Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Kako možeš da tvrdiš to sa sigurnošću? Niko ne zna šta je u njegovoj glavi...

    Ovo iznad je otprilike isto kao odgovor da poen treba da se ponavlja jer ne znamo sa sigurnošću ko bi ga uzeo. S tim što znamo, kao što znamo na osnovu toga da što si rekla da je Kei mislio da će da se ponavlja poen, kao što sam i ja mislio kad sam gledao uživo. U pitanju je delić sekunde, skoro je nemoguće proceniti IRT. A percepcija toga može biti drugačija kod svakog. Srećom, imamo i usporeni snimak koji nam govori da se ipak ne radi o tome da Kei ima 99% šansu da uzme poen, već o nečemu neminovnom, jer je loptica već udarena, a mi poznajemo zakone fizike za toliko.

    Što se spotske strane tiče, jedini koji je mogao biti oštećen je Kei. Drago mi je što nije.
    Pa videlo se po njemu, nego zasto bi se onako smeskao, sad se i ti pravis malo lud.

    Mi imamo usporen snimak gde smo analizirali kad je sudija viknuo aut, a ti mislis da je onaj u stolici u realnom vremenu sve to dobro sagledao iako nijednom nije rekao da je bio late call, nego je rekao da Busta ne bi stigao loptu?
    Da sudija nije dao Busti da trazi celendz onda bi mogli da tvrdimo da je maestralno sve video, ovako je grubo prekrsio pravila igre
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ja ne znam koliko se ovde dobro vidi na ovom SS gde je lopta jbg, ali ovde sam vec cuo sudiju, a Nishi tek treba da je odigra, PCB jos na polovini terena

      Comment


      • Postoji usporeni snimak gde su vidi i čuje da Kei prvo udara loptu pa nakon toga sudija viče aut.

        Comment


        • Originally posted by Weltschmerz View Post
          Postoji usporeni snimak gde su vidi i čuje da Kei prvo udara loptu pa nakon toga sudija viče aut.
          A inace sudija je imao usporen snimak
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Svejedno. Nije oštetio Nišikorija.

            Comment


            • Problem odluke je dozvoljen challenge a posle spor da je ne bi stigao umesto bio je late call. Sto je i granica po papiru izmedju na ivici pravila i grubog povredjivanja i tumacenja na osnovu verovatnoce. Za snimak (nijedan) ne moze jasno da se dokaze koji je tacan poslusao sam i ostale (jos 4) i tu je 2v2.

              Comment


              • Ovo je manja sportska nepravda nego da je ponovljen poen Busta se sam shebao, imao je meč u džepu i nakon ovake odluke.

                Comment


                • Ih koliko puta se desilo ponavljanje poena, Kei ne bi bio ni prvi ni poslednji
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    Ovo je manja sportska nepravda nego da je ponovljen poen Busta se sam shebao, imao je meč u džepu i nakon ovake odluke.
                    I uz takvu nepravdu, Busta si nije smeo dopustiti, da ga taj poen tako izbaci iz tira.

                    Nadal ili Đokovič bi odmah u sljedčem poenu vratili maksimalni fokus.

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Ovo je manja sportska nepravda nego da je ponovljen poen Busta se sam shebao, imao je meč u džepu i nakon ovake odluke.
                      Tacno, kao i ono sto papi pise je apsolutno moralno ispravno i to svaki navijac treba tako da misli. Ali struka ne sme, i zato je presedan. Jedina opcija mu je bila da ne da PCB-u challenge uz obrzlozenje late call, cime bi ga grubo povredio, ali bi osta u granici pravila. On to nije ucinio, nego je dozvolio challenge uzeo pravila u svoje ruke i procenio da ovaj ne bi stigao i do i zato je ovo sa one druge strane te linije

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Tacno, kao i ono sto papi pise je apsolutno moralno ispravno i to svaki navijac treba tako da misli. Ali struka ne sme, i zato je presedan. Jedina opcija mu je bila da ne da PCB-u challenge uz obrzlozenje late call, cime bi ga grubo povredio, ali bi osta u granici pravila. On to nije ucinio, nego je dozvolio challenge uzeo pravila u svoje ruke i procenio da ovaj ne bi stigao i do i zato je ovo sa one druge strane te linije
                        Mogao je i da izvrši korekciju linijskog sudije(koji je ne samo pogrešio već i kasno uzviknuo aut) ako je video dobru loptu i tek onda dozvoli čelendž, ali sve se tako brzo izdešavalo da je i ovako ispravno postupio što je odma dao čelendž kao bi zaštitio obojicu igrača a pre svega Keia od loše procene i zakasnele reakcije linijskog sudije.
                        Last edited by Dekson; 21-01-19, 20:13.
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Originally posted by Joker View Post
                          Da mi je da vidim da neko ovako dobro namuci Nadala prije finala.. no ce me zelja biti..
                          A meni je želja, da neko namuči NOvaka do finala.

                          A budi siguran, da to se neče desiti.

                          NOvak je več u finalu.

                          Raonič kad igra svoj najbolji tenis može svakoga da pobedi, ali po pravilu kad igra protiv NOvaka on se ukenja i NOvak uvijek pješke dobiva.

                          A kakav je igrač NIshikori kad je umoran bolje, da ne pričam. PItanje da li če uopšte izdržati na terenu u četrfinalu.

                          Moja prognoza četrtfinala. NIshiroki predaje meč poslije 2.seta
                          Last edited by jacques9; 21-01-19, 20:52.

                          Comment


                          • a koga to ima Nadal kad se bunis sto Djokovic ima lak zreb?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Rafa će se prošetat do finala RF ima za čim da žali.

                              Comment


                              • Nadal ima nestvarno dobar zreb do finala. Ruku na srce na Wimbledonu i Us Openu je imao teske zrebove. Ovde je bas prelak.
                                Mislim da njemu tako vise odgovara. Bolje 2 laka i 2 teska zreba nego 4 srednje tezine. Mislim da je to jedini nacin da uzme slem na hardu ili travi ovih dana.
                                Na srecu po njega na svakih nekoliko slemova ima dobre zrebove.

                                Comment

                                Working...
                                X