Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja za komentatore

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Pitanja za komentatore

    [quote author=andrea link=topic=2756.msg189926#msg189926 date=1288986333]
    e ljudi za koga nawijate iz motogp-a???
    ROSSI I LORENCO NAAAAAJBOLJI!!!!!!!!!!! &^@4( &^@4( &^@4(
    [/quote]
    E ovako ti je stanje na forumu.Jos jedno 3-4 osobe i ja navija za Lorenza,par njih za Stonera,1 decko za Pedrosu i ostali za Rossija.A da su najbolji jesu to govorim otkad sam clan.
    sigpic

    Comment


    • Odg: Pitanja za komentatore

      pa narawno da su naaaajbolji!!!!!!!!
      msm ko mozhe biti bolji od njih???!!!!!
      msm ni stoner nije losh ali ipak rossi i lorenco..............
      &^@4( &^@4( &^@4(

      Comment


      • Odg: Pitanja za komentatore

        e za koga nawijate iz 125-ice???
        &^@4( &^@4( &^@4( &^@4(

        Comment


        • Odg: Pitanja za komentatore

          [quote author=andrea link=topic=2756.msg189946#msg189946 date=1288987307]
          e za koga nawijate iz 125-ice???
          &^@4( &^@4( &^@4( &^@4(
          [/quote]
          Ja za Espargara.
          sigpic

          Comment


          • Odg: Pitanja za komentatore

            meni je i marc marquez sladak a i dobar je,ali je i espargar dobar.
            &^@4( &^@4( &^@4(

            Comment


            • Odg: Pitanja za komentatore

              [quote author=andrea link=topic=2756.msg189956#msg189956 date=1288987631]
              meni je i marc marquez sladak a i dobar je,ali je i espargar dobar.
              &^@4( &^@4( &^@4(
              [/quote]
              A za koga u najjacoj klasi navijas?Rossi ili Lorenzo?
              sigpic

              Comment


              • Odg: Pitanja za komentatore

                [quote author=andrea link=topic=2756.msg189926#msg189926 date=1288986333]
                e ljudi za koga nawijate iz motogp-a???
                ROSSI I LORENCO NAAAAAJBOLJI!!!!!!!!!!! &^@4( &^@4( &^@4(
                [/quote]
                Rossi-najbolji!!! @R&}*

                Comment


                • Odg: Pitanja za komentatore

                  e danas su neshto pirchalli da se neche prenositi owa sad trka u nedelju iz motoGP-a,jel to istina????
                  &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

                  Comment


                  • Odg: Pitanja za komentatore

                    [quote author=Andrea Rossi Klikovac link=topic=2756.msg189962#msg189962 date=1288987878]
                    [quote author=andrea link=topic=2756.msg189926#msg189926 date=1288986333]
                    e ljudi za koga nawijate iz motogp-a???
                    ROSSI I LORENCO NAAAAAJBOLJI!!!!!!!!!!! &^@4( &^@4( &^@4(
                    [/quote]
                    Rossi-najbolji!!! @R&}*
                    [/quote]da rossi je naj naj najbolji!!!!!!!!

                    Comment


                    • Odg: Pitanja za komentatore

                      [quote author=caniggia7 link=topic=2756.msg189961#msg189961 date=1288987803]
                      [quote author=andrea link=topic=2756.msg189956#msg189956 date=1288987631]
                      meni je i marc marquez sladak a i dobar je,ali je i espargar dobar.
                      &^@4( &^@4( &^@4(
                      [/quote]
                      A za koga u najjacoj klasi navijas?Rossi ili Lorenzo?
                      [/quote]za rossi-a narawno,ali wolim i lorenca.malo wishe wolim rossi-,tako da nawijam za njega.

                      Comment


                      • Odg: Pitanja za komentatore

                        el istina da neche biti prenosa owe trke sad u nedelju???!!!!????
                        &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

                        Comment


                        • Odg: Pitanja za komentatore

                          [quote author=andrea link=topic=2756.msg189965#msg189965 date=1288988349]
                          e danas su neshto pirchalli da se neche prenositi owa sad trka u nedelju iz motoGP-a,jel to istina????
                          &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                          [/quote]
                          Bice samo 125 cc a ostale 2 trke ce biti na SK3 koji ne znam da li imas?Ako nemas,onda cu ti poslati sajt za gledanje preko privatnih poruka jer je zabranjeno stavljanje linkova.
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Pitanja za komentatore

                            [quote author=caniggia7 link=topic=2756.msg189986#msg189986 date=1288989902]
                            [quote author=andrea link=topic=2756.msg189965#msg189965 date=1288988349]
                            e danas su neshto pirchalli da se neche prenositi owa sad trka u nedelju iz motoGP-a,jel to istina????
                            &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                            [/quote]
                            Bice samo 125 cc a ostale 2 trke ce biti na SK3 koji ne znam da li imas?Ako nemas,onda cu ti poslati sajt za gledanje preko privatnih poruka jer je zabranjeno stavljanje linkova.
                            [/quote]nemam..........i........hwala.........♥♥♥

                            Comment


                            • Odg: Pitanja za komentatore

                              pozzz za sve forumase...ja sam novi motoGP manijak na forumu-motor vozim i volim do smrti,nista nemoze zameniti osjecaj kad se viljuske izvlace i motor propinje-tada je i sexxx sa najboljom ribom nesto sto mora da saceka...
                              komentatori su kraljevi-nezamenjivi,svaki start motogp klase ja se prvih nekoliko krugova smejem koliko se momci uzive i trku priblize gledaocu kao da je i sam ucesnik...
                              pitanja;
                              dal sl.sezonu motogp-a prenosite na sport klubu?
                              sta mislite kako ce se doctor snaci na ducati-u?

                              pozzz samo tako nastavite

                              Comment


                              • Odg: Pitanja za komentatore

                                [quote author=vale46 link=topic=2756.msg190014#msg190014 date=1288991415]
                                pozzz za sve forumase...ja sam novi motoGP manijak na forumu-motor vozim i volim do smrti,nista nemoze zameniti osjecaj kad se viljuske izvlace i motor propinje-tada je i sexxx sa najboljom ribom nesto sto mora da saceka...
                                komentatori su kraljevi-nezamenjivi,svaki start motogp klase ja se prvih nekoliko krugova smejem koliko se momci uzive i trku priblize gledaocu kao da je i sam ucesnik...
                                pitanja;
                                dal sl.sezonu motogp-a prenosite na sport klubu?
                                sta mislite kako ce se doctor snaci na ducati-u?

                                pozzz samo tako nastavite
                                [/quote]
                                Dobrodosao na forum!
                                Mislim da ce se prenositi sledeca sezona na SK i nadam se da ce biti redovan prenos da ljudi nece morati za linkove da se snalaze.Sto se Doctora tice mislim da ce se snaci na Ducatiju i da ce se boriti za titulu sa Lorenzom.
                                Po ovom tvom komentaru gore vidim da ce biti zanimljivo s tobom diskutovati. h5g6k8
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X