Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brutalan posao. Da im nije toliko igrača otišlo rekao bih i bolji od Jetsa ali i ovako mi se više svidja.

    Earl Thomas je OBJ samo u odbrani.
    Last edited by Cassius Clay; 13-03-19, 16:52.

    Comment


    • Gotovo izmedju Chiefs-a i Erica Berry-ja

      Comment


      • Raidersi potpisali Tyrella Williamsa, odlicnog hvatača. Ugovor od 4 godine i 44 mil $.

        Inace Antonio Brown, cim je dosao u Oakland, “unormalio se”. Verovatno je glumatao kako bi ga Steelersi trejdovali kako bi dobio novi ugovor sa zagarantovanim kešom. Necu da ga osudjujem, i ja bih gledao da dobijem sto vise kesa da se bavim ovim sportom

        Comment


        • 11mil godišnje za WR-a koji se može koristiti skoro samo u end-zoni? Okeej, ipak su to Radiersi i valjda znaju šta rade na skill pozicijama. Ali opet, 11mil za krajnje limitirano route-tree?

          Cheifsi su izgubili skoro sve dobro u odbrani, zar ne? Ne kažem da jeBerry u toj grupi jer je igrao šaku snepova i zadnjih par godina, ali Dee Ford, Houston, Nelson? Riješili su se onog kancera od DC-a, sad čupaju ostale stranice. Jedina stvar koja je logična ovdje je da trejduju za Clowneya, ali ne znam kako stoje sa parama za njega. Srećno sa HB-om na SS, velike pare za veliki upitnik od igrača.

          Comment


          • Kažu za Williamsa da je/bi bio bolja opcija za Coltse od Funchessa ali ja mislim da će Devin eksplodirati kao Ebron. Ogroman je tip.

            Prepametni su Coltsi, igraju na duge staze.

            Comment


            • Šuška se i Murray u Arizonu a da pošalju Rosena u Giantse. To bi bila epska glupost i nadam se da samo seru ovi novinari.

              Comment


              • Ingram u Baltimoru

                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Šuška se i Murray u Arizonu a da pošalju Rosena u Giantse. To bi bila epska glupost i nadam se da samo seru ovi novinari.
                  Lijepo si to na kraju opisao. 50% je to, a 50% je svo to "šuškanje" koji oni prenose ustvari dolazi iz tabora Cardsa koji žele da nađu partnera i trejduju prvi pik. Ako natjeramo nekog da pomisli da uzimamo Murraya na #1, Jetsi su otvoreni za trejdovanje #3 što znači da bi i Murray i Haskins mogli otići do trećeg pika, a to sebi timovi koji trebaju QB-a ne mogu priuštiti.

                  Iskreno ne vjrujem da će ta taktika upaliti, ali vrijedi pokušati khm khm Gettleman

                  Comment


                  • Koliki je novac Kyler odbio kada se odlucio da se nece baviti bejzbolom? I koja je to otprilike pozicija na NFL draftu? Ne verujem da je odbio neku veliku lovu da bi bio pik trece runde mozda zavrsi u Majamiju, Giantsi ce sto posto draftovati Haskinsa sa 6.pozicije, a ekipe pre njih su popunjene na QB poziciji

                    Comment


                    • Ko zna koje su tu kalkulacije...

                      Comment


                      • Jedva čekam da vidim odbranu GB. Mislim da će pucati. Nepredivdiva, dubok roster, relativno posle drafta za očekivati. Mike Pettine vidim da je imao neke dobre rezultate u Jetsima. Dobra odbrana od pasa, dobra odbrana prvi daun, disciplina, nepredvidivost...

                        I koliko sam video neka nikl defanzivna formacija 3-3-5 3 DL, 3LB, 3CB i 2 safety-ja. Samo što ih valjda nije igrao kao ostali.

                        Za Prestona Smitha kažu da je brutalan mnogo više nego što statistika pokazuje i da je neka varijanta Treya Flowersa po tome što je disciplinovan i ne juri statistiku i jako konstantan i upotrebljiv. (tip igrača ne poredim poziciono i ostalo, već može se reći porede ih zbog discipline i mogućnosti da se podvrgnu različitim zadacima)

                        Mogao bi GB da postane jako jako čvrsta ekipa odbrambeno ali sve je relativno. Ako napad zakaže i ako je odbrana puno na terenu, niti jedna neće biti odlučujuć faktor.

                        Ali svakako ako bih morao da se kladim koji deo tima će bolje funkcionisati, ovako na prvu bih rekao odbrana.
                        Last edited by Cassius Clay; 14-03-19, 18:23.

                        Comment


                        • Nelson nije vise igrac Ouklanda

                          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Kyler Murray ce vise zaraditi kao ruki u NFL-u, nego kao ruki u MLB-u. Njemu su platili 4.66 miliona dolara u vidu bonusa kad je potpisao za Oakland A's, ne zato sto je bio top 10 propsekt, nego zato sto ima mogucnost i potencijal da bude NFL QB... a taj je bonus dobio prije nego sto je prekucao ovu sezonu u koledz fudbalu. Razlika je sto on ne bi odma igrao u MLB-u, vec bio morao da odigra makar dvije sezone u nizim ligama, pa tek onda ruki ugovor koji je novcano slabiji od onoga sto ce biti placen u fudbalu. Nakon sto se ispostavilo da je momak materijal za pika prve runde, A's su odlucili da mu ponude mjesto u 40 man MLB rosteru, ali to finansijski njemu ne znaci nista jer ce brze doci do velikih para kao fudbaler, nego kao bejzbol igrac i sto bi opet morao da igra Cal League i da se nada da ce proci i Double A do kraja godine...

                            Ne desava se cesto da bejzbol tim ponudi ovoliki signing bonus nekome, a opet taj bonus je mizeran u odnosu na pare koje u vidu bonusa moze da dobije kad potpise ugovor sa NFL timom. Evo napr Mayfield je dobio oko 21 milion dolara bonus i ugovor od 30 i kusur miliona na cetiri godine. Ne vjerujem da ce Murray toliko da zabode, ali koliko god da dobije ce biti daleko vise od ovoga bonusa koji je izgubio kad je odlucio da se bavi fudbalom.

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Kyler Murray ce vise zaraditi kao ruki u NFL-u, nego kao ruki u MLB-u. Njemu su platili 4.66 miliona dolara u vidu bonusa kad je potpisao za Oakland A's, ne zato sto je bio top 10 propsekt, nego zato sto ima mogucnost i potencijal da bude NFL QB... a taj je bonus dobio prije nego sto je prekucao ovu sezonu u koledz fudbalu. Razlika je sto on ne bi odma igrao u MLB-u, vec bio morao da odigra makar dvije sezone u nizim ligama, pa tek onda ruki ugovor koji je novcano slabiji od onoga sto ce biti placen u fudbalu. Nakon sto se ispostavilo da je momak materijal za pika prve runde, A's su odlucili da mu ponude mjesto u 40 man MLB rosteru, ali to finansijski njemu ne znaci nista jer ce brze doci do velikih para kao fudbaler, nego kao bejzbol igrac i sto bi opet morao da igra Cal League i da se nada da ce proci i Double A do kraja godine...

                              Ne desava se cesto da bejzbol tim ponudi ovoliki signing bonus nekome, a opet taj bonus je mizeran u odnosu na pare koje u vidu bonusa moze da dobije kad potpise ugovor sa NFL timom. Evo napr Mayfield je dobio oko 21 milion dolara bonus i ugovor od 30 i kusur miliona na cetiri godine. Ne vjerujem da ce Murray toliko da zabode, ali koliko god da dobije ce biti daleko vise od ovoga bonusa koji je izgubio kad je odlucio da se bavi fudbalom.
                              E to, znaci nebitno maltene koja je pozicija u prvoj rundi, svakako je više keša tu nego u bejzbolu, bar u pocetku. Razumljivo je zasto se odlucio za NFL, više sigurne love u pocetku i bar, po meni, si veća faca kao dobar QB u NFLu. ( mada znanje o MLBu mi je ravno nuli, tako da ipak ne bi trebalo ja da sudim o tome )

                              Comment


                              • Nema tu dileme. Veca si faca ako si startni QB nekog NFL tima. Jedino neki vrhunski igraci iz MLB-a mogu tu da im pariraju, mada i to samo u pojedinim gradovima.

                                Comment

                                Working...
                                X