi se ziv od brige xD
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Konacno nesto pametno sa tvoje strane,a sledeci puta kada budemo igrali,opmenucu vas da odigrate na vrijeme,posto ste mi puno zaboravni,znam posao,nocna nba,ali tu sam da vam pomognem i brinem o vama,zamisli koja bi steta bila da i ti nisi postao,pojeo bi se ziv od brige xD
                Necu da dozvolim da se to desi ponovo.

                Comment


                • Ukaljali ste ugled svog kluba,sramota xD
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Ukaljali ste ugled svog kluba,sramota xD
                    Mi smo vise idejna grupacija nego klub, imamo obaveza, razumi.

                    Comment


                    • Jedan tajmaut u NBA mecu je dovoljan za popuniti ovo,svako ziv ima obaveza,ali organizacija je cudo,nadjem dvije minute za ovo u sedmici xD
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Jedan tajmaut u NBA mecu je dovoljan za popuniti ovo,svako ziv ima obaveza,ali organizacija je cudo,nadjem dvije minute za ovo u sedmici xD
                        Mozda je to taktika, otkud ti znas

                        Comment


                        • Bez obzira na ishod poslednje dve tekme, VDOP je dobio meč protiv trenutno vodećih M&R. Oh my, my, my...

                          Pa ta je to bijo? Ta te to detilo prvačići? MVP vas sam izdominirao.

                          Ovo je bila samo pokazna vežba kako ćete proći u PO.

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Pa to je fora,on igroa sam i duplirani mu bodovi. Verujem da bi bilo drugacije da si i ti tipovao.
                            M&R
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Pa to je fora,on igroa sam i duplirani mu bodovi. Verujem da bi bilo drugacije da si i ti tipovao.
                              M&R
                              Koje stekanje moram da odem offline.

                              Comment


                              • Svaka cast ;)
                                Mada mi tako necemo igrati,posteno do kraja,pa bili zadnji.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X