Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja za komentatore

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • boca, definitivno, niko drugi...

    Comment


    • Boca, svakako!!!
      sigpic

      Comment


      • Pridruzujem se predlogu

        Comment


        • Svakako Boca
          Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

          Comment


          • Pih bzvz, kasno sada da istaknem svoju kandidaturu i nudim mod mesta A bas mi se uzimao kalendar...

            Spoiler
            I ja podrzavam predlog bez dalje price.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • BOCA je dobio kalendar ČESTITAM !

              Zamolio bih da ga neko obavesti posto ga nisam video skoro na forumu.
              Samo neka mi posalje privatnu poruku ovde pa da se dogovorimo oko svega.

              Zamoliću moju sestru koja živi u Italiji da pošalje još neke stvari, pa ako pošalje, poklonićemo sve to do kraja sezone + žurka MOTO GP fanova
              Svako Dobro svima.

              Aleksandar Džankić

              Comment


              • Eee ljudi, ne znam kako da vam se zahvalim sto ste glasali za mane Vodim sledece godine na pivo u Brno
                Nisam bio upoznat sa ovom nagradom do pre 5min kad mi je denia_el javila za kalendar, tako da joj se najvise zahvaljujem sto se mene setila i predlozila
                Evo vam po parce torte sto sam dobio od drugara za rodjendan dok ne odemo na pivo
                IMG652.jpg

                Comment


                • nema na cemu hvala tebi za ovu predivnu tortu ja cem moje parce torte da cuvam

                  Comment


                  • Originally posted by Boca View Post
                    Eee ljudi, ne znam kako da vam se zahvalim sto ste glasali za mane Vodim sledece godine na pivo u Brno
                    Nisam bio upoznat sa ovom nagradom do pre 5min kad mi je denia_el javila za kalendar, tako da joj se najvise zahvaljujem sto se mene setila i predlozila
                    Evo vam po parce torte sto sam dobio od drugara za rodjendan dok ne odemo na pivo
                    [ATTACH=CONFIG]11277[/ATTACH]

                    mislim da je sada svima jasno da je kalendar zavrsio na pravom zidu)
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • pa da li je moguće da od 659 SK kanala, ja moram da gledam FP3 na strimu a vi prenosite F1 FP3?!?!?

                      Comment


                      • Objasnili smo tokom prenosa ali evo ponovo

                        SAMO SK 1 ima pravo prenosa F1 i Moto GP. I to iskljucivo za podrucje Srbije. Tako da kada se prenosi ta dva sporta preklapaju, moze samo jedan. Ne smemo da pustamo na SK 2,3.......

                        Razumem te potpuno kao i sve kojima to smeta ali tako je.

                        Pozzz i svako dobro svima

                        Aleksandar i Srdjan

                        Comment


                        • G5 verovatno znaci da ih ima petoro u grupi

                          Comment


                          • Originally posted by BEST View Post
                            SAMO SK 1 ima pravo prenosa F1 i Moto GP. I to iskljucivo za podrucje Srbije. Tako da kada se prenosi ta dva sporta preklapaju, moze samo jedan. Ne smemo da pustamo na SK 2,3.......

                            priča Vam "ne pije vodu", ali nema veze.... razumem da ne možete da kažete pravi razlog

                            Comment


                            • Izvinite ako cu ovim tekstom uvrediti vasa osecanja ali ste jednu od najzanimljivijh trka ove godine u moto3 klasi ucinili uspavankom sve do 4 kruga pred kraj. Ako neverujete pogledajte snimak vaseg prenosa. Na moju srecu gledao sam uzivo na Britanskom eurosport-u. Trka je od prve do poslednje krivine bila sa mnogo dinamike i obilazenja i nije zasluzila da se 3/4 iste bavite statistikom i kalkulacijama. Nama koji volimo trke i pratimo ih godinama nije problem to ali nevidim nacin da time privucete veci broj gledalaca i zainteresujete ih uspavankama. Izvinite jos jednom ali sam morao da prokomentarisem jer sam ubedjen da je ovo bila jedna od najboljih trka moto3 u poslednje vreme.

                              Comment


                              • Nema potrebe za izvinjavanjem, to je tvoje misljlenje. Prihvatam kritiku.
                                Takodje prihvatam misljenje i velikog broja ljudi kojima se prenos svideo.
                                Sve oke. Hvala na postu.
                                Pozzz

                                Comment

                                Working...
                                X