Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Ništa to objašnjenje ne valja - ajde u %
    Delpo je imao 6 BL u 16 Novakovih servis gemova. 5 ili 83.3% tokom zute minute serdinom 2. seta. Nijednu (0%) u 7 prethodnih servis gemova i konacno 1 (16.7%) u 7 gemova iza zute minute.

    Originally posted by Srkisa View Post
    Sad ce NI neku tesku filozofiju da baci da opravda te reci

    Ali oprosteno ti je NI,ipak je Novak predobar da ispusti ovaj Gs
    Nema tu mnogo filozofije. Novak se teturao. Jos jedan udarac Delpa i to bi bio teski nokdan. A ako bi Argentinac imao snage, vrlo vjerovatno i nokaut nesto kasnije. Mislim da je bilo dovoljno da je Alison uputila upozorenje kad je Novaku isteklo vrijeme za servis.
    Last edited by NI; 10-09-18, 01:38.

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Na sta aludiras?
      Pa na kuknjavu Stefane
      Similis simili gaudet

      Comment


      • A rekla sam ti NI, samo je trerebalo da kazes odmah: "tako je Olja!", i ustedeli bi i vreme i onoliko strana pisanja.

        Kakva je Noksi sampion, a sta kazes?

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Iskreno, ja sam se plašio prvih par kola. Novak protiv ovih "starih vukova" ima motiv i tu proradi taj ubilački inSekt. Volio bih da je na putu do trofeja pregazio i Federera ali jbg, ovaj nije bio dovoljno dobar da se sretnu.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Delpo je imao 6 BL u 16 Novakovih servis gemova. 5 ili 83.3% tokom zute minute serdinom 2. seta. Nijednu (0%) u 7 prethodnih servis gemova i konacno 1 (16.7%) u 7 gemova iza zute minute.



            Nema tu mnogo filozofije. Novak se teturao. Jos jedan udarac Delpa i to bi bio teski nokdan. A ako bi Argentinac imao snage, vrlo vjerovatno i nokaut nesto kasnije. Mislim da je bilo dovoljno da je Alison uputila upozorenje kad je Novaku isteklo vrijeme za servis.
            Nije dovoljno NI,previse je diskutabilno to ako bi Delpo imao snage,tesko da bi imao kondicije,previse njega trosi lupanje tih Fh,neefikasno je,za razliku od Stana koji je u stanju 5h bez problema da lupa tako

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Pa na kuknjavu Stefane
              Ma pusti Mare i Ivana, to su budale.
              OVAKO

              Comment


              • Nismo koristili ritual na ovom GSu, mozda u tom grmu lezi zec.

                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Ma pusti Mare i Ivana, to su budale.
                  Salim se ja malo Sefane
                  Evo vidis sta Mare kaze

                  Naravno nema to nikakve veze sa eventualnim ishodom meceva, turnira....
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • 1 4
                    Bez obzira na brzu podlogu na AO Novak je favorit br.1

                    Comment


                    • A na Rg očekujem finale sa Rafom u 5 seta i da naravno Rafa dotakne mrežu u krucijalnom poenu..

                      Comment


                      • Originally posted by MareLFC View Post
                        Nismo koristili ritual na ovom GSu, mozda u tom grmu lezi zec.

                        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Ne sme to vise da nam se desava, ja sam sujeveran.

                          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by MareLFC View Post
                            Ne sme to vise da nam se desava, ja sam sujeveran.

                            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Idemo po AO

                            Comment


                            • Do prije nekoliko mjeseci slalo ga se u penziju, a on u istoj toj godini osvoji dva Grand slama, te još i kompletira Golden Masters. Kakav lik

                              Suvišno je da sada pišem nešto previše, jer je uglavnom bio sporan samo drugi set. Iz situacije u kojoj je dominirao i imao sve pod svojom kontrolom, došao je u situaciju da se čupa. Delpo ga nije uspio kvalitetno pritisnuti nakon 4:3, jer je vjerovatno i njega istrošio onaj 20. minutni gem, ali da je smogao snage da ga napadne žestokim intenzitetom, mislim da bi Novak pukao tu jer je odisao priličnom nesigurnošću u razmjenama.

                              Ipak, ono što njegova igra danas ima jeste izuzetna doza zrelosti, a to potvrđuje sama činjenica da je meč u kojem je imao prilično velike padove u igri poput tog, dobio sa 3:0 . . .

                              S druge strane, riterniranje, defanziva, bekend iz špage i konačno FORHEND, su me oduševili. Onih nekoliko poena kada je Delpove bombe vraćao na osnovnu liniju i uspijevao iznuditi grešku su remek djelo. Strašno kakav igrač.

                              Bravo.

                              EDIT: Pogriješio sam i pomiješao 20. minutni gem sa gemom kada ga je Delpo brejknuo. Moj lapsus. Tu ga je Delpo pritisnuo, ali ga nije mogao slomiti, te je Novak pokazao strašnu mentalnu snagu u situaciji gdje se nije nimalo sigurno osjećao. Bravo. Glavne odlike vrhunskog šampiona prikazane su u tih 20 minuta
                              Last edited by Prle!; 10-09-18, 02:08.
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Originally posted by Srkisa View Post
                                Nije dovoljno NI,previse je diskutabilno to ako bi Delpo imao snage,tesko da bi imao kondicije,previse njega trosi lupanje tih Fh,neefikasno je,za razliku od Stana koji je u stanju 5h bez problema da lupa tako
                                Kad sam vidio da Novak ne zna sto radi. Da ne vjeruje svoj taktici poslije ona dva Delpova FH vinera, da ne vjeruje svom napadu poslije pronmasena 2 FH zicera koja su odmah slijedila, da tapka lopticu do besvijesti, da trazi svaki izgovor da oduzi pocetak poena i izbaci Delpa iz ritma... svega sam se pribojavao.

                                Moguce, da je Delpo vec tada bio preumoran da dobije taj i jos 2 seta, ali nisam zelio da se to testira.

                                Comment

                                Working...
                                X