Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mrkela View Post
    Pa s obzirom da mu je Kacanov radio probleme, Basilasvili otkinuo set, veliko iznenadnje ce biti ako Thiem ne uzme set. Posebno ako Nadal nastavi ovako servirati
    Pazi moje licno misljnje da ce to Rafa lako mozda 3-1,Tim po meni igra lose,mnogima ce ovo biti cudno,jer je lagano pocistio Kevina,ali Anderson je bas nategnuto i dosao do Tiema,prvo kolo patnja sa Herisonom i onda na ivici sa lutkicom,e kad tebe lutkica dotera do 5 setova nesto tu nije ok,plus umor se jasno video protiv Tima, jer gresio neke FH koje ne inace ne gresi,jer se slabo kretao,ovo opet kazem po meni.

    Faktor,koji mu ide u prilog jeste podloga koja od svih betona mozda i najvise odgovara Dominiku,ali odgovara i Rafi

    Comment


    • Iako prodje Tima krajnja stanica mu je Del Potro.
      Ali bi mu znacilo polufinale zbog bodova.

      Comment


      • Originally posted by 147 View Post
        Ma mrzi me da pravim pravu anketu, nego sam onako napomenuo da se sami prepitate u glavi. Ja znam mislim za sve koliko slemova imaju, a head to headove samo po neke slucajno znam...
        H2H je bitan dok igras. Kasnije se zaboravlja. Ako se nesto pamti to je H2H na Gs-ovima. I to vise indirektno. Bekera je malo ko "upropastio" kao Stefan Edberg. A Boris je imao 25:10 H2H. To je uvjerljivije nego Rafa nad Rodzerom do prosle godine (23:11). Medjutim, na GS-ovima je Edberg imao 3:1 u svoju korist. To je Beckera kostalo dvije titule u Uimbldonu plus potencijalno karijernog slema. Izgubio je od Stefana u polufinalu RG-a 1989. (sest mjeseci ranije ga je lako pobijedio na sljaci 3:0 u DC-u u Svedskoj). U finalu bi igrao Canga. To je bila jedina godina kad je Beker imao realne sanse da osvoji RG. Recimo sa karijernim slemom i jednim Uimbldonom vise Beker bi puno bolje kotirao na vjecitoj listi.

        Mislim da ce se tako pamtiti i H2H Novaka i Vavrinke. Nole je izgubio 3 Slema zbog Stana. Koga zanima ostalo?
        Last edited by NI; 04-09-18, 12:37.

        Comment


        • Po meni prica oko bezanja zbog H2H je smesna,i ja to cisto gledam i ako nekad spomenem da bih pecnuo proyivnickog navijaca.a da oni razmiljaju o tome i da to rade je cista nebuloza,kad bi tako razmisljali ne bi bili najveci

          Comment


          • I meni je to oko bezanja bas nerealno. Ja to cesto pomislim, ali ne verujem da oni tako razmisljaju. Svako od njih ide na pobedu u svakom mecu, a cak i da u tom trenutku imas ne znam koliko poraza protiv tog rivala i da je on u neverovatnoj formi, nikad se ne zna kakve ce biti okolnosti narednog meca, a i sami dovoljno veruju u sebe i znaju da su dobri i koliko mogu da izvuku iz sebe. Da je sujeta toliki problem, ne bi Federer gubio one silne meceve od Rafe, ne bi Rafa isao na megdan Federeru svaki put prosle godine, kao ni Djokovicu one 2011-te. Oni uvek veruju da mogu da dobiju, i znaju da ce kad tad dobiti, tesko da neko od njih moze da ima vecnu seriju pobeda ili poraza.
            13/13!

            Comment


            • Jedna je stvar sto nama lakse padne kad nam igrac pukne od nekog pacera nego od najveceg rivala, plus sto nema ni provociranja i zezanja na forumu
              Ali oni ne bi bili to sto jesu kad bi bezali od duela, to je valjda svima jasno
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ma kakva bežanja zbog H2H i to još na Slemu.
                Mislite da je jadna Šarapova bežala od Serene? Sirota, uvek je verovala da može do pobede.

                Comment


                • Apsolutno neverovatni da bilo ko, a pogotovu Rodzer pobegne Novaku sa megdana, taman bio ne znam kako sujetan, cak i bilo ko od njih. To me je najvise nerviralo kada je Novak gubio od pacera, dok se vracao, "obrazlozenja" kako bezi narednom protivniku. Ma svasta, jos takvi sampioni, njima je taj kod usadjen mnogo davno.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • juniori se druze
                    Lenny i Stefan

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Sto se tice tankovanja/bjezanja, siguran sam da Fedji to nije opcija ni na manjim turnirima, a kamoli na slemu.

                      Sa druge strane, da je Novak ispao u ranijoj fazi turnira i da je Fedju u 1/4 cekao neki Sousa ili Gaske, 100% sam ubijedjen da bi Fedja ovaj meč omunjio sa 3:0, eventualno bi izgubio jedan set.

                      Pa shvatite sad to kako hocete.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        H2H je bitan dok igras. Kasnije se zaboravlja. Ako se nesto pamti to je H2H na Gs-ovima. I to vise indirektno. Bekera je malo ko "upropastio" kao Stefan Edberg. A Boris je imao 25:10 H2H. To je uvjerljivije nego Rafa nad Rodzerom do prosle godine (23:11). Medjutim, na GS-ovima je Edberg imao 3:1 u svoju korist. To je Beckera kostalo dvije titule u Uimbldonu plus potencijalno karijernog slema. Izgubio je od Stefana u polufinalu RG-a 1989. (sest mjeseci ranije ga je lako pobijedio na sljaci 3:0 u DC-u u Svedskoj). U finalu bi igrao Canga. To je bila jedina godina kad je Beker imao realne sanse da osvoji RG. Recimo sa karijernim slemom i jednim Uimbldonom vise Beker bi puno bolje kotirao na vjecitoj listi.

                        Mislim da ce se tako pamtiti i H2H Novaka i Vavrinke. Nole je izgubio 3 Slema zbog Stana. Koga zanima ostalo?
                        Zanimame me, ali ne moras da se mucis da kucas, tu je wikipedija Osim ako nemas drugaciji pogled da sve to.

                        Inace interesantno za decu. Pitam se da li mogu bilo sta da se razumeju? Odnosno koje jezike ih uce da pricaju ?

                        Comment


                        • Originally posted by 147 View Post
                          Zanimame me, ali ne moras da se mucis da kucas, tu je wikipedija Osim ako nemas drugaciji pogled da sve to.

                          Inace interesantno za decu. Pitam se da li mogu bilo sta da se razumeju? Odnosno koje jezike ih uce da pricaju ?
                          Poznajucu mu gene ne bi me cudilo da mali Stefan vec parla nemacki

                          Comment


                          • Originally posted by 147 View Post
                            Zanimame me, ali ne moras da se mucis da kucas, tu je wikipedija Osim ako nemas drugaciji pogled da sve to.

                            Inace interesantno za decu. Pitam se da li mogu bilo sta da se razumeju? Odnosno koje jezike ih uce da pricaju ?
                            Za Stefana ne znam, ali znam da Fedovi klinci imaju Engleskinje za dadilje, tako da pricaju super engleski, normalno nemacki i svajcarski nemacki i da valjda klinke znaju i slovacki, pa sa mamom i to pricaju, a Roger ih samo slusa i nista ne konta
                            On je izjavio to za slovacki, a za engleski je dosta ljudi izjavljivalo, kako je skroz smesno kako klinci imaju original britanski akcenat
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Jedna je stvar sto nama lakse padne kad nam igrac pukne od nekog pacera nego od najveceg rivala, plus sto nema ni provociranja i zezanja na forumu
                              Ali oni ne bi bili to sto jesu kad bi bezali od duela, to je valjda svima jasno
                              Jao, odrao ga Milman. Jooojjjj... Milman jbt... Od koga je uspeo da izgubi - kukala mu majka. Da li je ovo Rodzerov poraz od najslabije rangiranog protivnika na slemu?
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Jao, odrao ga Milman. Jooojjjj... Milman jbt... Od koga je uspeo da izgubi - kukala mu majka. Da li je ovo Rodzerov poraz od najslabije rangiranog protivnika na slemu?
                                volim i ja tebe
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X