Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nego sta je nego puko lupanje.
    Lupa ko maksim po diviziji.
    Pruzio je otpor zato sto ga je islo lupanje.
    Naravno da je mogao sanse da iskoristi, i naravno da nije ni prvi ni poslednji kome to nije poslo za reketom - ne bi ni bilo u redu da jedan lupac prodje u polufinale kada se uzme u obzir sa kim je igrao.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Nego sta je nego puko lupanje.
      Lupa ko maksim po diviziji.
      Pruzio je otpor zato sto ga je islo lupanje.
      Naravno da je mogao sanse da iskoristi, i naravno da nije ni prvi ni poslednji kome to nije poslo za reketom - ne bi ni bilo u redu da jedan lupac prodje u polufinale kada se uzme u obzir sa kim je igrao.
      Previse si grub Sandu.

      Tim je u prvom redu lupao. Kad ga ide, spasavaj se ko moze. Ali ne moze da ga ide stalno. Svejedno imao 3 pobjede protiv Nadala na sljaci i 2 portiv Novaka. Zna relativno cesto da ga ide. Amim tim nije samo lupanje. To je donekle kontrolisanao lupanje. Ako Tim uspije da naci potuno kotrolisano lupanje, imacemo novog Stana.

      PS
      Dirljivo je kako ga je Kristina navijala. Iz svake pore njenog bica izlazi zaljubljenost, da ne kazem ljubav.

      Comment


      • Ako ikada to bude naucio. Ali Vavrinka je za njega Tesla.
        A ovaj drugi deo koji se tice Kristine i njega - nesto me iskreno i ne interesuje.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Tim nema glavu i ne može nikada izneti ulogu Vavrinke.

          Comment


          • Dobro je sto sam otisao da spavam nakon 6:0 0:1. Ocekivano skroz ovo.
            Sad da vidimo da l ce Esencija uspeti opet da ga dobije na USO.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Previse si grub Sandu.

              Tim je u prvom redu lupao. Kad ga ide, spasavaj se ko moze. Ali ne moze da ga ide stalno. Svejedno imao 3 pobjede protiv Nadala na sljaci i 2 portiv Novaka. Zna relativno cesto da ga ide. Amim tim nije samo lupanje. To je donekle kontrolisanao lupanje. Ako Tim uspije da naci potuno kotrolisano lupanje, imacemo novog Stana.

              PS
              Dirljivo je kako ga je Kristina navijala. Iz svake pore njenog bica izlazi zaljubljenost, da ne kazem ljubav.
              Mislim da ne moze on nikad biti ko Stana zbog bekenda. Tim ima i servis i FH, ali BH je bas u zaostatku od ostalih udarca. Istina, on je nocas imao 25 BH vinera sto je bas puno, ali ja govorim generalno. Stan ga izvodi puno lakse i elegantnije, Tim se previse trosi kod bekenda. Ko zna, mozda ce i promeniti nesto u buducnosti, ali cisto sumnjam da skroz moze promeniti taj udarac.

              Ja sam i dalje u soku kakav su mec odigrali, narocito 5 set. Ne slazem se sa Sandom da je Tim tupav, bar ne u ovom mecu. Jebiga, igrao je bas do zadnjeg poena, a i onaj smash nije bio bas najlaksi, jos racunaj nakon 5 sati igre da trebas da zakucas smash skoro od osnovne linije a pritom mec lopta za protivnika... Neka druga verzija Thiema bi pukla u cetvrtog seta, ili ajde mozda lagano u peti, ali on se vrhunski borio i ostao konkurentan do kraja. Spasio je svih 5 bp, od koi svih 5 servisom. Mislim da je samo na zadnju Rafa riternirao drugi servis, a odriternirao ga u dno mreze.

              Edit: Mislim na 5 bp u petom setu.
              Last edited by Stefan-kobe; 05-09-18, 13:17.
              OVAKO

              Comment


              • Ovo ko je glup i lep me je podsetilo da vam opet, po ko zna koji put skrenem paznju da se izuzetno ruzno pisanaje nekih clanova u toku meceva i vredjanje igraca nece tolerisati.
                Mozda se to dozvoljava na nekim drugim pdf-ovima, ovde NE i utuvite to vise, a praznjenja te vrste ostavite za neka druga mesta.

                Veoma je ponizavajuce kada za nekoga ko je 2/3 svog zivota proveo muceci se da postane ne samo profesionalac u ovom poslu, vec da dodje do neke pozicije, vi ovde pisete sta vam padne na pamet u tom trenutku.

                Nase pravo je da to ne citamo i da nas ne zanima.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Inace Olja je spomenula, da kazem i ja za publiku, krajno odvratno i nekulturno, decki igraju 5 set, na konopcima su obojca, ovi neki sampanj otvaraju i prave galamu, mislim bas odvratno i jadno.

                  Nego, pored Bena Stilera, koja je bila ona cura sto je nosila rozev kacket Rafe? Nisam je mogao prepoznat...
                  Last edited by Stefan-kobe; 05-09-18, 13:23.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Nitko od celebova

                    Comment


                    • Zalicila mi je na Lindzi Von, al znam da je ona za Roger pa sam je eliminisao odmah. Ok znam da je daleko od nje ali pospan sam bio jbg.
                      OVAKO

                      Comment


                      • A zbog cega se ovdje stalno potencira da je Thiem glup? Ne razumijem. Meni ne odaje takav utisak.

                        Comment


                        • Zbog toga sto nekad stvarno previse forsira i ne deluje to bas inteligentno. Narocito kad ga malo lose krene, eto primer je mec iz MC-a ove sezone protiv Rafe, napucavao je u tribine ko blesav. MAda dobar je igrac Domi, i meni je bezveze da ga tako neko zove.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Ko je tako pricao nakon W-a? Ja nisam sigurno.
                            Kod njih je trenutno najbitnija forma, a ona je na strani Novaka. Baska seti se sto sam napisao nakon Cincinatija kad je NI rekao da mu je Rafa prvi favorit, a i kladionice mislim da su ga tako postavili.
                            Sandu je 100% u pravu. To je bilo uvrijezenje medju Rafinim navijacima u Uimbldonu.

                            Ali i Rafini navijaci su bili u pravu. Rafa je bolji na betonu, pogotvo brzem, nego na travi. I za ocekivati je da bude bolji na USO nego u Uimbldonu. Sve do rano jutros mi nije bilo jasno zasto je to tako.A anda mi je sinulo.

                            Rafa nije prirodni napadac. Puno je poravio svoju napadacku igru, ali to nije to. Medjutim, postoji situacija kad ga njegov sampinski instikt cini prirodnim napadacem. Kad je satjeran u ugao, probudi se u njemu ranjena zvijer. I postaje agresivan. Kad pocne da lupa one pluvoleje sa osnovne lije i sa FH i sa BH strane. Pogotovo BH. Tako je dobio Novaka 2013. Tako je dobio Tima jutros. Taj tip agresivne igre mu najbolje ide na betonu.

                            Zato sam ocekivao da Rafa bude bolji nego u Uimbldonu. Ali i Novak bi morao biti bolji. Ako nista drugo, samouvjerenje mu je poraslo.

                            Comment


                            • A ona gomila sto je usla sa onim posluzavnicima punim hrane dok su Serena i Karolina cekale da se oni smeste da bi pocele gem? ROFL
                              Ejj pa sta ces sa tim cudom tamo, moras i da se probijes do svog mesta, gde ces sa tim tamo , dakle haos.

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Sto se tice publike, dobro je da Fed nije igrao, jer bi ponovo ispali Fedovi navijaci najveci divljaci i njega bi napadali
                                a cudno je sto sad takve postove ne citam, niko ne napada ni Thiema ni Nadala, nego im je zao sto su morali da igrju u takvim uslovima
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X