Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je jadan postao Milan. Vise ni igraca ne mogu da kupe. Esijen morao da raskine ugovor da bi presao u Milan

    Comment


    • Comment


      • Esijen: "Došao sam zbog Sedorfa!"

        Reperezenativac Gane istakao da će mu biti veliko zadovoljstvo što će igrati u ekipi sa Balotelijem i Kakom, ali da je ključni činilac njegovog dolaska na 'San Siro' novi trener 'Rossonera'.

        Majkl Esijen nije dobio očekivanu minutažu kod Murinja po svom povratku na 'Stamford Bridž' tako da je njegova odluka da pređe u Milan ove zime donekle i očekivana, posebno kada se tome doda poziv Klarensa Sedorfa.

        Jedva čekam da debitujem. Došao sam zbog Sedorfa, pričao sam sa njim o svojoj ulozi u timu.

        On je bio veliki igrač i siguran sam da će biti uspešan i kao trener.

        Iskoristio bih priliku da se zahvalim Romanu Abramoviču i Žozeu Murinju što su mi omogućili da pređem u Milan.“ rekao je Esijen.
        Esijen je treće pojačanje 'Rossonera' ove zime, nakon Ramija i Honde, a veoma dobra stvar za Milaneze je što će imati pravo da nastupi u 1/8 finala LŠ protiv Madridskog Atletika, jer nije igrao za Čelsi u grupnoj fazi.



        Comment


        • Polazi kući

          Report: Essien failed Milan medical



          Italian media are reporting Michael Essien did not pass his Milan medical, so could be sent back to Chelsea.

          According to La Repubblica, the 31-year-old Ghana international failed tests related to an old knee injury, having ruptured the anterior cruciate ligament twice.

          Essien arrived in Milan on Friday evening and had his medical on Saturday morning, but so far has still not signed the contract.

          This suggests there are problems and the Rossoneri could pull out of the deal.

          He will undergo further stress tests at the Milan Lab in a bid to rescue the transfer, which would’ve been free for the club.

          It would be a heavy blow for the club, who already sent Antonio Nocerino on loan to West Ham in order to make way for Essien.


          Ovi Milanovi doktori su čudo, čudo.

          Comment


          • Physical tests, athletic, strength and endurance. Michael Essien is at Milanello. Just this minute Ghanaian midfielder is in the Rossoneri's sports center, where there is also Dr. Tavana, to perform additional routine tests. Essien played yesterday and passed a medical, but Milan is aware of the interventions had in the past from his knee. Milan knows, but the intention is to go on like this. At the moment no alarm, the process continues on a regular basis, expect the latest updates. (Di Marzio)
            А умро сам кад сам прочитао да није прошао прегледе. Брат мој!

            Comment


            • Comment


              • Report: Essien passed extra tests



                While initial reports suggested Michael Essien failed a Milan medical, it’s now claimed he passed supplementary tests.

                According to La Repubblica, the Ghana international failed tests related to an old anterior cruciate ligament injury.

                Essien arrived in Milan on Friday evening and had his medical on Saturday morning, but so far has still not signed the contract.

                After a couple of hours, new reports from Sky Sport Italia and the Corriere dello Sport maintained the Chelsea midfielder passed the second round of stress tests at the Milanello training ground.

                He is expected to put pen to paper on Monday.


                Ista priča kod Ramija, isto ovako se pojavila fora da ne prolazi medicinske preglede i u toku dana odmah neki demant.

                Comment


                • The midfielder has tweeted: "Haters will broadcast your failure but whisper your success. Medicals done, looking forward to start my new life with AC Milan."
                  Neka je sa srećom Esijenu. Veliki igrač.

                  Comment


                  • Milanov preokret na Sardiniji!

                    Na Sardiniji teški uslovi za igru, jak vetar, Milan bolji rival, ali je do vodstva stigao Kaljari. Amelija je u svom stilu pogrešio prilikom ispucavanja, lopta je stigla do Pinilje koji je uposlio Saua.

                    Omaleni napadač vara Boneru i preciznim udarce pogađa mrežu favorita.

                    Do odlaska na odmor najbolju šansu je imao Honda, ali je Avramov sjajno intervenisao.

                    U nastavku Milan nemoćan, a onda se sve promenilo za par minuta. Baloteli je iz slobodnjaka savladao Avramova za 1:1, a onda je Pacini u 89. minutu posle kornera savladao srpskog golmana i doneo tri boda Milanu.

                    Bravo za Ameliju idiota...

                    Cagliari-Milan 1-2

                    Spoiler
                    Last edited by Rossonero; 26-01-14, 16:22.

                    Comment




                    • nek ne promeni nista a verujem da hoce, opet je lepse videti ovako nesto nego onaj teleci pogled bez obzira na situaciju
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Gledao sam prvih 20tak minuta i zakljucio sam da se Honda fantasticno uklopio , dvije sanse i jedan spektakularan pass za Kaku ..

                        A mom bratu nek je sretno , nek pokaze 60 % od onoga sto je bio u Chelseau i niko sretniji od mene
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • ma ko je kvalitetan taj ce se svugde uklopiti, mene raduje sto on tvrdi da ne igra jos ni blizu nekog svog maksimuma forme, nije igrao pre prelaska oko mesec dana, niti trenirao pa ima smisla ta izjava, vec sad je dobar a ako podigne nivo bice super...

                          Moze Esijen da odigra ulogu, msm da i Sedorf vec ima u planu otprilike sta ce traziti od njega, samo da ga zaobidju povrede i bice ok
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Ja sam gledao drugo poluvreme i nije briljirao Honda sada nešto da se izdvojio. Jeste asistirao Paciniju, ali to je nakon kornera ne iz igre. Cenim da može dosta više od onog iz drugog dela, a i očekuje se više.

                            Comment


                            • Nisam ovo vid'o

                              Comment


                              • odlican metod za povecanje povreda na treningu
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X