Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja za komentatore

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja pratim MotoGP i jedna trka jeste problem! Taj kriterijum gledanosti i sl. je ok ali onda neka stalno budu na SK3 a ne ovako
    pa ne znam da li ce biti ili ne i gde!
    Dok ovo pisem, na SportKlubu je repriza Djokovica i Davidenka a na SKprime su reklame koje se vrte u krug... pa reko, mozda bi
    mogo da se ubaci neki prenos...
    Ponovicu - za pasioniranog pratioca jeste problem, kao sto je i za ljubitelja Djokovica problem da propuste mec a covek igra 5
    puta nedeljno.

    Comment


    • Pazi ja ne govorim ispred televizije, nego iz pozicije gledaoca i novinara. Imas situaciju gde u subotu i nedelju stavljas prenose na SK3, onda lepo to uradis i u petak, kada ide tele neka ide i uze. Gledanost je petkom svakako jako slaba, i ovako se ta trojka retko koristi. Meni to zvuci potpuno logicno. Sutra ce na Primeu poceti prenosi Pl od 4, samim tim ce sve otici na trojku. O nedelji sam vec pricao. Jbg kada imas toliko jakih programa, ne mozes gledati samo iz svoje pozicije.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Zato je najbolje da pred pocetak sezone, negde krajem marta kazu:"Ljudi, da se ne bismo jurili po kanalima i preklapali sa
        ostalim sportovima koji se kod nas prate, a vecina cak i u vecoj meri, mi cemo trke i sve vezano za njih pustati na
        SprtKlub 3 kanalu pa ko voli..."
        I tako ne bude ovakvih situacija!

        Comment


        • Originally posted by gringo View Post
          Zato je najbolje da pred pocetak sezone, negde krajem marta kazu:"Ljudi, da se ne bismo jurili po kanalima i preklapali sa
          ostalim sportovima koji se kod nas prate, a vecina cak i u vecoj meri, mi cemo trke i sve vezano za njih pustati na
          SprtKlub 3 kanalu pa ko voli..."
          I tako ne bude ovakvih situacija!
          Aman, to je samo jedna trka, zasto bi cela sezona bila tamo. Ovo je prinudno resenje. Tek tada bi bio problem jer se taj kanal placa, a Prime je besplatan.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • U pravu si!
            Hvala na odgovrima!
            Poz!

            Comment


            • Evo sada sam gledao, do kraja je ostalo 4 evropske i 3 azijske/australijske trke. Samim tim siguran sam da vise nece biti ovakvih preklapanja sem u slucaju problema sa vremenom i pomeranja pocetka trka, sve se redovno zavrsi dosta pre 4 kada bi pocinjala Pl. Ako je stvarno toliki problem jedan jedini vikend, i to ne krivicom televizije, onda dzaboga. Svako misli da je njegov problem najbitniji.

              I nema potrebe za sarkazmom.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Pa ovo nije u redu ali nema veze, ako kazes da je 1. trka, 1. trka je drzim te za rec. A pacijentima koji gledaju Nishikori- Wawrinka jednostavno nema pomoci. Ako je to gledano, onda bi voleo da Novak nikad nista nije napravio i da nikoga nemamo u tenisu. Ljudi pre 7 godina nisu znali bre sta je taj sport. Sad gledaju kojekakve glupave meceve.

                Comment


                • Originally posted by KERSDRS View Post
                  Pa ovo nije u redu ali nema veze, ako kazes da je 1. trka, 1. trka je drzim te za rec. A pacijentima koji gledaju Nishikori- Wawrinka jednostavno nema pomoci. Ako je to gledano, onda bi voleo da Novak nikad nista nije napravio i da nikoga nemamo u tenisu. Ljudi pre 7 godina nisu znali bre sta je taj sport. Sad gledaju kojekakve glupave meceve.
                  1. Nece biti tako nesto vec zavrsnica jednog od mastersa koji je po tezeini ispred Moto GP ma sta mi mislili. Tenis je svetski gledano veci sport od Moto GPa(pre svega marketinski), sto ga ne cini boljim.
                  2. Kakav je to nacin da s eobracas ljudima zato sto imaju drugacija interesovanja, isto to i oni mogu da kazu nama, gledamo gomilu ludaka koji jure u krug i stavljaju glavu u torbu. Pa sad ti vidi kome tu pre nema pomoci. Ja mislim da je i jedno i drugo potpuno legitimno.
                  3. Ja ne mogu da garantujem nista, samo mi ovakvo pomeranje ima smisla, samo posmatram, nemam direktnu vezu sa TVom. Ako se ponovi, a kao sto rekoh ne vidim zasto bi, ja cu prvi reci da nije u redu.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    1. Nece biti tako nesto vec zavrsnica jednog od mastersa koji je po tezeini ispred Moto GP ma sta mi mislili. Tenis je svetski gledano veci sport od Moto GPa(pre svega marketinski), sto ga ne cini boljim.
                    2. Kakav je to nacin da s eobracas ljudima zato sto imaju drugacija interesovanja, isto to i oni mogu da kazu nama, gledamo gomilu ludaka koji jure u krug i stavljaju glavu u torbu. Pa sad ti vidi kome tu pre nema pomoci. Ja mislim da je i jedno i drugo potpuno legitimno.
                    3. Ja ne mogu da garantujem nista, samo mi ovakvo pomeranje ima smisla, samo posmatram, nemam direktnu vezu sa TVom. Ako se ponovi, a kao sto rekoh ne vidim zasto bi, ja cu prvi reci da nije u redu.
                    Ok. Ok izvinjavam se ljubiteljima tenisa. Ne znam ni sto se javljam gledacu trke na netu. Postoji Sky Sports Bogu hvala i ne verujem da je tenis najgledaniji? Najgledaniji od cega kad leti samo njega pustate. Ne moze 1 vikend F1 biti gledaniji od 20 turnira tenisa koji non stop prenosite. Normalno prenosite sta hocete.
                    I jos nesto kad pisem tebi pisem tebi i zelim da cujem tvoje misljenje, a ne da budes objektivan a znam da vise volis f1 od tenisa. Koliko vidim niti si kakav mod niti administrator pa da zastupas SK. Sve je jasno, ova MotoGP trka je izuzetak(nadam se) posle ce biti prenosi na SK.
                    Last edited by Cassius Clay; 17-08-12, 15:47.

                    Comment


                    • Ponavljam xti put, ne govorim ispred televizije sa kojom nemam nikakve veze, vec samo kazem svoj stav.

                      U Srbiji je tenis mnogo gledaniji i to je jedino bitno, jer za manje para dobijes vise gledalaca. Samim tim je normalno da se uzme veliki broj turnira, plus ATP prodaje prava u paketima ako se ne varam, nemam pouzdanu informaciju. Sve u svemu, televizije u Srbiji su imale sansu da otkupe prava na Moto GP i F1, pa smo videli interesovanje. Odnosno toga koliko ga nema. Umesto da ljudi budu zahvalni sto je to neko uopste uzeo, a ne radi se o jeftinoj igri, znao sam da ce se odmah pokrenuti diskusija o ovome. Zamisli, jedna trka se zbog beznacajnih Primere, Premijerlige i Sinsinatija pomera u snimak za sve a prenos ce biti na placenom kanalu. Tragedija.

                      Spremite se jer nas tako nesto ceka sve vise narednih godina, pogledajte kako se ponasa Arena.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ma nije problem, ja imam Sk3. Ali ko sam ja> jedan medju 1000. Razumem ja kako to funkcionise, ali nemoguce je da niko ne gleda MotoGP i F1, toliko ljudi znam sto gledaju F1 upravo na SK. ALi problem je jedino sto F1 i MotoGp nisu svaki dan, svaki vikend nego obicno svaki drugi. Premijer Liga izvlaci kanal iz proseka, tako da je najznacajnija, i ne moze mi niko reci da se ne gleda kad ja naprimer koji nisam toliki zaludjenik za fudbalom gledam cak i nebitne (manje utakmice) primeru necu da komentarisem, dobra je ali nece doneti toliko kao PL jedino sto valja je sto nisu isti termini pa moze da se gleda. Izgleda da si upravu, kojekakve stvari ce biti prebacene na SK 3 4 i 5 jer inace ne vidim razlog njihovom postojanju jer kad ih pustim ide PROMO. A kad smo kod gledanosti, da pitam ljude sa SK? Ko gleda Golf klub? Bas me zivo interesuje eto onako?

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Ponavljam xti put, ne govorim ispred televizije sa kojom nemam nikakve veze, vec samo kazem svoj stav.

                          U Srbiji je tenis mnogo gledaniji i to je jedino bitno, jer za manje para dobijes vise gledalaca. Samim tim je normalno da se uzme veliki broj turnira, plus ATP prodaje prava u paketima ako se ne varam, nemam pouzdanu informaciju. Sve u svemu, televizije u Srbiji su imale sansu da otkupe prava na Moto GP i F1, pa smo videli interesovanje. Odnosno toga koliko ga nema. Umesto da ljudi budu zahvalni sto je to neko uopste uzeo, a ne radi se o jeftinoj igri, znao sam da ce se odmah pokrenuti diskusija o ovome. Zamisli, jedna trka se zbog beznacajnih Primere, Premijerlige i Sinsinatija pomera u snimak za sve a prenos ce biti na placenom kanalu. Tragedija.

                          Spremite se jer nas tako nesto ceka sve vise narednih godina, pogledajte kako se ponasa Arena.
                          Ma kome da budem zahvalan,ako su vec platili neka prenose trke.Sta mislis tenis je popularniji.Hoce li propasti ako na jednom kanalu budu trke,a na ostala dva kanala tenis?
                          Pa ne verujem.A receno je da je PRIME namesten zobg TRKA,a ne zbog fudbala i Austrijske lige koju prati manji broj ljudi nego MotoGP.
                          Ja cu gledati sve na netu tako da me repriza ne interesuje,treba oni nama da budu zahvalni sto trpimo ovako nesto.
                          sigpic

                          Comment


                          • Po mom misljenju je gledaniji moto gp...makar u mom kraju i okolini.A da se Djokovic nije pojavio niko ne bi znao sta je tenis.Krivo mi je sto moramo da gledam trke na netu jer nemamo sk3.Makar nije korektno prema nama!

                            Comment


                            • Mi u vojvodini isto nemamo sk3 prosto ne mogu da verujem sta su uradili.
                              sigpic

                              Comment


                              • SK3 je pay per view kanal, naravno da ga niko nema u osnovnoj ponudi.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X