Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Galliani: Kaka i Schweinsteiger ne dolaze, nema šanse da prodamo Thiaga Silvu Barceloni

    Milanov potpredsjednik Adriano Galliani opširno je pričao o mogućim pojačanjima talijanskih nogometnih prvaka za nadolazeću sezonu, no ponovno propustio reći tko će biti najzvučnije od njih...

    Najveća želja kluba i dalje se spominje tek kao Mr. X, o ostalim imenima Galliani priča bez zadrške.

    - Stigne li Mr. X dogodit će se to u posljednjim danima prijelaznog roka i bit će naše jedino pojačanje - tvrdi Galliani o igraču koji bi trebao pokriti lijevu stranu veznoga reda.

    O potencijalnim pojačanjima, igračima koji se često spominju kroz medije kaže:

    - Kaka se, to vam govorim sa stopostotnom sigurnošću, sigurno neće vratiti. Čak niti na posudbu jer su njegova mjesečna primanja prevelika. Bastian Schweinsteiger? Ne, niti taj Bayernov nogometaš neće doći. Ganso? Ne putujem u Brazil kako bih njega gledao na finalu Cope Libertadores, budući da ionako neće igrati za Santos.

    - Roma će otkupiti Borriellov ugovor nakon što istekne posudba. Genoin El Shaarawy? Drago mi je čuti da je Milanov navijač, vidjet ćemo hoće li stići u budućnosti.

    - Nisam pao sa stolca kad sam čuo da Barcelona želi Thiaga Silvu. I dolikuje da najbolji klub na svijetu želi dovesti najboljeg svjetskog braniča. Pretpostavio sam da će se to dogoditi i zato sam mu produljio ugovor do 2016. godine. Nema nikakve šanse da ga prodamo.

    Comment


    • U jednom trenutku sam pomislio da cemo dati Silvu u Barsi, ali srecom nismo
      Merkel u Djenovu

      Jos malo i El Shaarawy dolazi

      Comment


      • E ljudi jel neko gledao tog El Shaarawy-a?
        Ne mogu da verujem da je Galiani rekao da ce jos mozda dovesti nekog levog vezni i to je to. Sta ce im uopste levi vezni, imaju Emanuelsona i Taiwa koji su probojni igraci po levom boku, a ionako igraju 4-3-3, ili 4-1-2-1-2, u oba slucaju to su samo centralni vezni igraci. Pritom je Pirlo otisao, na Gattusa i Seedorfa ne mogu vise da racunaju, stvarno me brine ko ce igrati u veznom redu.
        sigpic

        Comment


        • @ Tony_G

          Comment


          • Celokupni paket - tehnika, kreativnost, agilnost, davanje golova, brzina. Mnogo mi se svidja, i tip je igraca kakav Milanu fali, nadam se da dolazi...
            sigpic

            Comment


            • au pa to bi super bilo da ovaj El Shaarawy dodje,pa takav nam kalibar treba,jebote pa cuda bi ovaj mali pravio sa ibrom patom i robinjom hahahahah ,decko je prodoran ,sportski bezobrazan,brz i lucidan.galijani kupuj to odmahhhhhhhhhhh

              Comment


              • Nece taj imati mesta u prvih 11
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Mlad je El Shaarawy izgradice on svoje mesto u 11, ubedjen sam ;) Tako da Bice nemoj da brines

                  Cassano rekao da ne ide u Fiorentinu, ostaje on kod nas 99%

                  Comment


                  • Verder zainteresovan za Sokratisa, najverovatnije ce taj transfer i da se ostvari

                    Comment


                    • Jedini minus u prelaznom roku do sada je pustanje Pirla, izostanak velemajstora ce biti pakleno tesko nadoknaditi.

                      Sto se tice El Shaarawy-a, radi se o brzom, prodornom igracu koji uz to poseduje i tehnicke mogucnosti. Koliko se vidi prema video snimcima, poseduje i odlican sut i centarsut. Jedini problem je sto preferira da igra na levoj strani napada tu se najbolje snalazi. Sto znaci da smo i dalje u potrazi za jednim dodavacem, kreatorom igre.

                      Comment


                      • Originally posted by Astore View Post
                        Jedini minus u prelaznom roku do sada je pustanje Pirla, izostanak velemajstora ce biti pakleno tesko nadoknaditi.

                        Sto se tice El Shaarawy-a, radi se o brzom, prodornom igracu koji uz to poseduje i tehnicke mogucnosti. Koliko se vidi prema video snimcima, poseduje i odlican sut i centarsut. Jedini problem je sto preferira da igra na levoj strani napada tu se najbolje snalazi. Sto znaci da smo i dalje u potrazi za jednim dodavacem, kreatorom igre.
                        Po onome sto citam,ozbiljno ste zagrisli za Gansa iz Santosa ali tek od 1. jula ce se vise znati o tome kad stvarno pocne prelazni rok i kad budu mogli da dolaze igraci iz drugih liga.
                        sigpic

                        Comment


                        • ma nek samo mladji dolaze to je bitno,nekako cemo prezalit pirla al na mladima svijet ostaje

                          Comment




                          • El Shaarwy iz Genoe u Milan

                            Dojučerašnji ofenzivni veznjak Genoe Stephan El Shaarawy (18) sljedeće će sezone braniti boje AC Milana, aktualnog talijanskog nogometnog prvaka...

                            Prošlu je sezonu El Shaarawy proveo na posudbi u Padovi kojoj je pomogao da dogura do dogravanja za Seriju A, a sada ga je doveo Milan u sklopu jednogodišnje posudbe s opcijom trajne kupnje.

                            - Mislimo da je spreman. Definitivno će ostati u Milanu cijelu sezonu. El Shaarawy je sposoban za izvanredne stvari – rekao je dopredsjednik "rossonera" Adriano Galliani.

                            El Shaarawy je rodom iz Savone i branio je boje talijanske U17 i U19 vrste.

                            Comment


                            • Sjajne vesti, nisam znao da ima samo 18 godina, ali vidi se da je talenat, i sigurno ce osveziti vezni red.
                              Jos samo Ganso i pohod na Ligu Sampiona.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dobro, to se vec znalo, dobrodos'o El Shaarwy

                                Comment

                                Working...
                                X