Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cak 12-orica igraca nisu tipovala za ovo kolo

    Ovako amare i phenom ce biti diskvalifikovani,pa cu morati da nadjem 2 igraca umesto njih koji ce naslediti njihove bodove ;)
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Cak 12-orica igraca nisu tipovala za ovo kolo

      Ovako amare i phenom ce biti diskvalifikovani,pa cu morati da nadjem 2 igraca umesto njih koji ce naslediti njihove bodove ;)

      Jebiga vidis da je problem izdvojit 2 min slobodnog vremena i odigrat ligu


      Nista pisi tamo svi ovi sto nisu igrali 0 bodova ovo kolo i to je to , a mi sto smo igrali naravno nama pobjede

      Comment


      • Verovatno ce igrati u timu Iceman i Nebojsa, a Maric ce igrati sa Flash-om posto Mandande nema dugo..

        Sad ostaje nam Gangrena,nije tipovao 3-4 kola za redom neka ga neko kontaktira ili da trazim zamenu ;)
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Zeznuo si kada si nama racunao bodove imamo 11 a ne 10,ja sam kod hungary finland stavio 2:2 a bilo je 0:0,a obojeno je crvenim,valjda je to jedan bod.Ispravi to!

          Comment


          • Jeste,opasno me zeza ovo bojenje..
            Nista ispravicu za vikend posto dolazi covek da mi uzme komp da nesto instalira ;)
            Tako da do vikenda nista...
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ovako posto su neaktivni clanovi tima FCB,phenom i amare su izbaceni a umesto njih su tu Iceman i Nebojsa i taj tim ce se zvati F1 experti,nasledice njihove bodove pa srecno momci
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Mec Tuluz-Ren sam pogresno upisao to se ne gira tako da to necu da racunam a ovo kolo(u pitanju je smao fudbalska liga posto sam samo u h2h ispravio).

                P.S. Maric igra sa Flashom,ispao je Mandanda zbog neaktivnosti.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • jbm ti mrtvi eurosport,izbacili su potpuno drugo kolo za francuze i lose sam iskopirao,tako da mec Lyon-Sen-Etien necu da racunam ;)
                  jbg nije do mene bilo.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    jbm ti mrtvi eurosport,izbacili su potpuno drugo kolo za francuze i lose sam iskopirao,tako da mec Lyon-Sen-Etien necu da racunam ;)
                    jbg nije do mene bilo.

                    Ma nema veze , ljudski je grijesiti



                    ;)

                    Comment


                    • 36 od 40 ljudi tipovalo veoma dobro
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Pogodio sam u fudbalskoj ligi Lacio-Roma . 2-1 , prvi put igram prelaz 2-1 ili 1-2 i odmah proslo , moram cesce
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Za fudbalsku ligu nisam nikome racunao Francuze,i ko je stavio tacan tip i ovaj los..
                          Moja greska je bila tkao da to nisam nikome racunao.. ;)

                          H2h liga veceras.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Evo i rezultata h2h lige kasnije ce biti tabela..

                            Partizan Ohrid-Mean Team 9-15
                            Tobdzije sa Enfilda-BEKRIJE 20-11
                            F1 Experti-VDOP 7-19
                            Dos Chiquitos-Ironicni sokolovi 8-12
                            Old School-El Pistolero 5-13
                            A&D-M&R 18-11
                            Black&White-Awon wada worshipers 11-11
                            Seoski Djikosi-Wade 14-10
                            Bosna Force-United Alliance 10-12
                            hiv pozitiva-LFC Bros 11-8

                            Dule trece kolo za redom imam vise bodova od tebe
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Konacno ulazis u formu
                              Koliko vec pobeda za redom imamo?

                              Comment


                              • BEKRIJE nakon dugog niza pobjeda izgubise..
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X