Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo su odlične vesti. Neće nas više terorisati ponedeljkom uveče na ESPN-u.

    Comment


    • Kojim GMO koncetratima je hranjen ovaj DK Metcalf jbt

      WR koji trči 4.33, visok 6'3 (190cm?), i na benču diže 27 puta 225lbs (100kg zar ne?).

      Calvine Johnsonu javi se, pišu ima 1,6% tjelesne masti ali znamo da to fizički nije moguće, mada procjenite sami... i da, ovo je jebeni WR

      Comment


      • Ma verujem da je cist, da se ne drogira

        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by BogdanB View Post
          Ma verujem da je cist, da se ne drogira

          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
          Ma naravno, previše je ovdje na kocki ljudima da se zajebavaju satakvim stvarima. Na ovom combineu ti desetinka na trčanju ili 2-3 repsa više znači za nekoliko stotina hiljada bolju platu prvih 5 godina ugovora. Isto tako može da sebi usereš reputaciju iz koledža i ispustiš milione.

          Ali jutros čitam na redditu da je trčao onaj 3-cone drill sporije od Bradya znači agilnost nula bodova, jedino da ne protrči kroz safetya i može se odbraniti

          Comment


          • Ja kazem da je drogos.

            Comment


            • To što je odradio 3 cone drill tako slabo mu je više negativno u očima GM-ova, nego što mu je pozitivno tih 40 yards. To znači da će mu route running biti sveden na post ili go route i to je to. Naravno, sa takvim fizikalijama i ne treba mu neka separacija, ali kažu ljudi da je na koledžu imao problema sa rukama, odnosno da je često dropovao vrlo uhvatljive pasove. Sve u svemu, može da bude bust sa velikim boldovanim B a može i da bude Megatron like uspešan WR u NFL-u. Da sam ja Gm ne bih ga dirao u prvoj rundi, pogotovo što ima mnogo sigurnijih prospekata na drugim pozicijama.

              Comment


              • Cijela liga je na steroidima.. Meni nije jasno kako neko moze da vjeruje da su ti ljudi "cisti".

                Comment


                • Pa moguce je, pogotovo kada zivis u manje osvescenoj okolini.

                  Ja tek kako zivim u Beogradu sam progledao.

                  Comment


                  • Ma čisti ljudi sta vam je, ne bi oni to radili

                    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Cepaju se jako. Ja sam zinuo kada mi plivačica neka pričala kako uzima nešto što ne mogu da detektuju - a takmičila se na evropskom nivou.

                      Ko zna šta uzimaju jači spotisti. Verovatno padnu kada preteraju. A onakav fizički izgled možeš postići samo uz nehumanu genetiku plus perfektnu dijetu i ogromne težine. Nije nemoguće ali je retkost.

                      Comment


                      • Hahahahahahahaha...

                        Comment


                        • Moji Brownsi trejdovali Guard-a Kevina Zeitlera za Olivera Vernona ( Giants-druga moja omiljena ekipa haha). Dobar trejd za obe strane, Brownsi pojacali pass rush, Vernon je dobar igrac kada je zdrav, mucile ga povrede u toku prosle sezone, dok su Giantsi pojacali ofanzivnu liniju igracem koji je top pass blocker.

                          U Klivlendu ce Zeitlera naslediti Austin Corbett, proslogodisnji prvi pik druge runde. Dovodjenjem Vernona ce i Myles Garrett dobiti vise odmora, lik je prosle sezone, cini mi se, odigrao najveci broj snepova od svih defanzivaca

                          Comment


                          • Zavrsi se konacno saga o Antoniu Brownu. Dolazi on kod Grudena i Carra. Videcemo sta ce uraditi Oakland sa ovim pikovima prve runde. Moraju da pojacaju odbranu i O-liniju. Mislim da su prosle godine imali ubedljivo najmanji broj sack-ova, a da je pri tom Carr bio sack-ovan bar 40 puta

                            Comment


                            • Originally posted by LejkerBoy View Post
                              Zavrsi se konacno saga o Antoniu Brownu. Dolazi on kod Grudena i Carra. Videcemo sta ce uraditi Oakland sa ovim pikovima prve runde. Moraju da pojacaju odbranu i O-liniju. Mislim da su prosle godine imali ubedljivo najmanji broj sack-ova, a da je pri tom Carr bio sack-ovan bar 40 puta
                              Imam ja rješenje za taj problem, zove se Nick Bosa i trejdovanje ta tri pika prve runde u pustinju za #1 i treću rundu. Ili ako Gruden puši ovu priču o Murrayu, što čisto sumnjam da hoće. Sve oko tog momka, koji nema kvalitet da se ugura u top 15 na draftu, je dimna zavjesa.

                              Za sada su Jetsi jaki u namjerama da potpišu Bella, ali dosta tih tviteraša piše kako Gruden želi i AB-a i Bella. Jbg, koliko god smo bili skeptični kada su pali trejdovi za Macka i Amara, Gruden je opet isplivao kao genijalac, dobio je tri pika prve runde u sledeće dvije godine, i AB-a.

                              Comment


                              • Originally posted by Bastia33 View Post
                                Imam ja rješenje za taj problem, zove se Nick Bosa i trejdovanje ta tri pika prve runde u pustinju za #1 i treću rundu. Ili ako Gruden puši ovu priču o Murrayu, što čisto sumnjam da hoće. Sve oko tog momka, koji nema kvalitet da se ugura u top 15 na draftu, je dimna zavjesa.

                                Za sada su Jetsi jaki u namjerama da potpišu Bella, ali dosta tih tviteraša piše kako Gruden želi i AB-a i Bella. Jbg, koliko god smo bili skeptični kada su pali trejdovi za Macka i Amara, Gruden je opet isplivao kao genijalac, dobio je tri pika prve runde u sledeće dvije godine, i AB-a.
                                Dao je Coopera i pikove trece i pete runde, dobio Browna i pika prve runde u sustini. Jos ce Brown biti “srecniji” jer je dobio nov ugovor
                                Mislim da ce Gruden sve pikove prve runde potrositi na odbranu, a i ne bi me cudilo da dovedu sad Bella i da pripreme ekipu za odlazak u Las Vegas.

                                Mislim da su Raidersi sad savrsena ekipa za Hard knocks hahahah

                                Sto se tice Murraya, sta mislis, da li je ovo samo dimna zavesa, ili cete ga stvarno draftovati sa prvim pikom? Mozda te ipak ubedi kad bude istrcao 4.35 na Pro day-u u Oklahomi

                                Comment

                                Working...
                                X