Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja za komentatore

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veliki pozdrav za sve ljude sa moto gp foruma
    Želimo vam pre svega svako dobro uz želju da ćemo svi uživati i ove godine.
    Zahvaljujemo se svima koji su nam pisali ovde kao i na društvenim mrežama.
    Brmmmm,brmmmmm !!!

    Srđan Erceg i Aleksandar Džankić


    " NOVO SRCE ZA MALU TIJANU"

    TIJANA OGNJENOVIĆ
    BROJ ŽIRO RAČUNA : 205 - 9011004816395 - 73

    Ili : Пошаљете поруку на 3243, било шта у њој (може и празна), сва средства од исте иду на фонд за операцију срца мале Тијане.
    Једна порука вреди 100 динара.

    Comment


    • Ostali smo uskraceni za komentar Doviciozovog debija na dukatiju
      Last edited by crni; 08-04-13, 21:24.

      Comment


      • Cekaj sad malo , to sto u programskoj semi za predstojecu trku veliku nagradu Amerike pise znaci da cemo biti uskraceni za 2 i 3 zvanicni trening ?? Pa zasto opet to ?? Nece biti ni snimka posle, t.j. nece ga biti uopste ??
        Pa ovako :
        1) MV Agusta F3
        2) Mazda RX-8
        Danas skupo za 10-15 godina cu imati oba

        Comment


        • @ crni - Rekli smo u par navrata da je Dovi najprijatnije iznenadjenje pogotovo u kvalifikacijama

          @ matke - Bice kako mora. U svakom slucaju sve sto bude bilo bice na SK. Tako ce ljudima biti lakse da gledaju, naravno najvise onima sa osnovnim paketom.
          U svakom slucaju , bice sve sto je najzanimljivije uzivo i trudicemo se da svima ispunimo zelje kada je god to moguce.

          Svako Dobro

          Comment


          • Zahvalio bih se svima od srca na podrsci u svoje i Srdjanovo ime.
            Takodje, zahvalan sam i na par negativnih kritika i tim ljudima sam poslao privatne poruke. Drago mi je sto kod njih nije bilo vredjanja i nerpimerenih izjava.
            Vise nego fer sa njihove strane.
            Zelim svima Svako Dobro i nadam se da ostajete sa nama.
            Aleksandar Dzankic

            Comment


            • Jel postoji mogucnost da nam pre trka bar na desetak minuta pustite neki highlights kupa novajlija?
              sigpic

              Comment


              • Molio bih Srdjana i Acu, da prilikom komentarisanja Moto 3 sampionata budu realni, i da prikazu pravu sliku, a ne laznu. Svrha te lazne je zanimljiviji sampionat koga nece biti nazalost. Haha pogledajte moj avatar sve ce biti jasno. Sala mala, veliki pozdrav

                Comment


                • Originally posted by BEST View Post
                  Zahvalio bih se svima od srca na podrsci u svoje i Srdjanovo ime.
                  Takodje, zahvalan sam i na par negativnih kritika i tim ljudima sam poslao privatne poruke. Drago mi je sto kod njih nije bilo vredjanja i nerpimerenih izjava.
                  Vise nego fer sa njihove strane.
                  Zelim svima Svako Dobro i nadam se da ostajete sa nama.
                  Aleksandar Dzankic
                  Kakve su sanse da se ponovo organizuje komentarisanje forumasa na nekom slobodnom treningu? Poslednji put to bese Valensija 2010?

                  Comment


                  • Ja bih zamolio sve forumase sa MOTO GP -a da se organizujemo i da sednemo negde.
                    I da popijemo neko pice i da cooliramo.
                    Recite predloge - tu smo

                    Comment


                    • Novi Sad - Bistro Ja sam uvek za, ako se treba i klackati busom
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Nije loša ideja, u Aranđelovcu ste uvek dobrodošli ....Naravno ako se dogovorite bilo gde računajte na mene
                        Last edited by Motori Zauvek u Srcu; 06-05-13, 23:55.
                        Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                        Comment


                        • De isplanirajte to da bude za nekih mesec dana, da zavrsim sa predavanjima. Tad, sto se mene tice, moze da bude gde zelite...

                          Comment


                          • Nisam stigao u nedelju da odgledam trke Gledam sad programsku semu, i ne mogu da verujem da je samo nocas od 1:30h do 4h bila repriza
                            Mogli bi malo da popricate sa vasim organizatorom programa da ubaci jos koji put reprizu u toku nedelje. Prostora sigurno ima, i nesto ne verujem da ce vise ljudi gledati reprizu Andreleht - Standard nego GP! Svako dobro i da se organizujemo uskoro za neki skup!

                            Comment


                            • Pokusacu da sredim za neki splav na Savi pa da napravimo neko druzenje.
                              Nadam se da bi onda to moglo ako bude oke da postane i tradicionalno
                              U svakom slucaju nece biti pre kraja meseca.
                              Pozzz i Svako Dobro

                              Comment


                              • Originally posted by BEST View Post
                                Pokusacu da sredim za neki splav na Savi pa da napravimo neko druzenje.
                                Nadam se da bi onda to moglo ako bude oke da postane i tradicionalno
                                U svakom slucaju nece biti pre kraja meseca.
                                Pozzz i Svako Dobro
                                Ima jedna kafanica u Kumodrazu, znaju je Srdjan i Denia_el
                                Samo kazite kad!
                                #58

                                Comment

                                Working...
                                X