Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Gaske lagano kao i uvek,jedino sto je sad sveze ofarban pa mozda i uzme neki set

    Verujem u Nikovu stabilnost,koliko god to ludo zvucalo,i ovaj dnevni termin koji su organizatori namestili RF vec drugi put je sramota,a derbi dana ,svakako je Nik u prednostim ako bude upeklo .

    Najozbiljniji kanditad za sad po prikazanom da ugrozi Noleta ,Delpo,ubija FH ko 2009 i prilicno trckara,sto je cudno,i deluje jako motivisano,esencija fer pleja

    pa cekaj, je l mu namestaju dnevni ili nocni termin?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post

      pa cekaj, je l mu namestaju dnevni ili nocni termin?
      Pa sprdam se ,ja sam protivnik teorijama i zaverama,protiv Noleta,pa zato to potenciram ,sad bi trebali svi RF da kukaju ,ja se nikad ne bunim oko toga na forumu ,ali znam kakvo stanje vlada pa zato sad ovako pisem

      Jer ako cemo realno danas je RF trebao da igra nocni,i ovo moze samo da mu oteza
      Last edited by 61563; 01-09-18, 13:23.

      Comment


      • Ako ne sudi Lajani necu da gladam, z'inat!
        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

        https://ibb.co/cD1Xnq

        Comment


        • Sve se radi kako bi se pomoglo Niku, to je vise nego ocigledno. Moze Stari ovo da izvuce, ali ce se istrositi dosta.

          Samo 3:0
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Pa sprdam se ,ja sam protivnik teorijama i zaverama,protiv Noleta,pa zato to potenciram ,sad bi trebali svi RF da kukaju ,ja se nikad ne bunim oko toga na forumu ,ali znam kakvo stanje vlada pa zato sad ovako pisem

            Jer ako cemo realno danas je RF trebao da igra nocni,i ovo moze samo da mu oteza
            I ja sam ocekivala nocni, ali izgleda da je za ovaj vikend udarni termin dnevni, zato su ih tada stavili.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              I ja sam ocekivala nocni, ali izgleda da je za ovaj vikend udarni termin dnevni, zato su ih tada stavili.
              Pa jedino to mogu i da shavtim,da RF stavljaju kad je najveca gledanost,u USA ili gde god,zbog karata TV prava ,jer je najpopulariji i jbg,dal je to ok ili ne tako je,nema tu nikakve teorija protiv Novaka ,kako se ovde u Srbiji konstruise uvek .

              Sutra kad se bude RF povukao tako ce Noleta kaciti ili ko vec bude najpopularniji u najgledanije termine i to je tako

              Comment


              • Na tviteru sam procitala da je dnevni udarni termin, jer im je i sad neki praznik valjda a i pocinje njihov koledz fudbal veceras, tako nesto
                U svakom slucaju, nocni termin je bio rasproda, kad se juce saznalo da Fed igra preko dana, odjednom su svi poceli da prodaju karte za uvece i da jure karte za dan organizatorima najbolje, rasprodali oba termina
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Pa sprdam se ,ja sam protivnik teorijama i zaverama,protiv Noleta,pa zato to potenciram ,sad bi trebali svi RF da kukaju ,ja se nikad ne bunim oko toga na forumu ,ali znam kakvo stanje vlada pa zato sad ovako pisem

                  Jer ako cemo realno danas je RF trebao da igra nocni,i ovo moze samo da mu oteza
                  Koliko se sećam teorija zavere se sastojala u tome da Nike namešta Dedi noćne termine. Ako sada kada ih više nema igra dva puta u dnevnom, a i na Vimbldonu kad je izgubio, igrao je van centralnog terena to se savršeno uklapa u tu teoriju zavere.[emoji41]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Role bogotac.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • I ovo momce ce tek da zablista

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Holiday weekend u USA , nocni termin se ne smatra prime time-om , a ESPN nece da rizikuje da se Federerov mec poklopi sa utakmicom koledz fudbala koji je tamo popularan i ima dobru gledanost


                        Ja ocekujem da Federer dobije u tri seta rutinski, mada bih volela da se sretnu na GS Djokovic (ako prodje do QF) i Kyrgios takodje . Vreme je da da vidimo da li je Novak i tim razmisljao ozbiljno o ovom match up-u.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Koliko se sećam teorija zavere se sastojala u tome da Nike namešta Dedi noćne termine. Ako sada kada ih više nema igra dva puta u dnevnom, a i na Vimbldonu kad je izgubio, igrao je van centralnog terena to se savršeno uklapa u tu teoriju zavere.[emoji41]
                          Pazi,dal je Najk to radio oko termina,kao i dal je uticao na zrebove,da bude u kontra strani Nadala ,moguce,al moja poenta ide ka tome da oni ,organizatori/Nike, to rade iz licne materijalne koristi i da njih briga i za RF i za Noleta,nego samo za one ko im donosi najvise kesa

                          Mali De Minaur je vec sad odlican i ne glumi neko ludilo ko plavusan ,i prilicno je stabilniji i po meni bolji igrac.Glavna mana nikad nece moci da igra ozbiljno na sljaci,tu je recimo Plavusan bolji,al De Minaur mi se mnogo vise svidja,fokus /plan B ,koncetrisan ko da ima 30godina sve kontra od Plavusan koji samara gore od Kvitove samo sto je ona bar uzela neki slem ,a ovom ce pre ona lutkica koju nosi sa sobom da osvoji nesto nego on
                          Last edited by 61563; 01-09-18, 14:00.

                          Comment


                          • Kei će da razmontira Razmaženog Plavušanka.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • ja mislim da fiksni misli na Shapovalova, a ti mislis na Zvereva, a mozda i nisma u pravu
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                ja mislim da fiksni misli na Shapovalova, a ti mislis na Zvereva, a mozda i nisma u pravu [emoji3]
                                U pravu si, samo se ja nisam nadovezao na fiksnog [emoji6] Gledam žreb malopre pa mi deluje da će se ukrstiti. [emoji4]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X