Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.facebook.com/34815618750...52502/?app=fbl
    Last edited by Lord Aleksoni; 07-01-19, 01:14.

    Comment


    • https://twitter.com/caplannfl/status...057732608?s=20

      Comment


      • Navijam za SB Colts-Eagles i da ponovo osvoji Filadelfija.

        Comment


        • Ja za Sejntsi-Koltsi pa da se istorija ponovi. I te sezone se gubilo od Dalasa pa se uzeo SB. Baš protiv Koltsa čini mi se

          Comment


          • Evo stigao i bonus koji je trebao da dobije na proslom mecu ali se povredio i nije zavrsio mec

            Comment


            • Comment


              • @lord

                Lepo kazem, odrobijace ga neko

                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • A niko da kaže da je Dag Pederson zatražio genijalno tajmaut. Da, verovatno bi to uradili i drugi treneri ali svejedno tajming mu bio perfektan.

                  Taman je zatražio da sudije ne stignu da prekinu Parkija od šutiranja, i tu je pogodio. Nije ovo prvi put da vidim to niti je neko čudo ali realno to je na kraju presudilo.

                  Comment


                  • U principu, ocekivalo se da trazi TO.

                    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Naravno, svako bi to urado bez dileme. Vidjao sam to masu puta. Nego kako je on gledao u Parkija i samo tražio TO, genijalno, njegova faca.

                      Comment


                      • Fila ako slavi u Superdomu, 90% osvaja SB. Najtezi moguci protivnik(jos u njihovom Superdomu) na putu do SB.

                        Comment


                        • Ponovilo se milion puta do sada - svaki tim koji se uzda u kikera da mu dobije utakmicu zaslužuje sve šta mu se desi, pogodio ili promašio. Ni Nagy a ni jedan drugi član Bearsa nema pravo da svali poraz na kikera (mada je ta lopta blokirana na kraju krajeva) jer su Bearsi igrali pičkasto u napadu cijelu utakmicu. Nema puno igrača tu koji zaslužuju da budu u ovakvoj ofanzivnoj šemi, nakon Cohena i Robinsona teško da je iko na skill pozicijama dostojan Nagya. Ne znam šta bi mogli da ponude, ali bi trebali možda da napadnu AB-a u offseasonu?

                          Takođe, misao koja mi se najviše vrtila po glavi gledajući drugo poluvrijeme je suvi kvalitet Eaglesa kao franšize i tima. Divim im se

                          Comment


                          • Zaspah sinoć, ne odgledah drugo poluvreme. I nisam hteo danas da gledam rezultat dok ne pogledam reprizu.

                            Kakva ludnica jbte. Prava PO tekma, sa nenormalnim krajem.

                            Neko je ispod hvalio Pedersona, ali ja ne razumem što je onu konv. za 2 poena išao trčanjem kroz sredinu. To mi baš nije imalo logike. Celu tekmu ne možeš ništa da uradiš kroz tu sredinu trčanjem, i onda na kraju u odlučujućem trenutku ideš baš to.

                            Da kiker Bearsa nije čokovao, izgubiše zbog loše odluke trenera.

                            Ali kakav muk na stadionu posle stative i "prečke". Gledam u pozadini face...svima usta širom otvorena u neverici.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Pogledajte maskotu ispod gola, pade ko da je mrtav

                              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Sjećate se mog posta o tome kako liga postaje samo napad i ofanziva od prije par nedelja? Paaa, upravo smo svjedočili kako #1 i #2 odbrane lige ispadaju u WC rundi... Toliko o tome.

                                Gledam u potrazi za novim trenerima ganjaju ljudi koledž trenere, Kliff Kingsbury mora da da ostavku samo da može da odradi intervju, Zac Taylor glavni HC kandidat posle Brucea (koji btw ode u Tampu, nice fit, ima dole da napravi haos kad okupi Leftwicha i Bowlesa kao nekada), pa jebeni QB trener Ramsa koji ima godinu-dvije iskustva i prije će njega da stave na HC nego dokazanog DC-a. Nije da branim nešto defanzivne trenere, Wilks je morao da bude šutnut jer je ovo bio neviđeni shitshow od sezone. Svakako kada bi DC-ovi mogli da budu u stanju naći kvalitetnog OC-a da radi uz njih možda bi stvari bile bolje, ali stvari ne stoje tako iz prije pomenutih razloga.

                                Svi hoće McVaya, svi hoće Mahomesa, a liga neće uraditi ništa da se stvori gigant u odbrani.

                                Comment

                                Working...
                                X