Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BogdanB View Post
    Pogledajte maskotu ispod gola, pade ko da je mrtav

    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by BogdanB View Post
      Pogledajte maskotu ispod gola, pade ko da je mrtav

      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
      To sam odmah zapazio u prenosu, napravio bih pozitivnu reakciju da je prava strana pobedila. Ovako sam samo ugasio prozor i spustio tablet. Nisam imao snage da gledam dalje.

      Comment


      • Dobitnik sezone - 1. Indijanapolis - vratio se Lak i imaju prostora za jači roster
        2. Sijetl - ribild i opet stigli do plej ofa, samo će biti jači sledeće godine
        3. Klivelend - posle očajnih sezona čak u priči za plej of

        Mislim da su sva tri tima odigrala iznad očekivanja, Sijetl je vratio OL, vratio igru trčanjem. Klivelend nisam puno gledao ali rezultat sve govori. Jaka odbrana, qb koji očigledno može da vodi tim. Indijanapolis sam komentarisao ovih dana.

        Matt Nagy je za mene trener godine.

        Trubiski pokazao da može da baca, Čikago ima potencijala.

        Očekujem jače Džetse i Bafalo dogodine.

        Treba pomenuti i dobru ekipu Tenesija.

        San Francisko sledeće godine sigurno jači! Kitl će biti možda i najjači TE u ligi.

        Najveće razočarenje sezone naravno Minesota i najveći promašaj Kazins. Tu je i Grin Bej ali njih ćemo videti tek pod novim trenerom kako i šta, Pitsburg i Denver.

        Detroit podbacio - Patriša se nije pokazao.

        Čardžersi, Sejntsi, Patriote sa starijim qb jure SB.

        Igrač sezone je Mahoms za mene. Odmah iza njega Lak sa ovim kambekom.

        Sledeća će biti još bolja. Više nema sigurnog tla ni za Pitsburg ni za Patriote ni za Grin Bej, biće perverzija u 2019.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Dobitnik sezone - 1. Indijanapolis - vratio se Lak i imaju prostora za jači roster
          2. Sijetl - ribild i opet stigli do plej ofa, samo će biti jači sledeće godine
          3. Klivelend - posle očajnih sezona čak u priči za plej of

          Mislim da su sva tri tima odigrala iznad očekivanja, Sijetl je vratio OL, vratio igru trčanjem. Klivelend nisam puno gledao ali rezultat sve govori. Jaka odbrana, qb koji očigledno može da vodi tim. Indijanapolis sam komentarisao ovih dana.

          Matt Nagy je za mene trener godine.

          Trubiski pokazao da može da baca, Čikago ima potencijala.

          Očekujem jače Džetse i Bafalo dogodine.

          Treba pomenuti i dobru ekipu Tenesija.

          San Francisko sledeće godine sigurno jači! Kitl će biti možda i najjači TE u ligi.

          Najveće razočarenje sezone naravno Minesota i najveći promašaj Kazins. Tu je i Grin Bej ali njih ćemo videti tek pod novim trenerom kako i šta, Pitsburg i Denver.

          Detroit podbacio - Patriša se nije pokazao.

          Čardžersi, Sejntsi, Patriote sa starijim qb jure SB.

          Igrač sezone je Mahoms za mene. Odmah iza njega Lak sa ovim kambekom.

          Sledeća će biti još bolja. Više nema sigurnog tla ni za Pitsburg ni za Patriote ni za Grin Bej, biće perverzija u 2019.
          Šta misliš, da li ce Stilersi trejdovati AB-a ? Mnogo se priča o tome, problem je cap-hit koji bi pretrpeli njegovim odlaskom. Definitivno mora da trpi neke posledice posle ovog neozbiljnog, neurotičnog ponašanja tokom cele sezone koje je kulminiralo pred okršajem sa Bengalsima

          Comment


          • Kitl dolazi tek ali trenutno Kielce i Gronk su najbolji TE.. POkazao je sada i Gates da nije za staro gvoždje..

            Comment


            • I David Njoku je zver na TE poziciji, mnogo je jak atleta

              Comment


              • Ima puno dobrih TE u ligi ali nisu eksponirani kao Gronk i Kielce jer dosta napada idu na njih, evo npr. dosta ekipa ne koristi sto ima dobre TE kao Minesota sto ima Rudolfa..

                Comment


                • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                  Kitl dolazi tek ali trenutno Kielce i Gronk su najbolji TE.. POkazao je sada i Gates da nije za staro gvoždje..
                  Eartz?

                  Zver.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Zaboravio Erca ali meni je Kielce najdraži od svih na toj poziciji.. Onaj čovek se izgubio što je bio u Denveru za vreme Pejtona kada su imali prejak napad, nešto se zvao Tomas mislim..

                    Comment


                    • Eartz je glavna hvatačka opcija u Fili. Menjaju se QB-ovi, ali on ostaje glavna meta. Kad god škripi, on je čovek preko koga sve ide.

                      Meni omiljen TE u ligi.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Gronk nije kao pre. Kyle Rudoplh je dobar TE ali ga je koristio bolje Keenum nego Kirk.

                        Generalno dobar TE kada ima konekciju sa qb, to se teško brani pogotovo u crvenoj zoni. Atletski dobar TE je čudo, dobar i bloker, baš pozicija koja se sve više razvija.

                        A od odbrana možda mi je GB i najsimpatičnija. Blake Martinez prvo poluvreme uništio Ramse, a Jaire Alexander isto bolestan igrač.

                        Comment


                        • Noćas u 2 finale koledž sezone, Alabama-Clemson. Također meč u kojem će igrati tri top 10 picka ovogodišnjeg drafta (dva Williamsa za Bamu i Ferrell za Tigerse). Stvarno je teško predvidjeti bila šta osim pobjede Alabame, ali nikada playoff koledža ne može da bude dosadan.

                          Sa obe strane će biti još više budućih prospekta za NFL osim one trojice, glavni je vjerovatno QB Bame Tua. Svakako događaj koji vrijedi ispratiti ako ste u mogućnosti

                          Comment


                          • Packersi i LaFleur uskoro zvanično... Okeeeej

                            Comment


                            • Moze odje Clemson da iznenadi... naravno, navija se protiv Alabame u svakoj utakmici. Puca Tua pod pritiskom veceras No mi se sve cini da ce Alabama forsirati trcanje i udaviti utakmicu.

                              Comment


                              • Pa i ja računam na baš puno trčanja, nema razloga da to ne rade

                                Čini mi se da je o/u 55.5 ili tako nešto, malo visoko što se mene tiče

                                e- E sad može da se gleda u miru
                                Last edited by Bastia33; 08-01-19, 01:22.

                                Comment

                                Working...
                                X