Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj Boze da grijesim , ali moje misljenje je da Milan nece igrati Evropska takmicenja vise godina , a ne samo sljedece sezone.

    Doktora Seedorfa pustit da radi svoj posao , pa cemo vidit iduce sezone kako i sta , realno vise od pola ekipe Milana treba promjeniti..

    Valjda ce biti nesto i transfera , evo spominje se opet Berlusconi se vraca i da ce se posvetit malo vise Milanu , ali opet..

    Ne znam ni sam sta da ti kazem , jedva cekam da se zavrsi ova sezona , jedna od najgorih u historiji Milana.
    Last edited by Rossonero; 23-03-14, 13:26.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Hhahahhahah ulepsao mi je dan upravo,kakva je ovo njuska brate,u opste ovak one izgleda na terenu ili ga jednostavno ne zumira reditelj
      Kakvu je ekipu imao Milan nekada stvarno je uzasno kad vidim danasnji Milan i Milan koji je osvojio LS od 0-3 do 3-3 i penala nestvarno deluje da bi u bliskoj buducnosti mogli da ucine nesto vise.
      Pre svega da se menja komplet odbrana,2 nova stopera jer Bonera je kriminalan ove sezone on sta radi ove godine to ej za zatvor,Mekses moze da bude samo na klupi nista vise,De Siljo i Abate neka ostanu uz dobrog trenera(Sedorfa na primer)mogu da nauce dosta i usavrse svoje igracke sposobnosti,Rami naravno da ostane,on je uz Tarabta najbolji potez uprave ove godine,a u napadu da se oproste od Robinja i Pazinija i dovedu nekog normalnog napadaca,koji bi sa Balotelijem mogao da cini nekakav tandem napadacki kao nekada Sevcenko-Inzagi(iako sumnjam da Milan moze imati takav tandem u skorije vreme).
      Dobice neke pare za osminu finala LS ali problem je sto verovatno nece igrati u evropi sledece pa ce opet biti finansijskih problema,pa sad sve je na upravi.
      Real se ozbiljno interesuje za De Silja i pominje se nekih 18-20 miliona evra sto Milan ne odbija... Rami igra sasvim dobro (za ostale defanzivce je Thiago Silva licno), ali postoje neki navodi da je Seedorf nezadovoljan njegovim partijama i da je porucio upravi da mu ne treba, da ne otkupljuju njegov ugovor na kraju sezone... Taarabt je blistao prvih par utakmica ali onda imao nekoliko losijih i Seedorf je brzo izgubio strpljenje za njega, ne dobija toliko sanse u poslednje vreme...
      Sto se tice napadaca, tesko da ce se oformiti tandem jer je izvesno da ce i Baloteli otici u slucaju dobre ponude (30+ miliona), mada ne znam koji ce mozgovi dati tolike pare ali ok... navodno su svi u klubu izgubili strpljenje za njega a i ne pruza realno neke dobre partije.. tako da od tandema nema nista + su nagomilali ofanzivne vezne i poluspiceve i sad ne znaju sta ce s njima pa mora da se igra sa 3 igraca iza i jednim napadacem klasicnim...

      prosto ne znam sta da mislim, glupa je prica da to neko namerno radi, da rusi i prodaje sve sto valja u klubu, ne vidim zasto bi to iko radio... sa druge strane, ne mogu da verujem da je iko toliko glup i slep da neke ocigledne stvari ne vidi i ne preduzima nista, kad mi najobicniji simpatizeri vidimo neke stvari koje moraju da se menjaju, ne znam kako onda ljudi u upravi to ne primete ili ne zele da primete

      Leto ce po svemu sudeci biti burno, i treba da bude, ali sve mi se cini da ce i ovo jos malo igraca sto vrede neki novac otici, a ko ce doci? Najbolje je mozda pogledati neku listu igraca kojima istice ugovor na leto ili u januaru 2015.
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Gledajući roster koji ima Milan, i ako ga uporedimo sa rosterom Juventusa, Napolija, da uvrstim tu Romu koja ima fantastičnu odbranu, Milanu se teško piše. Potrebni su debeli rezovi kako bi Milan došao ne samo u mogućnost da se bori za titulu, već da ozbiljno udje u borbu za mesto koje vodi u Ligu Šampiona.

        Lepo je to što kažeš Rosso da se Sedorfu dozvoli da radi posao onako kako on želi, ali sve je to džaba ukoliko mu se ne obezbedi pravi igrački kadar. Milan je trebao postepeno da pojačava ekipu kada je jedna generacija polako odlazila u istoriju. Očigledno nisu to odradili i sada plaćaju debelu cenu.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • U Milanu po meni oni sto valjaju i sto bi trebali da ostanu u ekipi su:
          - Gabriel, mlad, perspektivan golman koji jos mora dosta da uci ali vidi se da ima potencijala, kao rezerva OK
          - Mexes, dobar za back up stopera
          - Rami, vrlo dobar stoper, otkupiti ugovor od Valensije
          - Zapata, nije los kao neki back up
          - Emanuelson, takodje igrac za rotaciju i klupu
          - De Siljo, najkvalitetniji igrac u poslednjoj liniji tima, a moze da bude samo jos bolji jer mu je tek 21 godina
          - De Jong, borben, srcan, igrac poput Gatuza, jako koristan i vrlo konstantan
          - Poli, za rotaciju OK ali nista vise od toga
          - Montolivo, mada kao ni cela ekipa nije na nekom nivou ipak ima potreban kvalitet
          - Kristante, u retkim prilikama koje dobija pokazao da zna da igra a ima samo 19 godina, potencijalni dragulj veznog reda
          - Saponara, dvoumio sam se da li da ga uvrstim ovde i eto ga, zbog mladosti i potencijala je tu ali mora mnogo bolje
          - Honda, mnogo luta po nekim krilnim pozicijama, otud i nesto slabije partije, verujem da moze bolje
          - Kaka, nije potreban opis... treba ga pametno koristiti
          - Taarabt, zna da igra i to je to, samo vise sansi za njega i isplatice se, ubedjen sam
          - El Saravi, mnogi su ga zaboravili jer dugo odsustvuje sa terena ali ukoliko se oporavi mozda moze biti onaj stari
          - Pazzini, sta reci- Pazzo, ima osecaj za gol i isplati se imati ga u ekipi
          - Petanja, mlad i perspektivan napadac, veoma jak i krupan, potencijalna zver

          To je dakle 17 od 30 igraca koji trenutno cine roster Milana, ostalima se zahvaliti i pokusati izvuci neke pare za njih... pojacanja su potrebna u svim linijama tima i za to treba uloziti ozbiljan novac.. Veliki je znak pitanja iznad predstojeceg letnjeg prelaznog roka, postoje najave da se Berluskoni vraca Milanu, mada je to prica koje smo se naslusali mi simpatizeri istog u proslih par godina... mozemo samo da se nadamo da je to istina jer ovo sto se sada desava ne vodi nikuda
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Derbi na Olimpicu bez pobjednika

            Derbi susret 29. kola italijanske Serie A između Lazija i Milana odigran je večeras na Olimpicu, a na kraju u ovom susretu pobjednika nije bilo 1:1.

            Prvo poluvrijeme nije pružilo naročito lijep fudbal, ali je ipak postignut jedan pogodak. U finišu prvog poluvremena zatresla se mreža domaćeg golmana Berishe.

            Brazilski velemajstor Kaka je pokušao centrirati, lopta je pogodila Konka, te je završila iza leđa domaćeg golmana za vodstvo Milana od 1:0.

            Ovim rezultatom se otišlo na odmor.

            Počeli su domaći fudbaleri stvarati šanse pred golom Rossonera, a do zasluženog izjednačenja su stigli u 61. minuti. Za izjednačenje se sjajnim pogotkom glavom pobrinuo Alvaro Gonzales.

            Lazio-Milan 1-1

            Comment


            • Milan slavio u Firenci

              Nogometaši Milana pomalo su iznenadili u Firenci i savladali domaću Fiorentinu rezultatom 2:0.

              Milan je u 30. kolu Serije A na veoma teškom gostovanju, nekako neočekivano, slavio protiv domaće Fiorentine. Mexes je u 23. minuti pgoodio za vodstvo Rossonera, a Balotelli je iz slobodnjaka u 64. minuti postavio konačan rezultat.

              Fiorentina-Milan 0-2

              Spoiler

              Comment


              • Igraci na koje Seedorf racuna za utakmicu protiv Chieva:

                Abbiati, Coppola, Gabriel, Bonera, Rami, Silvestre, Zaccardo, Zapata, Birsa, Emanuelson, Essien, De Jong, Honda, Kakà, Muntari, Poli, Saponara, Taarabt, Balotelli, Pazzini, Robinho.

                Comment


                • Serija A - Kaka častio 'Rosonere' za svoj jubilej!





                  Rikardo Kaka obeležio je svoj tristoti meč u dresu Milana sa dva pogotka, i bio je bez dileme najzapaženiji akter pobede 'Rosonera' nad 'Letećim magarcima' iz Verone.
                  Milan-Chievo 3-0

                  Spoiler
                  Last edited by Rossonero; 29-03-14, 21:55.

                  Comment


                  • Comment


                    • Happy Birthday Clarence





                      www.acmilan.com/en/news/show/151929
                      Last edited by Rossonero; 01-04-14, 12:05.

                      Comment


                      • Milan eye €250m for 30 per cent



                        Barbara Berlusconi’s talks with Fly Emirates next week may reportedly lead to discussions over a €250m investment for a 30 per cent share in Milan.

                        The director is flying out to the United Arab Emirates next week with other Rossonero officials to lead discussions on renewing the club’s shirt sponsorship deal with Fly Emirates, which currently pays €12m a year and runs out at the end of next season.

                        On from reports that the trip will also be used by Silvio Berlusconi’s daughter to seek potential investment in the club, the Gazzetta dello Sport today run the line that talks will first begin on this scenario with Fly Emirates.

                        It is believed that the Diavolo are ready to sell up to 30 per cent shareholding, in exchange for a cash injection of €250m, which would contribute predominantly to the club’s planned construction of a new stadium.


                        Ispašće na kraju da ova Barbara zna šta radi.

                        Comment


                        • to je nazalost jedini put izgleda... da se razumemo, jako mi je drago sto ce konacno prodati bar deo akcija, voleo bih da je paket i veci od tih 30% (ako uopste prodaju bilo sta), ali moram da kazem nazalost jer je jasno da ce taj novac sluziti da se pokriju troskovi gradnje stadiona koji moze biti gotov za par godina, pa onda kad bude u funkciji da krene polako da se profitira od istog... sto znaci da ce jos minimum 5-6 godina/sezona da bude slicna situacija kao i ove, vecina sredstava ce ici na sto brzu gradnju stadiona dok ce pojacanja biti u drugom planu... a bez pojacanja nema ni uspeha, opstepoznato

                          u svakom slucaju bolji je i bilo kakav pomak nego nista, zaboravih u prvi mah to da napisem
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Galijani prekinuo trening tima i čestitao svom miljeniku jubilej

                            Potpredsednik Milana Adriano Galijani definitivno obožava Kaku.

                            Ekscentrični Galijani, koji će se povući sa funkcije na kraju sezone, iznenadio je čitav tim svojom pojavom na jednom od nedeljnih treninga. On je izašao na teren sa mikrofonom u ruci, praćen kamerama naravno, a povod je bio mali jubilej njihovog ponajboljeg igrača i njegovog miljenika, Kake.

                            Brazilac je proteklog vikenda odigrao 300-ti meč u dresu Milana, te je Galijani poželeo da mu lično čestita na tome i uruči prigodan poklon. Kaka je zatim održao i mali govor, ali vidno zbunjen i zatečen ovim gestom potpredsednika.



                            Comment


                            • Igraci na koje Seedorf racuna za vecerasnju utakmicu protiv Genoe:

                              Abbiati, Amelia, Gabriel; Abate, Bonera, Constant, Mexes, Rami, Zaccardo, Zapata; Birsa, Cristante, Emanuelson, De Jong, Honda, Kakà, Montolivo, Poli, Saponara; Balotelli, Pazzini, Robinho, Taarabt

                              Comment


                              • Peter Lim ponudio $300 miliona za 51% akcija Milana, medjutim ocekuje se da ce Berluskoni to glatko odbiti jer zeli vise novca a i za sada navodno nije spreman da se odrekne vise od 30% akcija...



                                simpatican Singarupcanin sto bi rekao Sojic
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X