Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gattuso i Duh iz šume




    Jednoga dana, dok je trčao šumom, Gattuso je čuo jedan glas:
    "GENNAROOOOOOOOOOOOOO... JA SAM DUH IZ OVE ŠUME. DOVEDI MI ODMAH JEDNOG KONJA, ILI ĆU TE UBITI !!!!!!"

    Uplašen, Gattuso je počeo da beži. Usput je naleteo na Materazzija. Ispričao mu je šta mu se dogodilo, ali Marco mu nije verovao, pa je zatražio da ga odvede do mesta na kome je čuo taj glas, da proveri.

    Kada su stigli na to mesto, Duh se ponovo javio, obraćajući se Gattusu:
    "GENNAROOOOOOOO... TRAŽIO SAM DA MI DOVEEDEŠ KONJA, A NE MAZGU !!!!!!"
    Last edited by Ulični Muzičar; 31-05-11, 14:48.

    Comment


    • Allegri upozorio Pata i Cassana

      Trener AC Milana Massimiliano Allegri odaslao je upozorenje dvojici svojih nogometaša da u novoj sezoni ne očekuju povlastice...

      Riječ je o Antoniju Cassanu i Alexandreu Patu.

      Cassano je u siječnju prešao iz Sampdorije u Milan, a iako je član udarne jedanaestorke u talijanskoj reprezentaciji, u dresu "rossonera" rijetko je započinjao susrete.

      - Zabio je četiri gola i asistirao osam puta nakon dva mjeseca neaktivnosti, pa sam vrlo zadovoljan s njim. Ne umanjujući vrijednost Sampdorije u kojoj je Antonio bio zvijezda uz Pazzinija, ovdje u Milanu mi imamo puno zvijezda i jaka je konkurencija, pa postiji šansa da neće igrati – rekao je Allegri, kod kojeg status "nedodirljivog" ima tek Zlatan Ibrahimović, dok su se kao njegovi partneri u vrhu obično izmjenjivali Alexandre Pato i Robinho.

      - Pato je ove sezone zaista napravio puno (14 golova i 4 asistencije u Seriji A, op.a.), ali onako kako je odigrao protiv Fiorentine (gol i asistencija, op.a.) mora odigrati barem 30 puta u sezoni. Ne treba se mijenjati jer mu je tek 21 godina, ali mora igrati konstantnije. Nevjerojatno je kvalitetan, a sposoban je još puno napredovati - zaključio je Milanov strateg.

      Comment


      • Da malo ozivimo nasu temu

        Mozda dovedemo Fabregasa, ponuda je 30 miliona i jos 2 igraca iz grupe Strasser, Merkel, Emanuelson i Paloschi, a najverovatnije je da ce to biti Emanuelson i Merkel. Dalje, procitao sam da zelimo da uzmemo Drogbu, a ako ne uspemo njega onda Adebayora. Takodje se pregovara oko Standardovog Witsel-a nesto oko 15 miliona. Od Pastore-a i Hamsik-a nema nista, to mozemo da zaboravimo. Inzagi kaze da Tiago Silva spada u grupu igraca koji se rode jednom u 100 godina i da je najbolji odbrambeni igrac na svetu. Kad je Tiago igrao poslednjih 66 utakmica primili smo 49 golova, a kad poslednjih 66 utakmica kada nije igrao primili smo 65 golova. Kasano kaze da je Napoli sjajno mesto, ali ne zeli da napusta ACM. Iako nije nas igrac, cisto da pomenem Sevcenko ide u penziju posle EP-a. Sa Ganso-m sta ce biti, pojma nemam

        Comment


        • ma kakav adebajor ccc pa to bi bio najgluplji potez da njega dovedu.pa lik pravi crvenih vise od ibrei onako imamo problema i sa ibrom i njegovim kartonima,samo nam jos adebajor fali a ni drogba nam netreba,koji ce nam k,imamo mi svog pipa

          Comment


          • Ma ni Adebayor ni Drogba nisu potrebni, imamo vec 4 napadaca (Ibra, Cassano, Pato, Robinho). Adebayor je budala, a Drogba vec ima 33 godine, plus je imao malariju, sve u svemu polovan igrac trenutno. Fabregas zvuci odlicno, ali nesto mi je to sumnjivo, a najvise se nadam Gansu.
            Emanuelson je odlican, Merkel i Paloschi imaju potencijal...
            sigpic

            Comment


            • Male su sanse da dovedu jednog od njih, samo se tako prica

              Pato - 16 komada




              Ibra - 21 komad




              Izbori za Top 10 golova



              Comment


              • Nema nista od Montoliva

                Comment


                • Milan želi Standardovog veznjaka, potvrđeni pregovori

                  Axel Witsel, 22-godišnji belgijski nogometni reprezentativac koji igra na poziciji veznjaka u Standardu iz Liegea, mogao bi u ljetnom prijelaznom roku preseliti u redove talijanskih prvaka...

                  Naime, Standard je potvrdio da pregovara s Milanom o transferu ponajboljeg nogometaša završenog belgijskog prvenstva. Ipak, kako navode iz kluba iz Liegea, još je velika razlika u ponuđenom i onome što se očekuje za realizaciju posla.

                  - Priznajem da postoje kontakti između našeg kluba i Milana vezani uz igrača, no velika je razlika u onome što oni nude i onome što mi za njega tražimo - priznao je Standardov predsjednik Luciano D'Onofrio.

                  Witsel je za Standard ugovorno vezan do kraja lipnja 2015. godine. Zanimanje za tog igrača iskazuje i Liverpool.


                  Comment


                  • Witsel i Defour su samo takve masinerije

                    Ako njega dovedete blago vama
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Thiago Silva izjavio da zeli da igra u Milanu do kraja karijere, i takodje da se Ganso mora dovesti odmah.
                      Nadam se da ce tako i biti.
                      Witsel je u svakom slucaju odlican igrac, ali Brazilci su Brazilci...
                      sigpic

                      Comment


                      • Witsel je odlican igrac, ali Ganso je prioritet, ali tesko da cemo da ga dovedemo u skorije vreme

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Zanimanje za tog igrača iskazuje i Liverpool.
                          Samo se jednom pomenuo ali nista od njega i Liverpula,najobicnija spekulacija.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ibra kaze da ne planira da odlazi iz Milana ovo leto, i da ce igrati za nas jos 3 godine Bilo je kao nekih spekulacija da bi Ibra mogao u Real, ali on je samo odgovorio da to nije istina, i da je srecan u Milanu.

                            Kada je rec o Witsel-u, Standard oce vise, odbili su vec datu ponudu, ali ce se pregovori nastaviti, Standard trazi negde oko 15 miliona i dogovor ce biti postignut, imam osecaj da cemo ga brzo dovesti.

                            I za kraj, Pirlo kaze da je napravio pravu odluku time sto je presao iz Milana u Juve.

                            Comment


                            • Ibra zna da mu odgovara italijanska liga i neće da se zajebe opet...

                              Al opet se zajeb'o u pogledu plate (u Interu je imao rekordnu €13m, to je čak i previše), manje je imao u Barsi a još manje u Milanu (mislim da mu je €8m sad)...

                              Mada nisu ni pare bitne više, zaradio je taj mnogo, ali pametan potez je što ostaje u Seriji A. Tu mu je najbolje...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Otkupljujemo Ibru za stalno u skorije vreme za 24 miliona

                                Comment

                                Working...
                                X