Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno tu nam nisu sudili cist penal, Robinjo omasio "prazan" gol, moglo je da bude punjenje

    Djokovic na FB

    Siiiiiiiiiiiiiiiiiiii GRANDE MILAN!!! SIAMO CAMPIONI di ITALIA! Forzaaaaaaaa #fb

    Comment


    • jel to djole navija za milan

      Comment


      • Originally posted by goodboy View Post
        jel to djole navija za milan
        Naravno, ti to tek sad saznao?

        Comment


        • haha nisam znao,pa zna nole sta valja ha ja

          Comment


          • Ma znam bre za kup,pa nisam tolika budala LD,ali ja mislim na ligu sampiona,na to da jurisamo sl.sezone
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • pa polako bice i titula LP,scudeto je sad bio prioritet,ipak je 7 godina proslo od kako je Milan osvojio prvenstvo.A ligu prvaka ce bit prioritet za sljedecu sezonu,Berlusconi je obecao neka fina pojacanja.

              Comment


              • Cestitek svim navijacima Milana,zasluzili ste!
                sigpic

                Comment


                • Hvala na cestitkama,ja sam jos na pocetku govorio da je ovo nasa sezona,cak smo se ja i bice kladili u po avatar na mesec dana
                  Ovo je bila nasa sezona,nadam se i pocetak nase dominacije.Sad treba podmladiti ekipu,dovesti kvalitetne igrace do 25 godina ako je moguce,i naravno zadrzati pre svega Pata,pa onda Ibru i ostatak ekipe
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Dacho ajd ti mu prvo daj avat, pa cu onda ja ;)

                    Comment


                    • Milanezi da dobijete Palermo jeste culi jer ako Palermo osvoji titulu a juve bude 7. nema Evrope za Juve...
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ma boli nas ona stvar za Juve

                        Comment


                        • Bolece Vas sledece sezone,kad nam budete gledali u ledja
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • juve bolje da i ne ide u evropu,samo ce se djaba sramotit ko sto se osramotio u evropskoj ligi,juve bolje da gradi ekipu za sljedecu sezonu,jer ova im je ekipa dibi dus a za jaci seria a treba i jaci juve,zato bi volio da juve roma lazio parma budu opet jaki i da seria a opet bude najaca liga.

                            Comment


                            • Ma Juve je jedini neporazeni tim u LE 6 neresenih,novi rekord :P
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • O Juventusu u svojoj temi, nemojte da kvarite nase slavlje ovde, nemoj ja ovde da zavodim red

                                Comment

                                Working...
                                X