Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja za komentatore

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Pitanja za komentatore

    [quote author=Yamaha Plattner link=topic=2756.msg166899#msg166899 date=1284204999]
    http://www.sportklub.info/forum/inde...6785#msg166785

    Pozdrav za vrhunsku ekipu komentatora od Yamahe Plattner #$&+|r !!!

    Na gornjem linku imate jednu veoma bitnu informaciju, a to je skraceno cinjenica da u nasem salonu u Novom Sadu stoji sampionska YZR-M1, od G-dina Valentina Rossija!!!! Hajde da nesto uradimo zajedno i da je sto vise promovisemo na Vasem kanalu i nekim bitnim sportskim dogadjajima, steta je da stoji, a hiljade ljudi bi dalo sve da je samo dotaknu &8@^J !!!!

    Javite se na 065/500-0-500 Pedja Jovanovic, Team Leader Yamaha Plattner Novi Sad.
    [/quote]

    Peđa, slažem se, javljam se. Trenutno sam u Budimpešti. Hvala za sjajnu ideju i informaciju.

    Veliki pozdrav,

    Srđan

    Comment


    • Odg: Pitanja za komentatore

      [quote author=PukY link=topic=2756.msg166837#msg166837 date=1284164200]
      Ineresuje me dali ce biti sta organizovano da se sledece godine ide gledati jedna trka MotoGp-a?
      [/quote]

      Radimo na tome. Već smo pričali i sa turističkim agencijama, kako bi to bilo najlakše i najbolje organizovati. Brno deluje kao logičan izbor. Najbliža je staza, dobra je staza, odlično je pivo i to je to;)

      Comment


      • Odg: Pitanja za komentatore

        Dragi nas Srdjane!
        Evo jednog VAZNOG pitanja:
        Gde si ti kad se vodi neravnopravna borba izmedju Gp fanova (kao sto sam npr. Ja, koja sam uzimala nepotrebno dug godisnji odmor da bih se uklopila u Gp raspored) i ostatka sveta...
        Ne znas sta se desava? E, izgleda da trku u Aragonu NECEMO gledati u direktnom prenosu!!!
        Molim te, kada budes u mogucnosti i ako se to ne kosi sa tvojim "pravima i obavezama" prema Sk, da mnogobrojnim ljubiteljima ovog sporta das makar moralnu podrsku u ovoj borbi Davida i Golijata /na podforumima Gp ili Program/, mislim da bi im znacilo... tj. ZNAM da bi im znacilo.
        Pozdrav.

        Comment


        • Odg: Pitanja za komentatore

          [quote author=irena198 link=topic=2756.msg168599#msg168599 date=1284476073]
          Dragi nas Srdjane!
          Evo jednog VAZNOG pitanja:
          Gde si ti kad se vodi neravnopravna borba izmedju Gp fanova (kao sto sam npr. Ja, koja sam uzimala nepotrebno dug godisnji odmor da bih se uklopila u Gp raspored) i ostatka sveta...
          Ne znas sta se desava? E, izgleda da trku u Aragonu NECEMO gledati u direktnom prenosu!!!
          Molim te, kada budes u mogucnosti i ako se to ne kosi sa tvojim "pravima i obavezama" prema Sk, da mnogobrojnim ljubiteljima ovog sporta das makar moralnu podrsku u ovoj borbi Davida i Golijata /na podforumima Gp ili Program/, mislim da bi im znacilo... tj. ZNAM da bi im znacilo.
          Pozdrav.
          [/quote]

          Draga Irena,

          Tu sam, nigde nisam otišao, samo sticajem okolnosti ovih dana nisam u tehničkoj mogućnosti da ispratima sva događanja. Malopre sam video podtemu, tako da se javljam sa konkretnijim odgovorima tokom dana.

          Pošto je SK moja kuća, a "kućni razgovori" su uvek intimna stvar, neću o detaljima, ali činjenica je da se traži rešenje. Nemam pravu informaciju, i molim te, me ne drži za reč, ali trebalo bi da bude prenosa na kanalu Sport Klub 3. Pošto je nov kanal moram da saznam ko će ga sve imati. Sve što budem mogao da kažem, a ne izlazi iz mojih prava i obaveza ću reći. Svima nam je isti cilj, da uživamo u MotoGP-u.

          Javljam se u svakom slučaju i na podforum, a i tebi sa informacijama.

          Hvala ti.

          Veliki pozdrav,

          Srđan

          Comment


          • Odg: Pitanja za komentatore

            Dragi S.
            Zahvaljujem unapred na vremenu koje ces potrositi na - uvek prijatne "kucne razgovore".
            Ostaje samo da - cekamo.
            Nadam se, jos uvek, da cemo tvoj glas ipak slusati uzivo (ne, NE ZELIM ponovo da slusam portugalskog komentatora na internetu).
            Pozdrav Tebi
            I.

            Comment


            • Odg: Pitanja za komentatore

              Nemamo mnogo vremena, vec sutra pocinju treninzi.
              I taj kanal, SK 3, hoce li ga biti u redovnoj ponudi kablovske?Ako ga ne bude, onda nam to nista ne znaci.
              Moracemo opet da jurimo linkove po netu (&$E#

              Comment


              • Odg: Pitanja za komentatore

                Novi kanali SK-a, ukljucujici i SK3, po recima nadleznih iz SBB-a, ce biti u redovnoj ponudi, ALI (da, uvek ima to - ALI), kako stvari stoje sada, verovatnoca da ce biti "ukljuceni" ovog vikenda je vrlo mala.
                Naravno, postoji mogucnost da "sluzbeno lice" sa kojim sam imala zadovoljstvo da razgovaram, mozda nema najnovije informacije.
                Dakle, SK3 - bice. Kada...? E, to je vec mnogo tesko pitanje.

                Comment


                • Odg: Pitanja za komentatore

                  Treninzi pocinju prekosutra.Ja uvek pozurim jedan dan.To mi se desava samo u nedelji kada su trke.
                  I ja sam zvala SBB, meni su kazali da nemaju jos nikakvu informaciju o SK3, i da prema tome ne mogu nista da kazu.
                  Znaci, najverovatnije nam preostaje internet.
                  Linkovi ce biti postavljeni za sve ljubitelje motogp-a.

                  Comment


                  • Odg: Pitanja za komentatore

                    Poydrav svima,

                    Odgovor za direktan prenos trke u Aragonu ću postaviti na svim podforumima gde je postavljeno pitanje.

                    Nažalost, direktnog prenosa trke u Aragonu neće biti... Sticajem okolnosti nekoliko ugovornih obaveza se poklopilo sa predstojećim vikendom i termini u kojima će biti održane trke nije moguće iskoristiti za prenos MotoGP-a.

                    Želja je bila da MotoGP bude prvi direktan prenos na Sport Klubu 3, 4 i 5, ali zbog tehničkih problema, ovi kanali neće biti aktivni pre ponedeljka. Uradili smo sve što je bilo u našoj moći da prikažemo direktno trku u Aragonu i s naše strane je tehnički sve spremno. Međutim, još neke stvari moraju da budu odrađene da bi ovi digitalni kanali bili aktivni, što se neće desiti pre ponedeljka.

                    Izvinjavam se svim ljubiteljima MotoGP-a. Ovog puta se sve urotilo protiv MotoGP-a, ali kao što ste videli ove godine, prikazujemo bukvalno sve što je moguće u direktnom prenosu i plan je da tako nastavimo. MotoGP je jedan od najvažnijih naših sportova i otvaranjem novih kanala, verujem da ćemo trajno rešiti pitanje direktnih prenosa. Molim vas da razumete da je ovog puta snaga nekih drugih ugovora takva, da je neizvodljivo emitovati na SK i SK+ kanalima direktan prenos. Nažalost, za SK+ ne postoji šansa da se emituje, jer je u pitanju zajednički program i za zemlje za koje prava za MotoGP nemamo, dok na SK ide Mančester-Liverpul. Ne želim da ulazim u raspravu oko toga šta je bolje, moj glas će uvek pripasti MotoGP-u, ali za većinu je derbi Man Utd.-Liverpul važniji i od tržišne istine se ne može pobeći.

                    Kao što rekoh, otvaranjem tri nova kanala verujem da ćemo trajno rešiti pitanje direktnih prenosa. Ni nama nije zabavno da vičemo u kabini, kada znamo da nas sluša samo storage server i nadam se da ćemo ubuduće uvek gledati trke zajedno.

                    Što se tiče samih dodatnih kanala, ne znam još uvek kako i gde će biti dostupni, ali će do sledeće trke biti aktivni. Kada saznam, javljam.

                    Hvala vam na razumevanju.

                    Veliki pozdrav,

                    Srđan

                    Comment


                    • Odg: Pitanja za komentatore

                      Uzivo trka ja mislim da ce biti na nemackom sport1(bivsem DSF-u) @(*6sd$% ali nisam siguran.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Odg: Pitanja za komentatore

                        Procitali.
                        Jednom. Dva puta. Pa, onda jos jednom.
                        Iznenadjeni? Ne.
                        Neke recenice, koje neizbezno padaju na pamet u ovakvim situacijama, necu da pisem.
                        Sve sto je trebalo, vec si rekao.
                        Nadam se samo da ce onaj moj portugalski komentator biti makar upola dobar, kao... pa onaj jedan sto ce vikati u kabini, nadam se dovoljno glasno da ga cuje ceo Bg.

                        Pozdrav i Tebi.

                        Comment


                        • Odg: Pitanja za komentatore

                          [quote author=irena198 link=topic=2756.msg169140#msg169140 date=1284584640]
                          Procitali.
                          Jednom. Dva puta. Pa, onda jos jednom.
                          Iznenadjeni? Ne.
                          Neke recenice, koje neizbezno padaju na pamet u ovakvim situacijama, necu da pisem.
                          Sve sto je trebalo, vec si rekao.
                          Nadam se samo da ce onaj moj portugalski komentator biti makar upola dobar, kao... pa onaj jedan sto ce vikati u kabini, nadam se dovoljno glasno da ga cuje ceo Bg.

                          Pozdrav i Tebi.
                          [/quote]

                          Čekaj što jedan??? Treba li da gledam iza ćoška ili si mislila na Acu, da ha upozorim na vreme;) Da probam da se našalim... Kažem još jednom, izvinjavam se svim ljubiteljima MotoGP-a. Nije neka uteha, ali je najmanje što mogu da učinim.

                          Comment


                          • Odg: Pitanja za komentatore

                            Ne znam bas da li bi gospodin Aca pristao da "arci" svoje glasne zice, zarad "vernog prikaza" stvari na stazi... ali videcemo.
                            U svakom slucaju, NE da nam se vise nerviras.

                            U nedelju SVI otvaramo prozore, iskljucujemo ton na net-u i ... "dragi gledaoci, ponovo smo sa vama ..."





                            Comment


                            • Odg: Pitanja za komentatore

                              [quote author=irena198 link=topic=2756.msg169140#msg169140 date=1284584640]
                              Procitali.
                              Jednom. Dva puta. Pa, onda jos jednom.
                              Iznenadjeni? Ne.
                              Neke recenice, koje neizbezno padaju na pamet u ovakvim situacijama, necu da pisem.
                              Sve sto je trebalo, vec si rekao.
                              Nadam se samo da ce onaj moj portugalski komentator biti makar upola dobar, kao... pa onaj jedan sto ce vikati u kabini, nadam se dovoljno glasno da ga cuje ceo Bg.


                              [/quote]

                              Irena potrudicemo se da nadjemo neki prenos na Engleskom.Mada u ovakvim situacijama i Busmanski nije los @(*6sd$%

                              Comment


                              • Odg: Pitanja za komentatore

                                [quote author=vesna8.11 link=topic=2756.msg169186#msg169186 date=1284588404]
                                [quote author=irena198 link=topic=2756.msg169140#msg169140 date=1284584640]
                                Procitali.
                                Jednom. Dva puta. Pa, onda jos jednom.
                                Iznenadjeni? Ne.
                                Neke recenice, koje neizbezno padaju na pamet u ovakvim situacijama, necu da pisem.
                                Sve sto je trebalo, vec si rekao.
                                Nadam se samo da ce onaj moj portugalski komentator biti makar upola dobar, kao... pa onaj jedan sto ce vikati u kabini, nadam se dovoljno glasno da ga cuje ceo Bg.

                                Ma necu bre da slusam nikakve Portugalce i talibane.Trka je jednom u 2 nedelje a tenis i fudbal su mnogo cesce.Ocu da slusam Acu i Srdjana bre. &*(@W6


                                [/quote]

                                Irena potrudicemo se da nadjemo neki prenos na Engleskom.Mada u ovakvim situacijama i Busmanski nije los @(*6sd$%
                                [/quote]
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X