Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dule kad ti radis tabelu za ligu ?

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Dule kad ti radis tabelu za ligu ?
      Trebalo bi da zavrsim kasnije danas.

      Comment


      • Ovo postaje frustrirajuce...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Lebroni postali smo Rosso i ja tipove,mozete ici slikati
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • JAVNO SAOPSTENJE!!

            Posto mi Dule rece da ne moze vise da vodi Fudbalku ligu,postoje dvije opcije da nadjemo nekog novog i da on vodi ili da Raise i to preuzme,mada bolje da neko novi vodi,neka mi se javi na privatnu,hitno potrebno.
            Vodice fudbalsku ligu,draw celendz.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Uradicu sad tabelu za 16. kolo, kasnije za 17..

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Posto mi Dule rece da ne moze vise da vodi Fudbalku ligu,postoje dvije opcije da nadjemo nekog novog i da on vodi ili da Raise i to preuzme,mada bolje da neko novi vodi,neka mi se javi na privatnu,hitno potrebno.
                Vodice fudbalsku ligu,draw celendz.

                Da slazem se mislim da bi bilo previse za Raise-a da vodi i fudbalsku ligu , moj odgovor na ovo znas

                Da dodam na ovo gore napisano , da momak ne misli da imam nesto protiv njega , on odlicno radi svoj posao sto se tice lige h2 , al ne znam opet mislim da bi previse bilo da jos pravi tabele i racuna za obicnu ligu , al ako Raise ima vremena i volju nek vodi i obicnu ligu.
                Last edited by Rossonero; 19-12-11, 13:11.

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Lebroni postali smo Rosso i ja tipove,mozete ici slikati
                  Samo da ja tipujem ne brini nista bice uslikano Mada smo toliko jaki da i ako varate ne mozete nam nista ali slikacemo radi regularnosti i gradjanskog morala.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Samo da ja tipujem ne brini nista bice uslikano Mada smo toliko jaki da i ako varate ne mozete nam nista ali slikacemo radi regularnosti i gradjanskog morala.
                    Jeste jako,pola boda prednosti.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Jeste jako,pola boda prednosti.
                      Ali nam gledate u ledja jos od drugog kola

                      Comment


                      • Dokosuricemo vas kad tad,onda ocekujem da nam cestitate,i da kazes da si govorio neinstinu,u vidu javnog saopstenja.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Kako sam razvalio 17. kolo
                          Dule stizem te buraz

                          P.S. Reise brate veliki si baksuz,od kad si ti poceo da vodis h2h ligu Dule i ja izgubili i igrali nereseno...
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Dokosuricemo vas kad tad,onda ocekujem da nam cestitate,i da kazes da si govorio ne instinu,u vidu javnog saopstenja.
                            Neistinu*

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Dokosuricemo vas kad tad,onda ocekujem da nam cestitate,i da kazes da si govorio ne instinu,u vidu javnog saopstenja.
                              Preko mog tima proci necete do finala!!!

                              Comment


                              • Mi smo prvaci,to je vec odluceno,za zelenim stolom xD
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X