Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste da je malo staro (ali tad nisam bio prijavljen na forum, a sad se setih), ali pre dve godine malo manje sam bio u Milanu... Strasan grad... Al' to je najmanje bitno Bitno je da sam ja bio na San Siru i gledao tekmu i to najjacu Milan - Juve, a jos smo i pobedili, pa mojoj sreci nije bilo kraja

    Evo par slika, a video se uploaduje na dropbox, ali evo jedan sa fejsa (smanjite samo zvuk na zvucnicima, posto je ipak bila velika sreca, a i dranje )













    Jbg ne znam zasto mi okrenut video, ali lepo mi prikazuje na kompu u horizontali
    https://www.dropbox.com/s/5zstcgumok...125_204452.mp4

    Skinite ga, pa probajte tako pustiti ili okrenite na kompu.
    Last edited by Ser Deni ®; 09-08-14, 12:13.

    Comment


    • Ipak se nesto i radi.

      Comment


      • Dijego Lopez primio gol sa 40 metara na debiju, Rosonerima nije pomogla ni golčina Honde

        Comment


        • Berluskonijev Milan na istorijskom minimumu!

          Ako ne bude dramatičnih preokreta, Milan čeka nova sezona suza...

          Comment


          • Ako ništa drugo, Ćerći sada sigurno stiže...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Koliko vidim, vec je kontaktiran Porto u cilju angazovanja Dzeksona Martineza, to je odlican posao i Milan ovom zamenom ne da ne bi izgubio nista vec bi i dobio jer smatram da je Dzekson bar podjednako dobar fudbaler a kao karakter ne moze da se poredi... Cerci krilo i ako dovedu njega a ostave Pacinija kao prvu opciju u spicu, to je samoubistvo... isto vazi i za Daglasa Kostu, pakleni su to igraci ali sada je potreban spic a ne krilo...

              ostaje samo da se nadam da ce pronaci negde tih par miliona da dodaju na cenu Balotelija i aktiviraju klauzulu Dzeksona

              edit:
              Milanova ponuda za Jacksona Martineza bi mogla biti pozajmica od €4m sa otkupnom klauzom od €20-22m koja bi se mogla isplatiti u naredne 3 godine. #Sky

              grcevito za opstanak
              Last edited by Miletić; 21-08-14, 11:38.
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Mozemo samo da sanjamo Jacksona Martineza.

                Costa ili Cerci?

                Douglas Costa

                Alessio Cerci
                Last edited by Rossonero; 21-08-14, 11:44.

                Comment


                • Niang: ''Milan može da osvoji Skudeto!''

                  Naravno doktore ti ces zabiti 30+ golova u sezoni.

                  Spoiler
                  Niang na drogama!

                  Comment


                  • probaj te Cicu-rita
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Neka , hvala..

                      Kada dodje Pandev ima da budemo svi zadovoljni.

                      Comment


                      • Vieri "Today Galliani has made the best deal in the history of AC Milan."
                        Ganola...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • .....

                          Galliani will try to sign Jackson Martinez in next 48 hours.
                          http://www.football-italia.net/54725/martinez-48-hours
                          Last edited by Rossonero; 22-08-14, 13:19.

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            .....
                            Roso brate iskreno koliko je ovo realno?!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Roso brate iskreno koliko je ovo realno?!
                              Originally posted by Rossonero View Post
                              Mozemo samo da sanjamo Jacksona Martineza.
                              Evo sta ja mislim o transferu Martineza.

                              Comment


                              • ja bi, da sam na mestu celnika Porto-a, sa gadjenjem odbio ponudu od 4 miliona za pozajmicu i onda 21 preostali milion u naredne 3 godine...

                                sto se tice ostalih alternativa, nabrojani su mnogi igraci ali ni jedan pravi lider i napadac koji pravi razliku... Soldado, Tores, Cicarito, Doumbia, Bony, Negredo i kao san coveka koji nece da zavuce ruku u dzep i pod stare dane ostvari sebi san, Falkao...

                                -Soldado je totalno van forme i ima 29 godina, jedan Adebajor igra ispred njega u Totenhemu
                                -Tores ne zeli da se odrekne primanja od 8 miliona po sezoni
                                -Cicarito je dobar ali kao dzoker i neka druga opcija u napadu, nikako kao prva violina
                                -Doumbia, ne znam zaista sta da mislim ali sam siguran da je kvalitetom ispod Balotelija
                                -Bony, prva zvezda Swansea, liga im vec pocela, mislim da ce tesko Milan do njega
                                -Negredo, povredjen i nije vise mlad

                                najbolje bi bilo da dovedu Mitrovica ove sezone samo domaca takmicenja, pa malo on malo Pazzini dok ne sazri u potpunosti
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X