Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    Pa valjda su mu računali onih 5 + 2 iz prošle sezone.
    Sa ovih 8 to je skoro cela sezona.
    E vidiš ne znam kako se ona crna lista komesara tretira. Što se tiče ne igranja, on je iste one večeri kada je TMZ objavio snimak cutovan u KC-u, ali ne znam da li bi mogao igrati čak i da ga je neko pokupio sa waivera i potpisao. Moguće je i da si u pravu.

    Comment


    • Originally posted by Crni Đorđe View Post
      Sumnjam da će Majami draftovati QBa u prvoj rundi, osim ako utope Tanehila.

      Možda kasnije runde.
      Upravo ga otopili za pika 4. runde ga šalju u Tennessee

      Comment


      • Originally posted by LejkerBoy View Post
        Upravo ga otopili za pika 4. runde ga šalju u Tennessee
        E sada se stvari već menjaju.
        sigpic

        Comment


        • Prvo Hant sad i Tajrik Hil bas krenulo Chifse...

          Comment


          • Gde otišao sada pa on

            Comment


            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
              Gde otišao sada pa on
              Nije otisao ,nego neko nasilje nad detetom,povedena istraga pa je dobio raskid od Kanzasa ko Karim.

              Koliko sad nesto na brzinu procitah

              Comment


              • Šta droga čini od ljudi

                Comment


                • Zaboravice ljudi na to isto kao sto su zaboravili i kad je Adrian Peterson olesio ono dijete od batina prije nekoliko godina. Pa ga eto sad svi cijene i postuju a ono jedno obicno govno ljudsko koje ne zasluzuje nista u zivotu.

                  Ne mijesaju se dobro steroidi sa kokainom... ne ide jbg.

                  Comment


                  • Ne znam evo pominje da bi mogla i liga da ga izbaci za primer,i da vise nikad ne moze da igra
                    I zbog njegove vec "bogate" istorije,ako se ne varam sutnuo trudnu zenu,sad koliko citam slomio ruku devojcici od 4 godine...

                    Comment


                    • Inače, jedan fin momak.
                      sigpic

                      Comment


                      • Valja to poslati kod Khabiba i još par momaka iz Čečenije i Dagestana iz UFC-a i ostalih organizacija, može i Roberto Soldić mašina na jedan event koji bih ja organizovao uz sponzore i pokroviteljske kuće a zvao bi se tipa "masovno lomljenje ... agresivnim NFL igračima".

                        Mislim da bi bilo gledano, čisto da mu neki izvorni batica iz Dagestana otkine napucanu ruku i da ga bije sa njom u glavu, jedno 45 minuta, dok ovaj ne shvati da sila ne rešava sve i da ima neko jači i od njega.

                        Pa znaš on krene na obaranje i obori borca i ponada se a ovaj ga okrene. I tako, klinački.

                        Izbacuj ta govna iz sporta. Hunt je druga priča i ima tu i druga strana, ali child abuse i slično, samo slati u Dagestan na jednomesečni izlet lomljenja napucanih gorila, vratili bi se naučeni redu.

                        Jednostavno nema opravdanja. Nema. Nema, i nema mesta u sportu za divljake. Ako ti se bije lepo u kavez sa ovim tipovima iz Dagestana, dobiješ po piki lepo i ideš kući srećan što je kavez jer bi ti ovako otkinuo i ruke i noge.
                        Last edited by Cassius Clay; 16-03-19, 00:25.

                        Comment


                        • Ray Lewis ubio covjeka i izvukao se... premlatio svaku zenu sa kojom je bio, a oni mu digli spomenik ispred stadiona... lolcina.

                          Comment


                          • Ali cudno mi je pomalo sto ovi skandali isplivaju u trenutku kad neko treba da dobije ugovor; tako prosle godine kada je OBJ cekao ugovor, isplivale neke slike njega i neke top ribe u krevetu sa sumnjivim belim prahom, picom i najverovatnije vutrom najjaca stvar- pica

                            Šalim se, ali jeste najnize moguce da tuces malo dete

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Ray Lewis ubio covjeka i izvukao se... premlatio svaku zenu sa kojom je bio, a oni mu digli spomenik ispred stadiona... lolcina.
                              Nemoj takve gluposti pisati brate neko ce ti poverovati. Obicno ne ulazim u rasprave vezano za to ali ti si ga sad izlupao za sve pare. Kakvo mlacenje zena, nikad nije bio umesan ni u kakva nasilja u porodici niti ikakve kriminalne radnje. A sto se tih ubistava tice, uglavnom svi koji ga optuzuju nisu procitali ni jednu recenicu vezano za slucaj nego kao po komandi vicu da je ubica iako nije osudjen. Al tvoje je da verujes da jeste, samo mi nemoj spominjati OJ-ov slucaj jer to je sledeca stvar koju svi po komandi spomenu nakon "Ray Lewis ubio coveka".
                              Last edited by Ol' Dirty Bastard; 16-03-19, 19:00.

                              Comment


                              • Izvini, pomijesao sam ga sa nekom drugom bitangom.

                                Comment

                                Working...
                                X