Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo vidis da sam obojio ovo pogodjeno i tkoa to..
    Tabela kasnije ne mogu da stignem sve za 10 minuta,dok izracunam,ja radim rudno a ne kompijuterski
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Evo rezultata

      Mean Team-El Pistolero 12-12
      Awon wada worshipers-VDOP 5-10
      Seoski Djikosi-Bosna Force 14-11
      Partizan Ohrid-LFC Bros 10-8
      Dos Chiquitos-hiv pozitiva 8-9
      BEKRIJE-United Alliance 7-10
      M&R-Tobdzije sa Enfilda 10-9
      Old School-A&D 10-10
      Wade-F1 Experti 13-8
      Black&White-Ironicni sokolovi 8-10
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Moj tim rutinski pobjedjuje,a Lebroni kao i uvjek srecno dobijajaju. xD
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Daj nam Lebronovce da se igramo , igramooooo , igramoooooooooo

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Daj nam Lebronovce da se igramo , igramooooo , igramoooooooooo
            U PO ćemo mi poravnati sve račune. Vas ostavljamo kao šlag na torti!

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Veliko rivalstvo koliko vidim hahaha
              Samo zna se ko je pobedio izmedju vas...M&R
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by Dusan View Post
                Prepisao si sve od Mumija, jedina razlika je bila sto je on igrao na Juve, a ti si to igrao 2-3.
                E matori Doboj ti je to nema sa njima zajebancije xD
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Bice batice, ti to mrzis Mambu nesto pa nas zakidas?

                  Prskaj ne moze imati 9 bodova, kada je imao 4 boda, a Hamza koliko ja vidim nije igrao. Tako da je 8-8..
                  Last edited by D-Wade; 22-11-11, 14:56.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Sine Wade pokrij se usima..Edohz igra umesto hamze od sada
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Sine Wade pokrij se usima..Edohz igra umesto hamze od sada
                      Aha, pa ispravi jbt u timovima. Ja tamo gledam i pise Hamza.

                      EDIT: Sada si ispravio...
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • BEKRIJE opet izgubise, zapali smo u krizu, 2 vezana poraza ... Krle me brine, unisti ga taj fax, satra se od ucenja i onda nema koncentracije da normalno tipuje.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Aha, pa ispravi jbt u timovima. Ja tamo gledam i pise Hamza.

                          EDIT: Sada si ispravio...
                          U petak sam konstantovao pa sma zaboravio da ispravim
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ovaj Mandušić srećnik nas dobio za 1 bod bice nemoj da si zakidao nešto u brojanju
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • @ Gangrena


                              Mi ti igramo ko talijani sve po 1 razlike dobijamo

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                Ovaj Mandušić srećnik nas dobio za 1 bod bice nemoj da si zakidao nešto u brojanju
                                Ne zakidam ja...
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X